Editörler : ayşegül bgm
18 Eylül 2019 23:22

Tıbbi sekreterlik & perfüzyon

arkadaşlar tıbbi sekreterlik mezunuyum ama atama puanları yüksek olduğu için özel de perfüzyon okumak istiyorum sizce harcadigim zamana ve harcadığım paraya değer mi bölüm hakkında bilgisi olan var mı

Hemşirediyaliz
Aday Memur
19 Eylül 2019 00:40

Şimdi düşük puanla atama oldu diye bir çok insan yığılacak bir kaç yıla o da atanması zor bölüm haline gelecek yine de siz bilirsiniz

mucahit.cagrici
Aday Memur
19 Eylül 2019 08:48

evet de 2 yıllık olsa belki ama dediginiz gibi olur ama 4 yıllık lisans bölümü üstelik devlet üniversitesinde yok sadece 3 tane özel üniversite de var Valla kafam çok karışık
Hemşirediyaliz, 5 yıl önce
Şimdi düşük puanla atama oldu diye bir çok insan yığılacak bir kaç yıla o da atanması zor bölüm haline gelecek yine de siz bilirsiniz

Hemşirediyaliz
Aday Memur
19 Eylül 2019 09:47

Dediğiniz kadar az üniversiteyse ve okuyacak gücü görüyorsanız siz bilirsiniz onu yapan KPSS ti hayli hayli yapar
mucahit.cagrici, 5 yıl önce
evet de 2 yıllık olsa belki ama dediginiz gibi olur ama 4 yıllık lisans bölümü üstelik devlet üniversitesinde yok sadece 3 tane özel üniversite de var Valla kafam çok karışık

mucahit.cagrici
Aday Memur
19 Eylül 2019 11:37

kpss sorun değil matematik iyi genel kültür ve tukce de iyi sadece kadro sorunu endişe ediyor beni
Dediğiniz kadar az üniversiteyse ve okuyacak gücü görüyorsanız siz bilirsiniz onu yapan KPSS ti hayli hayli yapar

Hemşirediyaliz
Aday Memur
19 Eylül 2019 11:40

İşte riskleri siz değerlendirin ona göre yol haritanızı oluşturun
kpss sorun değil matematik iyi genel kültür ve tukce de iyi sadece kadro sorunu endişe ediyor beni

mucahit.cagrici
Aday Memur
19 Eylül 2019 11:50

peki teşekkürker herşey için
İşte riskleri siz değerlendirin ona göre yol haritanızı oluşturun

Sörc
Şube Müdürü
19 Eylül 2019 15:50

hocam gidiyorsun eczane okuyorsun. bu kardeşini dinle. bu sene(2020) sınava giriyorsun 80 üstü bir puan alıp mezun olur olmaz(haziran atamasında) atanıyorsun.

mucahit.cagrici
Aday Memur
19 Eylül 2019 20:09

o bolumu duydum yalnız yığılma olmaz mı o bölüm de bayağı kişiden duydum ama bayağı bir kişi okumaya başladı
Sörc, 5 yıl önce

hocam gidiyorsun eczane okuyorsun. bu kardeşini dinle. bu sene(2020) sınava giriyorsun 80 üstü bir puan alıp mezun olur olmaz(haziran atamasında) atanıyorsun.

Sörc
Şube Müdürü
20 Eylül 2019 09:21

o zaman iyice araştır kardeşim. inan artık sayısal loto gibi oldu sağlık bölümleri.

o bolumu duydum yalnız yığılma olmaz mı o bölüm de bayağı kişiden duydum ama bayağı bir kişi okumaya başladı

mucahit.cagrici
Aday Memur
20 Eylül 2019 13:16

doğru diyorsun valla en güzeli okuyanları bulmak onlara sormak
Sörc, 5 yıl önce

o zaman iyice araştır kardeşim. inan artık sayısal loto gibi oldu sağlık bölümleri.

Toplam 10 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi