Editörler : "eskiyara"Pangaea

kuka0626
Aday Memur
28 Mayıs 2019 15:30

Sende bu kafa bu egoızm olduktan sonra baskalarına faydalı bır şey bekleyemeyız sadece kendıne sadece kendıne bız ıstedık sözleşmeli olmayı bız ıstedık hdp secım bolgesı gıbı alandan yer secmeyı ıyı kadrolular ıstedıklerı yere gıtsın sozlesmelı köle olsun ıste anlamadık ıstemeyıp aynı mesaja bır sey ekleyıp gonderme sebebın bundan mutevellıt
hugo.almeida, 5 yıl önce

Çok haklısınız. Şimdi fark ettim, ayrım yaptım. Yeniden yorum yapmak gerekir bu durumda:

Şu an yakındığınız duruma gelme sebebinizin bu kafa yapınız olduğunu anladığınız zaman bir şeyler düzelmeye başlayacak.

Aaa! hiç bir şey değişmedi.

hugo.almeida
Kapalı
28 Mayıs 2019 23:10

Senden önce birileri çıktı "bize iş verin oyumuzu ona göre değerlendirelim" dedi.

Sonra başkaları "bize formasyon verin oyumuzu değerlendirelim" dedi.

Sonra birileri çıktı "bize af verin oyumuzu değerlendirelim" dedi.

Sonra birileri çıktı "bize alan değişikliği verin oyumuzu değerlendirelim" dedi.

Senden öncekiler senin gibi oylarına baktıkları için sen oradasın. Sen de günü kurtarma derdinde oyunu değerlendir. Yarın başka bir yerde yine "oyumuzu değerlendirelim" dediğin bir konu çıkacak emin ol. Ayrıca başka isteği olan daha kalabalıklar da.

Ben isteme demiyorum ki. Sözleşmelilere yapılan bazı durumların çok saçma olduğunu da söyledim. Ancak siz sanıyorsunuz ki biz oralarda görev yapmadık :) yarısının hayali dağa çıkmak olan sınıflarda çalıştık. Babası dağda olan çocuklara okuma yazma öğrettik. Herkes bize düşman algısı sizi iyiye götürmez.

kuka0626, 5 yıl önce
Sende bu kafa bu egoızm olduktan sonra baskalarına faydalı bır şey bekleyemeyız sadece kendıne sadece kendıne bız ıstedık sözleşmeli olmayı bız ıstedık hdp secım bolgesı gıbı alandan yer secmeyı ıyı kadrolular ıstedıklerı yere gıtsın sozlesmelı köle olsun ıste anlamadık ıstemeyıp aynı mesaja bır sey ekleyıp gonderme sebebın bundan mutevellıt

kuka0626
Aday Memur
28 Mayıs 2019 23:42

Verdıgım verecegım oyun sozlesmelının kadroya gecmesıyle alakası yok böyle bır onsezı ya da yargıda bulunmadım.mesele Doğuda görev yapıp o çocukları okutmak degıl bır şey ısterken var olan sebepten ıstenır hayalı olsa su an burada bunu tartısmasını yapmazdım
hugo.almeida, 5 yıl önce

Senden önce birileri çıktı "bize iş verin oyumuzu ona göre değerlendirelim" dedi.

Sonra başkaları "bize formasyon verin oyumuzu değerlendirelim" dedi.

Sonra birileri çıktı "bize af verin oyumuzu değerlendirelim" dedi.

Sonra birileri çıktı "bize alan değişikliği verin oyumuzu değerlendirelim" dedi.

Senden öncekiler senin gibi oylarına baktıkları için sen oradasın. Sen de günü kurtarma derdinde oyunu değerlendir. Yarın başka bir yerde yine "oyumuzu değerlendirelim" dediğin bir konu çıkacak emin ol. Ayrıca başka isteği olan daha kalabalıklar da.

Ben isteme demiyorum ki. Sözleşmelilere yapılan bazı durumların çok saçma olduğunu da söyledim. Ancak siz sanıyorsunuz ki biz oralarda görev yapmadık :) yarısının hayali dağa çıkmak olan sınıflarda çalıştık. Babası dağda olan çocuklara okuma yazma öğrettik. Herkes bize düşman algısı sizi iyiye götürmez.

hugo.almeida
Kapalı
29 Mayıs 2019 08:48

Ben size öyle demedim siz bana öyle dediğim için cevap yazdınız. Söylediklerinizin benim söylediklerimle herhangi bir bağlantısı da yok ayrıca. Hangi sebepten olursa olsun "oyumu ona göre vereceğim" düşüncesi tasvip edilebilir bir davranış biçimi değildir.

kuka0626, 5 yıl önce
Verdıgım verecegım oyun sozlesmelının kadroya gecmesıyle alakası yok böyle bır onsezı ya da yargıda bulunmadım.mesele Doğuda görev yapıp o çocukları okutmak degıl bır şey ısterken var olan sebepten ıstenır hayalı olsa su an burada bunu tartısmasını yapmazdım

isyankar30
Aday Memur
06 Haziran 2019 07:14

İyi bayramlar değerli MEB personeli sayın hamzaydoğdu 3+1 için komisyon kuruldu dedi bunun hakkında bilgisi olan var mı?

isyankar30
Aday Memur
06 Haziran 2019 07:15

Lütfen burdan destek verin haber yaptıralım seneye kalırsa ilk atanan sözleşmeli öğretmenler mağdur olacak
Toplam 26 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi