Editörler : F16 Gökçen
«567891011121314151617

sevil01
Aday Memur
10 Ağustos 2011 00:15

arkadaşlar merhaba dünde ben arandım herhangi bir başvurum yoktu sizin dediğiniz gibi 2 günlük bir eğitim ardından 3 haftalık bir eğitim verileciği uygun görülen adayların sınavdan sonra alınacağını söyledi görüştüğüm kişi eğitimin ücretli olduğu bilgisi verilmedi ama bu yorumları okyunca cuma günü eğer geri dönerlerse gitmeyeciğimi söylemeyi düşünüyorum sağlam olduğunu pekte düşünmüyorum yılardır ailem borsayla uğraşyor forex ile işlem yapmıyorlar belki riski almayı bilmediğimizdendir kimbilir herkesin kararına saygı duymak lazım

kaptan5252
Aday Memur
18 Ağustos 2011 10:13

herkes herşeyi kötülüyorki insanlar içinden cıkamadıgı uzanamadı gı güçlerinin yetmediği herşeye tukaka der herhalde bu yorumlardan çoguda böyle bırsey olsa gerek insan lar bir şeyler yapmaya çalısıyor yada her işyerınde olan insanlar ekmeklerinin peşinde kosuyor kımseyı kımsenın kandırdıgı yok her kes özgür iradesini ortaya koymakta kader denılen yazgımız gıbı önumuze yollar sunulmakta istediğimizi yapmaktayız ona göre yolumuzu çizmekteyız hayatı kumar olarak bir işi de ona benzer kurallara göre kabullenıp ona göre davranırsak gözuken bu olur ve böyle bir şekılde o kurum şirket hey neyse bize tukaka olarak lanse etmek için elimizden gerekenı yaparız çünkü hırsımıza yenık duseriz.

teşekkürler. tele trade bence düzgün çalışan çalışanların gayet cıddı işini düzgün yapmaya çalışan bilindik yabancı şirketler gibi bir şirket öcü degil herkesin özgür iradesi vardır bence insanlar önce kendini sorgulamalı teşekkürler.

rossaneri
Aday Memur
18 Ağustos 2011 12:57

ANLATILANLAR HİÇ İÇAÇICI DEĞİL...

BU KADAR İNSANIN YALAN SÖYLEYECEĞİNİ, DÜŞÜNMEK DE HAYALCİLİKTİR.

EN GÜVENİLİR FORUM OLAN MEMURLAR NETTE; BAZI ÇÜRÜKLER DE MUTLAKA ÇIKACAKTIR.

DOĞRUSU DÜN GÖRÜŞMEYE GİTTİM; VE 7 DAKİKADA EĞİTİME DAVET....

BALIK BAŞTAN KOKAR...

tanerlikara
Aday Memur
18 Ekim 2011 21:50

firma hakkında iyi yorumlar da var kötü yorumlar da ...

ben de bugün arandım ancak ne yapıcağımı bilmiyorum...

iktisat2010
Aday Memur
20 Ekim 2011 10:24

kesinlikle inanmayın hepsi tuzak zaten spk birçok şubesini kapattı. benide çağırdılar giitim bi hafta ikinici hafta sözleşme imzalattırmak istediler ben kabul etmedim 300 tl kurs parasıymyış başta benden almıcaklarını söylediler hepsi yalan inanmayın bence başka işlere yoğunlaşın derim.

özqe.86
Aday Memur
17 Kasım 2011 12:02

Arkadaşlar bu firmadan görüşme takebi geldi bana.. fakat firma hakkında, güvenirliği vs.. hiç bir bilgim yok. İlan secretcv de hala var.. bu birma ile ilgili bilginiz var mı ?

TeleTRADE Dünyanın en geniş ofis ağına sahip, Avrupada ve Asyada FOREX piyasasında hizmet veren en büyük kuruluştur.

1994 senesinde kurulmuş olan TeleTRADE, Uluslararası Finans Piyasalarında (Forex & CFD) verdiği danışmanlık hizmetleri ve sunduğu avantajlar ile sektöründe lider firma konumundadır.

TeleTRADE - 20 ülkede 120'den fazla ofis ağıyla rakipsiz olan TeleTRADE, yüksek kalite standartlarındaki hizmetlerini Dünya üzerinde tüm müşterilerine sağlamaktadır.

http://teletrade.com.tr/aldigimiz_oduller.html

Kariyer tanımı:

TeleTRADE dünyanın en büyük finans piyasalarında çalışmayı ve finans sektörünün en çok aranan ve en prestijli meslekleklerinden birinde hem tecrübeli hem öğrenmeye açık olanlara kariyer yapma imkanını sunuyor.

Avrupa, Amerika, İngiltere ve Japonya gibi ülkelerin ekonomik verilerini ve haberlerinin takibi.

Dünya döviz piyasalarının teknik ve temel analiz yöntemlerini kullanarak analizlerinin yapılması.

Teknik ve Temel analizin sonuçlarına göre risk yönetim stratejilerini de kullanarak sermaye yönetim stratejilerini geliştirmek.

FOREX piyasasında sermaye yönetimi.

Basında Biz

Uzmanlarımızın yaptığı para piyasası ve forex analizleri, TeleTRADE'in bulunduğu tüm ülkelerdeki gibi Türkiye'de de basın tarafından takip edilmekte ve yayınlanmaktadır.

http://teletrade.com.tr/basinda_teletrade_forex.html

http://teletradeforex.com

FOREX NEDİR

Forex (Foreign Exchange, FX) Dünya çapında işlem yapma olanağı sunan, merkezi olmayan, spot (Over the Counter, OTC) olacak şekilde ülkelerin para birimlerinin birbirlerine olan kıyaslarının alınıp satıldığı bir finans piyasasıdır.

Forex'in öncelikli amacı işletmelerin bir para birimini başka bir para birimine değiştirmelerini sağlayarak uluslar arası yatırımı ve ticareti kolaylaştırmaktır. Örneğin, ABD'deki bir işletme İngiltere'den ithal ettiği ürünler için Amerikan Dolarını İngiliz Sterlinine çevirerek ödeme yapar ve ürünleri kendi ülkesinde Dolar olarak satabilir.

Forex piyasası işleyişinden dolayı "Tam Rekabet" özelliğini gösterebilen tek finans piyasasıdır. Forex piyasasında işlem yapanların arasında Merkez Bankaları, kurumsal yatırımcılar, kur spekülatörleri, hükümetler ve küçük yatırımcılar bulunmaktadır. 2010 yılının Nisan ayında yapılan Triennial Central Bank araştırmasına göre Forex piyasasının günlük işlem hacmi $3,98 trilyon olarak hesaplanmıştır. Bu rakam 1998 yılında $1,7 triyon iken 12 sene içerisinde 2 kattan fazla artmıştır.

http://teletrade.com.tr/forex_ile_kazanc.html

http://teletrade.com.tr/forex_nedir.html

zahiradam
Şef
17 Kasım 2011 12:08

bazı forex şirketlerinin çalıştırmayı vaad ettikleri kişilere belli bir ücret karşılığında kurs verip daha sonra işi biz sizi arıycaza getirdiğini duymuşluğum var. bilgim bu kadar..

özqe.86
Aday Memur
17 Kasım 2011 12:21

kurs ücretini biz mi veriyoruz yani :)

zahiradam
Şef
17 Kasım 2011 14:52

aynen..

xrepla
Memur
19 Kasım 2011 15:30

geçen sene den beri sadece 1 sayfalık yorum yazılması güzel bişey olsa gerek. insanlar uyanmış belliki. o kadar tecrübelerimiz paylaştık firma hakkında bilgi verdik sonuçta ne oldu ?

güzel oldu güzel forex hayaldir hayal, aynı çalışmadan sadece hayal kurarak zengin olmayı düşlemek gibi.

dilyas
Kapalı
25 Kasım 2011 21:28

400 tl nin 1 ay sonunda istenceğini ve avukat huzurunda sözleşme imzalancağını söyledi kız (izmir) oda eğer kayıp falan yaparsak bonus olarak hesabınıza eklenecek dedi..bunu bugün öğrendim gecen hafta bana dediği şey 2 gün seminer var çarşamba sınav var diğer görüşmede artık departmanlar belirlenecek maaşı konuşçaz dedi bugün gittim 2 de beni suçlu gibi boş seminer odasında oturttular.. sınav barajı 70 miş ben 72 almışım..ee dedim ben kesin işe girdim diye geldim bu eğitim ne şimdi gene kesin birşey yokmu dedim kıza mırın kırın etti..şimdi yazışmaları gördüm ve çok sinirliyim..birde ilgimi şey çekti ne zaman gitsem 3 4 kişi var..benle beraber 7 kişinin sınavı kazanması lazım onlar nerde onların haberi varmı dedim var dedi..hani sanki gizli saklı bir iş gibi beni seminer odasına aldılar..1 haftalık eğitim ardından ileri seviye eğitimini kazanırsan finansal danışman veya trader olabilirsin dedi. (izmirden başvuran varsa lütfen iletişime geçelim)

xrepla
Memur
05 Aralık 2011 12:19

arkadaş bende izmirdeki ofise gittim onlarla ilgili şu ana kadar yazdıklarımın hepsini iyice oku. o zaman zaten kendin vazgeçersin. bu işte o kadar para dönse inan kendileri orada çalışmaz takım elbise falan giymezlerdi evden oturur nete girer haberleri takip eder milyonları cebe atarlardı.

hayat_agacı_87
Müsteşar Yardımcısı
09 Ocak 2012 15:01

bu şirket hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir misiniz?

hayat_agacı_87
Müsteşar Yardımcısı
09 Ocak 2012 15:46

bilen duyan birisi yok mu :)

vonim
Memur
09 Ocak 2012 16:08

tamamen dolandırıcı bir şirket forumda uzun uzadıya açıklaması vardı araştırırsan bulursun..

hayat_agacı_87
Müsteşar Yardımcısı
09 Ocak 2012 16:21

o başlığı hiç görmedim arkadaşım linkini gönderebilir misin acaba.

hayat_agacı_87
Müsteşar Yardımcısı
09 Ocak 2012 16:46

arkadaşlar acil bilgi lazım bulamıyorum hiç biryerde bilenler cevap verir mi??

33tmem22
Aday Memur
09 Ocak 2012 17:03

kursa adam toplamak icin birsürü yalan söyleyen bir sirket kursa gelenlerden basarılı olanları işe alacaklarını söylüyorlar ama öyle birsey yok o kursa giden cok arkadasım oldu orddan biliyorum.

hayat_agacı_87
Müsteşar Yardımcısı
09 Ocak 2012 18:02

gncl

scldumanoglu
Aday Memur
23 Mart 2012 01:37

Merhaba arkadaşlar,

Forum bir süredir aktif değil sanırım ben aktifleştireyim. Ben teletrade ağına düşenlerden biriyim. Parayı verdim eğitimin de 2 haftasını aldım (okulumu es geçerek) daha önce araştırmadım anca vaktim olabildi ne yazık ki tabi ki de çok pişmanım. Ama yapacak bi şey yok zararın neresinden dönsen kardır derler dönmeye çalışıcam yarın bi konuşma yapıcam uzman!la. Kafamda çok büyük soru işaretleri var. Öncelikle bu firmayı şikayet eden, etmeye çalışan, teşebbüs eden oldu mu? Nasıl bir tepkiyle karşılaştı, sonuçları neler oldu? 6 sayfa kadar okudum bu gece okumaya da devam edicem ama önce yazmak istedim. Bir de eğitimi yarıda bırakıp parasını alabilen oldu mu? Bunda da gösterilen tepkiyi merak ediyorum, "profesyonelliklerini" bozdular mı? Bugüne kadar gayet mutlu umutluydum , salaklık resmen kendime kızıyorum. bir şeyler bilen arkadaşlar cevap verirlerse çok sevinicem.

Toplam 331 mesaj
«567891011121314151617

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi