Editörler : E.Kayı Han

Lilith2634
Aday Memur
13 Haziran 2021 12:28

Verilen sürede yalnızca asiller evrak teslim edecek. Yedekler boşluk olması durumunda arandiklarinda evrak teslim edecekler.

Sukranozdmr, 3 yıl önce
Belge teslimini asıl adaylar tek mi yapıyor yoksa yedek adaylar da belgeyi verip boş pozisyon açılmasını mı bekliyor

Sukranozdmr
Aday Memur
13 Haziran 2021 12:43

Tşk ederim
Lilith2634, 3 yıl önce

Verilen sürede yalnızca asiller evrak teslim edecek. Yedekler boşluk olması durumunda arandiklarinda evrak teslim edecekler.

Uye2703
Aday Memur
14 Haziran 2021 22:31

Icisleri bakanliginda sozlesmeli buro personeli olarak baslayip daha sonra saglik bakanligina kendi bransimdan atanip gecis yapabilirmiyim arkadaslar onemli

işsizbirivar
Aday Memur
14 Haziran 2021 22:41

geçersin çünkü kendi bölümün üst ünvan

Uye2703, 3 yıl önce

Icisleri bakanliginda sozlesmeli buro personeli olarak baslayip daha sonra saglik bakanligina kendi bransimdan atanip gecis yapabilirmiyim arkadaslar onemli

Hallolur
Aday Memur
15 Haziran 2021 01:56

Benim bildiğim kadarıyla sözleşmeliyken böyle birşey yapamıyorsun. Hatta kurumdan ayrılıp 1 yıl süre geçmesi gerekiyor başka bir kuruma geçebilmek için. Alım ilanlarında genelde böyle yazıyor.
Uye2703, 3 yıl önce

Niypar
Şube Müdürü
15 Haziran 2021 08:33

Sözleşmeliden sözleşmeliye geçişte meslek olarak geçiliyorsa eğitimin gerekliliği diye bi maddeydi galiba bekleme süresi yok ama bunu yapmayın sağlık bakanlığına geçeceksiniz bu kurumları işgal etmeyin 3 senedir izinsiz tek personel çalışıyorum işiçleri bakanlığında içişlerinde ciddi personel eksikliği var torpille girseniz belki kul hakkı olmaz allah bilir ama böyle yaparsanız mevcut çalışanı yıpratıp onun hakkına girersiniz ömür boyu

Emrah99
Aday Memur
15 Haziran 2021 10:53

Bence kpss puanın kendi mesleğine atanman için yeterliyse birkaç ay daha sabret. Sonra bir de geçiş yapmaya çalışmakla uğraşma.
Uye2703, 3 yıl önce

Niypar
Şube Müdürü
16 Haziran 2021 20:05

Kastamonu kazanan büro personeli görüyorsan bana mesaj atabilirmisin

Mormenekşe0
Aday Memur
16 Haziran 2021 20:19

Sözleşme imzalamaya ne zaman çağırırlar ?

Tseyma
Aday Memur
16 Haziran 2021 23:21

Büro personelliği için yerler nerde açıklanıyor kazandığımız ilin valilik sitesinde mi yoksa içişleri bakanlığında mı yine

Göksu9
Aday Memur
17 Haziran 2021 10:52

Merkez mi, taşra mı?
Mormenekşe0, 3 yıl önce

Sözleşme imzalamaya ne zaman çağırırlar ?

Mormenekşe0
Aday Memur
17 Haziran 2021 10:53

Taşraa

Göksu9
Aday Memur
17 Haziran 2021 11:04

Benim merkez belge tesliminde temmuz ilk haftasına kadar atama onayı verilir ardından size tebligat gelecek aynı şehirse ertesi gün başka sehirse 15 gün için başlayacaksınız dedi. Taşra aynı mı bilmiyorum
Mormenekşe0, 3 yıl önce

Taşraa

çiçek miçek
Aday Memur
07 Temmuz 2021 00:25

balıkesir büro yedek 2 deydim. bugün aradılar evrak teslimi yapacağım yarın. bana sıra gelmez diyordum çok şaşırdım. evrak tesliminde diploma e devletten çıkarılıp verildiğinde kabul ediliyor mu????? BİLEN ARKADAŞLAR YAZARSA ÇOK SEVİNİRİM. NOTER ONAYI GEREKİYOR MU?????

BayBos34
Aday Memur
07 Temmuz 2021 02:10

Sorun olmaz diye düşünüyorum. Ben de diplomanın fotokopisini götürmüştüm hiç aslını sormadılar

çiçek miçek, 3 yıl önce

balıkesir büro yedek 2 deydim. bugün aradılar evrak teslimi yapacağım yarın. bana sıra gelmez diyordum çok şaşırdım. evrak tesliminde diploma e devletten çıkarılıp verildiğinde kabul ediliyor mu????? BİLEN ARKADAŞLAR YAZARSA ÇOK SEVİNİRİM. NOTER ONAYI GEREKİYOR MU?????

çiçek miçek
Aday Memur
07 Temmuz 2021 10:21

Teşekkür ederim

07 Temmuz 2021 10:47

Vereceğiniz en fazla 50 TL olur hatta 3'lüsüne 80 TL vermiştim, ben birkaç fotokopi noter onayı yaptırmanızı tavsiye ederim. Nerede lazım olacağı belli olmaz

çiçek miçek, 3 yıl önce

Elktrkmüh.
Aday Memur
07 Temmuz 2021 11:52

e devlet mezuniyet belgesi kabul ediliyor.

çiçek miçek, 3 yıl önce

memur98765
Memur
15 Temmuz 2021 08:30

Ankara merkez başladınız mı acaba ?

Göksu9, 3 yıl önce
Benim merkez belge tesliminde temmuz ilk haftasına kadar atama onayı verilir ardından size tebligat gelecek aynı şehirse ertesi gün başka sehirse 15 gün için başlayacaksınız dedi. Taşra aynı mı bilmiyorum
Toplam 99 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi