Editörler : crops35
09 Eylül 2007 04:30

teknisyen yrd cılıgı kalkıyor

arkadaşlar genel md ögrendigime göre teknisyen yrd cılıgı kaldırılacakmış durumu uygun olanlar bir üst kadroya yerleştirilecek kalanlar ise başka isimde [hademe, odacı)nitelendirilecekler çünkü sorun çıkarmaya başladı kitlerde çalışan tek. yrd ları teknik hizmetlerde gözüküyor özelliştirme yapılırken başka kurumlara geçmek isteyenlerde çok sorunlar çıktı adamlar yrd hizmetli kadrosu kabul etmediler teknik kadroyada atayamadılar çünkü bizimkiler mahkemeye başvurabilir diye onuniçin toptan kaldırılacakmış

bilalhatirnaz
Kapalı
09 Eylül 2007 19:19

izce konuyu biraz daha açarsan sevinirim,bir üst kadroya sınavla mı yoksa nasıl geçilecek?

jetaime
Kapalı
09 Eylül 2007 22:03

valla kardeş ben teknisyen yardımcılığı falan bilmem bu adamlar her şekilde ne yenilik yaparlarsa yapsınlar ki daha önce işçi olarak çalışıyormuş tek. yardmcıları yine ünvan değiştirirler ama minareyi çalacaklar ya kılıfı hazırlamışlardır anliceniz ünvanlarımız değişebilir ama yine aynı işi her şekilde yaptırırlar. bilmem gördünüz mü bugün ben komiserlik sınavının sorularına baktım ilkokul düzeyindeydi. ben 2004 kpss sınavında 89.392 puanla erzincan polis okuluna atandım yani sınava giren 1 milyon 50 bin kişiden ilk 5 bine girmiştim. anliceniz burda polis olmadıktan sonra hayatımız resmen harcanıyor. söylediklerime katılmayan arkadaşlarımız illaki olacaktır onlarada peşin cevabım yaşadıklarınız ve çektiğiniz sıkıntılar apaçık ortada. bana muhalefet olacaksanız ancak sesinizi ben duyarım ki buda gerçekleri değiştirmez. ALLAH HEPİMİZİN YARDIMCISI OLSUN

mugla
Kapalı
10 Eylül 2007 08:23

izce sen teknisyen yardımcılığı kadrosunun kalkacağını nereden duydun her kurum için geçerlimi açıklarmısın

izce
Aday Memur
10 Eylül 2007 21:26

arkadaşlar fazla bilgi vermiyorlar belkide onlarda çok iyi bilmiyor olabilir fakat tek. yrd lıgı vede yardımcı hizmetli kadrosu kaldılacak bu işler özelleştirilerek hizmet alımı şeklinde yapılacak.birde 2 sene önce sendikalarla hükümet arasında imzalanan mutabakat metninin 11. maddesinde lise ve üniversite mezunlarının bir defaya mahsus olarak bir üst kadroya atanması vardı.fakat uygulanmamıştı bu sene ki görüşmelerde önceki yıllarda anlaşılıpta yapılmayanları bir komisyon oluşturarak yerine getirmek için anlaşıldı inşallah bu madde de bize yardımcı olacaktır. syg

sadikyarim
Yasaklı
11 Eylül 2007 20:41

ben kpss lisans düzeyinde atandım inşallah yakında tek yrd kadrosunda çalışmaktan kurtulacam sizde kpss ye tekrar girin o kalkana kadar siz yolunuzu almaya bakın

agirijiyan
Aday Memur
12 Eylül 2007 14:48

internette para kazanmanın kolay yolu linki tıkla üye ol www.agloco.com/r/BBHF7184

qulsen
Aday Memur
13 Eylül 2007 21:32

forum yetkilileri bu alakasız mesajları görmüyormu acaba?

mugla
Kapalı
14 Eylül 2007 08:37

güncell

cem emre
Aday Memur
14 Eylül 2007 18:55

arkadaşlar sesimizi en yüksekteki makamlara ulaştırmalıyız. tavsiyem tüm tek. yrd. arkadaşların yeni iç

işleri bakanına sayın başbakana ve komisona devamlı suretle mail atmaları. tbmm veb adresinden bulabilirsiniz...

canj38
Aday Memur
08 Haziran 2008 11:24

ZAMAN İSTER BU İŞLER.iNŞAALLAH HIZLI OLUR BU SÜREÇ

sizgi80
Aday Memur
08 Haziran 2008 15:47

teknisyen yardımcılığı kalkıcak olsa 2008 ilk etap icin yaklaşık 200 adet teknisyen yardımcısı almazlar sanırım bence kpss den şanşınızı deneyin ...hayırlısı tabi

eylülhüma
Aday Memur
14 Temmuz 2008 12:04

sivas il emniyet müdürlüğünden ankara il emniyet müdürlüğüne becaiş yapmak istiyorum.Bu arkadaşımın adresi adım kadir ulaşmak istiyenler için msn [email protected]ınızı bekliyorum.Bu arada ben teknisyen yardımcısıyım.

Toplam 12 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi