Editörler : ayşegül bgm

Yasaklı
21 Şubat 2019 22:08

Sağlıkçıların sesi ne zaman duyulacak?

sesimizi sağır sultan duydu artık.beklemek yormaya başladı bu belirsizlik günlük hayatımızı etkiliyor patlamaya hazır bomba gibiyiz. kimse bir cevap vermiyor. cimere yazdim kac kez kaliplasmis bir metin gönderiliyor. memurlar.net haberimizi yapmıyor. herkes birbirine girmis durumda twitter etkinliği kac kez yapıldı insanlar meclise gitti yine tık yok. bizde biliyoruz illaki alım olacak ama ne zaman sayı kaç. yoruldum artık ya hergun bi haber var mı diye bakmaktan bu haftada böyle bitiyor. birlik olalım artık lütfen

Mert256
Aday Memur
21 Şubat 2019 22:17

Sonumuz ne olacak çok merak ediyorum.Aylardır bunca şeye rağmen bu sessizlik neden? Artık gerçekten yeter ama gerçekten yarınımızı düşünemez hale geldik

Rabken
Yasaklı
21 Şubat 2019 22:18

evet bıktım artık surekli bi haber beklemekten takmayayim diyorum ama olmuyor o kadar emek verdik
Mert256, 5 yıl önce
Sonumuz ne olacak çok merak ediyorum.Aylardır bunca şeye rağmen bu sessizlik neden? Artık gerçekten yeter ama gerçekten yarınımızı düşünemez hale geldik

Adsmehmet
Aday Memur
21 Şubat 2019 22:25

+++

Rabken
Yasaklı
21 Şubat 2019 22:29

bu tur başlıklara eksi atan ruh hastalarının dertlerini cok merak ediyorum kimi rahatsız ediyor kime bu kadar dokunuyor kime bu kadar batıyor atama istememiz? bunu gercekten merak ediyorum bu kadar mi igrencsiniz

Hemşire212121212
Aday Memur
21 Şubat 2019 22:37

Bencede sanki onlar vercek maaşımızı insanlar kötü olmaktan ve insanların kötülüklerini istemekten başka birşey yapmıyolar . Sabah akşam buraya bakıyorum belki haber vardır diye ama yine yook artık acaba tekrar sınavamı kalcaz diye düşünür oldum
Rabken, 5 yıl önce
bu tur başlıklara eksi atan ruh hastalarının dertlerini cok merak ediyorum kimi rahatsız ediyor kime bu kadar dokunuyor kime bu kadar batıyor atama istememiz? bunu gercekten merak ediyorum bu kadar mi igrencsiniz

Rabken
Yasaklı
21 Şubat 2019 22:48

aynen ya adam usenmiyor eksi koyuyor he eksi koyması bir sey mi degistiriyor hayir ama neden bu kötü kalplilik onu anlamıyorum ben herkesin atanmasını isterim mesela emek var ortada. kalmayız bence ama bu bekleme süreci yipratiyor insanı hemde çok fazla. bu haftada geçti böyle yine
Hemşire212121212, 5 yıl önce
Bencede sanki onlar vercek maaşımızı insanlar kötü olmaktan ve insanların kötülüklerini istemekten başka birşey yapmıyolar . Sabah akşam buraya bakıyorum belki haber vardır diye ama yine yook artık acaba tekrar sınavamı kalcaz diye düşünür oldum

HsnHsyn23
Aday Memur
21 Şubat 2019 22:57

+

Kbrnurse
Kapalı

Daha ne yapalım bilemedim her türlü etkinliğe katıldım ama hala da duyulmuyor Daha doğrusu duymak istemiyorlar sesimizi. Yine yarın cuma ve artık haftaların geçmesi sanki eskisi gibi canımı yakmıyor o kadar basit bir hayatım var ki şu an. Sabah oluyor sürekli elim telefonda haber var mı diye sürekli foruma bakıyorım. Hayatım o kadar klişe olmuş ki sanırım çoğunuzunda benden aşağı kalır yanı yok. Yani kendimi çok değersiz hissediyorum bunu bana hissettirenlere söylecek kelimem kalmadı. O kadar zorluklarla güçlüklerle kazandığım puanımı ilk öğrendiğimdeki heycanımından mutluluğumdan eser kalmadı. Şu an çok mutsuzum.

Hemşirr23
Aday Memur

Bunlar sağırlar duymazlar kulaklarını bizlere tıkamışlar

Hemşire212121212
Aday Memur
21 Şubat 2019 22:58

Offf hepsi gerizekalı cidden ısrarla eksilere devam ediyolar her neysee umarım önümüzde ki hafta açıklanır artık yaa kaldı ki bu kadar beklemeye değer inşallah
Rabken, 5 yıl önce
aynen ya adam usenmiyor eksi koyuyor he eksi koyması bir sey mi degistiriyor hayir ama neden bu kötü kalplilik onu anlamıyorum ben herkesin atanmasını isterim mesela emek var ortada. kalmayız bence ama bu bekleme süreci yipratiyor insanı hemde çok fazla. bu haftada geçti böyle yine

Kbrnurse
Kapalı
21 Şubat 2019 22:58

Eksi koyanlara gelince muhakkak menfaatlerine aykırı bir durum vardır. Allah böyle bencil insanlardan bizleri korusun.

Hemşire212121212
Aday Memur
21 Şubat 2019 23:00

Bi benim hayatım öyle sanıyodum bayağı bi rutinleşti hiçbişeyden tad almıyorum sürekli haber bekler olduğumuz için böyle
Kbrnurse, 5 yıl önce
Daha ne yapalım bilemedim her türlü etkinliğe katıldım ama hala da duyulmuyor Daha doğrusu duymak istemiyorlar sesimizi. Yine yarın cuma ve artık haftaların geçmesi sanki eskisi gibi canımı yakmıyor o kadar basit bir hayatım var ki şu an. Sabah oluyor sürekli elim telefonda haber var mı diye sürekli foruma bakıyorım. Hayatım o kadar klişe olmuş ki sanırım çoğunuzunda benden aşağı kalır yanı yok. Yani kendimi çok değersiz hissediyorum bunu bana hissettirenlere söylecek kelimem kalmadı. O kadar zorluklarla güçlüklerle kazandığım puanımı ilk öğrendiğimdeki heycanımından mutluluğumdan eser kalmadı. Şu an çok mutsuzum.

Rabken
Yasaklı
21 Şubat 2019 23:01

bende çok mutsuzum ya her gun yeni bi heyecanla uyanıp bunalimla gunu kapatiyorum usandım bu kadar olmaz hic gibiyiz
Kbrnurse, 5 yıl önce

Kbrnurse
Kapalı
21 Şubat 2019 23:03

Emin olun bir çoğumuzun hayatı bu şekil :(
Bi benim hayatım öyle sanıyodum bayağı bi rutinleşti hiçbişeyden tad almıyorum sürekli haber bekler olduğumuz için böyle

Rabken
Yasaklı
21 Şubat 2019 23:03

o eksi koyan arkadaşın yazı yazmata cesareti yok sanırım sadece eksi koyabiliyor ne kadar battiysak artık adama belliki rahatsiz olmuş. adam dedim ama kusura bakmasın adamliktan pek uzak kendisi
Offf hepsi gerizekalı cidden ısrarla eksilere devam ediyolar her neysee umarım önümüzde ki hafta açıklanır artık yaa kaldı ki bu kadar beklemeye değer inşallah

Rabken
Yasaklı
21 Şubat 2019 23:04

bu sekilde kac kisiyiz kim bilir en kısa zamanda güzel haber istiyorum artık ya

Kbrnurse
Kapalı
21 Şubat 2019 23:04

Evet koca bir hiçiz Sanki:(
Rabken, 5 yıl önce
bende çok mutsuzum ya her gun yeni bi heyecanla uyanıp bunalimla gunu kapatiyorum usandım bu kadar olmaz hic gibiyiz

Rabken
Yasaklı
21 Şubat 2019 23:07

kötü düşünmek istemiyorum istiyorum ki güzel bir haber olsun ve bunlari konuşmak yerine onu konuşalım ama yok. akliniza baska bir sey geliyo mu yapabileceğimiz onuda yapalım?
Kbrnurse, 5 yıl önce
Evet koca bir hiçiz Sanki:(

Hemşire212121212
Aday Memur
21 Şubat 2019 23:12

Yapilabilcek birşy yok bence işlerine ne zaman gelirse o zaman açıklarlar
Rabken, 5 yıl önce
kötü düşünmek istemiyorum istiyorum ki güzel bir haber olsun ve bunlari konuşmak yerine onu konuşalım ama yok. akliniza baska bir sey geliyo mu yapabileceğimiz onuda yapalım?

Adsmehmet
Aday Memur
21 Şubat 2019 23:15

Ne eksisi kardeşim artı (+) işareti koyuyorum ki yanıt gözüksün ve herkes görüp katılsın şuraya da birileri sesimizi duysun bende mağdurum :(
Rabken, 5 yıl önce
o eksi koyan arkadaşın yazı yazmata cesareti yok sanırım sadece eksi koyabiliyor ne kadar battiysak artık adama belliki rahatsiz olmuş. adam dedim ama kusura bakmasın adamliktan pek uzak kendisi
Toplam 3878 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi