Editörler : Pangaea
30 Eylül 2012 22:46

2013 kpss (evde hazırlananlar)

Merhabalar, kpss'ye evde hazırlanıp iyi puan alan arkadaşlar, nasıl çalıştığınızı, hangi taktikleri uyguladığınızı paylaşabilir misiniz? Kpss 2013 için evde hazırlanmayi düşünen arkadaşlar sizler nasıl bir plan uygulayacak,neler yapacaksiniz paylaşabilir misiniz? cevap yazacak herkese şimdiden teşekkürler..

hopeless.teacher
Aday Memur
01 Ekim 2012 03:38

cevap vermediğiniz için de teşekkürler..

pembe.gulucuk
Yasaklı
01 Ekim 2012 03:55

kesin ingilizcecisin ?

piyadabesyo
Genel Müdür
01 Ekim 2012 04:44

alan sınavı olursa nolcakya

hopeless.teacher
Aday Memur
01 Ekim 2012 11:49

evet ingilizce öğretmeniyim(ki öğretmenim diyemiyorum aslında) maalesef atanamiyorum. 6.yılım oldu.alan sınavı ihtimali bile kahrediyor beni.çünkü üniversitedeki derslere dair neredeyse hiçbir şey kalmadı bende.bilmiyorum var mi bu durumda olan..

hopeless.teacher
Aday Memur
01 Ekim 2012 12:01

bizler güvercinler gibi atama beklerken,3200 sınıfçı Ingilizceye gecebiliyor.Ablam yıllardır atamamızı yapmayıp bizleri alanımizda köreltirken, acıgımizı sınıf öğretmenleri ve ücretli ile doldururken,kalkmış kaliteli öğretmen alacagım diye alan sınavından bahsediyor.

ederin07
Aday Memur
01 Ekim 2012 12:02

evde hazırlanmak için çok disiplinli olmak ve hiçbir şekilde ders çalışmaktan taviz verilmemesi lazım.benim bir sosyal bilgiler ögrt.arkadaşım evde hazırlandı ve 80 puanla urfaya atandı.ama iş insanın kendisinde bitiyor kim ne derse desin.

hopeless.teacher
Aday Memur
01 Ekim 2012 12:03

:)ablam demisim bakan diyecektim

hopeless.teacher
Aday Memur
01 Ekim 2012 12:05

teşekkürler ederin07. Umarım çalışmak için kendimi motive edebilirim.

h@zeran
Aday Memur
01 Ekim 2012 12:10

hocam başka bir başlığa da yazmıştım geçen sene atandım 88 aldım ve evde hazırlandım. türkiye geneli denemelerini bile çözmedim hep kendim poşet denemeleri çözdüm evde. dersanesiz de oluyor bu iş.piyasada bilindik yayınlar var işte ihtiyaç yediiklim yargı bunları çözdüm.sadece disiplinli bir şeklilde kendinzi vererek çalışırsanız neden olmasın.matematik sorununuz varsa ondan yardım alabilirsiniz sadece ama diğerlerini kendiniz halledebilirsiniz. kolay gelsin.

myigitze
Memur
01 Ekim 2012 12:26

....

hopeless.teacher
Aday Memur
01 Ekim 2012 13:05

teşekkürler H@zeran hocam.söylediklerinizi yapacağım ins.ben geçen yıl dershaneye gittim ancak sınavda özellikle ilk oturumda türkçeye ayirdıgım zaman yüzünden hiçbir şey yapamadım.özellikle matematiği hiç.zaten pek matematiğm yok üstüne de zamansızlik gelince hiç yapamadım.bu yıl maddi imkansızliklardan dolayı dershaneye gidemiyorum.o yüzden iyi bir şekilde evde çalışayim dedim.

sonbaharyağmuru
Yasaklı
01 Ekim 2012 13:06

hopeless hocam neden atanamadınız bi 75 alamadınmı

siet.kafta
Aday Memur
01 Ekim 2012 13:07

hem çalışıp hem kpss hazırlanan arkadaşlar napsın :( kendime bir plan hazırlayamıyorum bi türlü birine çalışsam diğerleri eksik kaldı sanıyorum çok zorrr

Sosleyla
Kapalı
01 Ekim 2012 13:13

bu yıl bende evde hazırlanmayı düşünüyorum. felsefeciyim :S alım cok az. bu yıl bıttı okulum . daha once egıtımden hiç hazırlanmadım. işim cok zor.

hopeless.teacher
Aday Memur
01 Ekim 2012 13:20

maalesef sonbahar hocam, olmadı alamadım.dedim ya o kadar çok zaman kaybettimki özellikle ilk oturumdan hiçbir şey yapamadım.tabi bazı ailevi problemlerden dolayı son iki ay ne soru çözebildim ne de deneme.o yüzden bu yıl alan gelmez ise ınşallah iyi bir şekilde hazırlanmayi düşünüyorum.

sonbaharyağmuru
Yasaklı
01 Ekim 2012 13:22

aynı sorun bizde de var evde çalışamıyorum napsak

hopeless.teacher
Aday Memur
01 Ekim 2012 13:26

siet Hocam hem çalışmak hem kpss gitmiyor.ben çok denedim olmadı.dershanelerde çalıştım bıraktım hep.olmuyor kpss olmayınca olmuyor.çevre herkes üstüne geliyor.bir değerin olmuyor.tüm yakın arkadaşlarım atandi.sürekli biraraya gelip görüşüyorlar.beni de çağırıyorlar gidemiyorum.hep onlarla kıyaslaniyorum.

sonbaharyağmuru
Yasaklı
01 Ekim 2012 13:27

yine mi çalışıyoruz ya üf ... :(

hopeless.teacher
Aday Memur
01 Ekim 2012 13:31

kpss kitapları midemi bulandırıyor.değil kitapları K-P-S-S Harflerini bile beni kahretmeye yetiyor.

fen1616
Kapalı
01 Ekim 2012 13:36

arkadaşalr ben evde çalşımayı düşünüyodm baktım olmadı bende disiplin yok çok yapamıyrum evde .alışcaksan çok disiplin gerekli dershanede aslında ben yazılmadım ama düşünüyrm sadece deneme hocalara soru sormak içn gideceğim birazda ortam çalışna insan görmek gibi yokssa ben öss de de evde ders çalışan biri değildim ..

Toplam 148 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi