Editörler : Pangaea
26 Ekim 2017 10:09

Kgm 640 kişilik alımında gelişme var

Arkadaşlar az önce KGM yi aradım.640 kişilik personel alımını sordum ban verilen cevap bizim personele ihtiyacımız var maliyeye bildirdik sadece maliyeden onay almayı bekliyoruz şeklinde oldu . Yani bize düşen maliyeyi ve kgm yi arayıp bu alımı hızlandırmak.DSİ de sürekli aradık sonuç aldık aynısını şimdi de KGM için yapalım.

makmüh67
Memur
26 Ekim 2017 10:27

Maliye için nereyi aramak gerekiyor ki

schwann
Aday Memur
30 Ekim 2017 10:22

maliyeyi arıyorum cevap vermiyorlar ama bimere yazdım bakalım ne cevap gelecek

okan_2658
Şef
30 Ekim 2017 10:42

aslında bir format bulup hepimiz aynı şeyi yazmalıyız. Daha çok dikkat çeker varsa aramızda bir şablon oluşturabilecek birisi hepimiz aynı şeyleri yazalım.

schwann, 6 yıl önce

maliyeyi arıyorum cevap vermiyorlar ama bimere yazdım bakalım ne cevap gelecek

emreuzn34
Aday Memur
30 Ekim 2017 11:10

bimerle cimerle boş yere uğraşmayın yuvarlak cevaplar alıırsnız, her kurumun verdiği taslak cevaplar vardır onlardan birini yazarlar en fazla.

daha farklı arayışlara girmek gerekli.

okan_2658
Şef
30 Ekim 2017 11:15

Haklısın kardeşim peki başka nasıl bir yol izleyebiliriz varsa düşüncelerin onu da deneyelim

emreuzn34, 6 yıl önce

bimerle cimerle boş yere uğraşmayın yuvarlak cevaplar alıırsnız, her kurumun verdiği taslak cevaplar vardır onlardan birini yazarlar en fazla.

daha farklı arayışlara girmek gerekli.

emreuzn34
Aday Memur
30 Ekim 2017 11:23

Hocam ankarada ikamet eden 3 5 kişi direk g müdürlüğe ordan maliyeye yüz yüze görüşmeye gidebilir.

Ancak ben böyle organizasyonların yapılabildiğine pek rastlamadım bu forumda.

Ayrıca Kgmnin bizi başından atmak için maliyeden onay bekliyoruz diyebileceğini de göz ardı etmemk lazım.

okan_2658
Şef
30 Ekim 2017 12:07

Hocam o şekilde başından savmak için Bakanlığın üzerine atacağını düşünmüyorum. Alım yok der geçer o riske girmezler.

emreuzn34, 6 yıl önce

Hocam ankarada ikamet eden 3 5 kişi direk g müdürlüğe ordan maliyeye yüz yüze görüşmeye gidebilir.

Ancak ben böyle organizasyonların yapılabildiğine pek rastlamadım bu forumda.

Ayrıca Kgmnin bizi başından atmak için maliyeden onay bekliyoruz diyebileceğini de göz ardı etmemk lazım.

mehmet014783
Kapalı
30 Ekim 2017 12:47

Ben alimin olacagini düşünüyorum ama aralik-ocak ayini beklememiz gerekecek ki zaten aralik ayimda memur nette haber de yapilir hem kasim merkeziden sonra alim olsa daha iyi

emreuzn34
Aday Memur
30 Ekim 2017 13:43

Hocam her şey olabilir kimseye güvenmeyin. Dsinin 2 sene önce mülakatı iptal olunca merkeziden alım yapacaz deyip, yapmadığını unutmadım hala, 90 kadro yanmıştı bu sebepten malesef.

okan_2658, 6 yıl önce

Hocam o şekilde başından savmak için Bakanlığın üzerine atacağını düşünmüyorum. Alım yok der geçer o riske girmezler.

okan_2658
Şef
30 Ekim 2017 13:46

Yapacak tek birşeyimiz var bu uğurda uğraşmalıyız.

emreuzn34, 6 yıl önce

Hocam her şey olabilir kimseye güvenmeyin. Dsinin 2 sene önce mülakatı iptal olunca merkeziden alım yapacaz deyip, yapmadığını unutmadım hala, 90 kadro yanmıştı bu sebepten malesef.

schwann
Aday Memur
30 Ekim 2017 14:11

maliyeye ulaşabilsek alım için başvuru yapılıp yapılmadığının öğreniriz en azından

Toplam 11 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi