Editörler : swat3410E.Kayı Han

primer28
Şube Müdürü
26 Nisan 2019 12:50

Hayat sandığın kadar kolay değil. Mesleğimin haricinde antrenörlük de yapıyorum ama buna arağmen 4 ay kazançsız dönemi finanse edemedim. Bazen felaketler üst üste gelebiliyor. Neyse herkes için en hayırlısı neyse o olsun, bugün Süleyman Soylu 21:00 habertürk'te Veysi Ateş'in konuğuymuş. Akşam organize olalım 25.dönemi soralım hep birlikte. En net cevabı alırız.

MA11
Kapalı
26 Nisan 2019 14:52

Tahminler giderek artıyor, 2 hafta içinde ben ilanı bekliyorum artık.

Sayın bakan belki sorulursa akşam yanıtlar. Ama o kadar yoğun gündem varken konu polis alımına gelir mi bilemem.

asdf77100
Daire Başkanı
26 Nisan 2019 21:17

şuan canlı yayında bakan

asdf77100
Daire Başkanı
27 Nisan 2019 00:01

bakan konuştu eylül ayında ilana çıkılması bekleniyor dedi artık kıyamet kopunca ilan gelir geçmiş olsun herkese

nacikorce
Aday Memur
27 Nisan 2019 00:11

Eylülde alım olacak dedi acaba okula başlama mı eylülde olacak ilan mı eylülde gelecek orasını belirtmedi.

primer28
Şube Müdürü
27 Nisan 2019 00:15

Ya kardeşim eylülde duyuru gelecek ekimde ilana çıkılacak geçen sene ki gibi. Ne çok uzattınız yahu. Çokbelliydi zaten. 10k alım 15k ya çıkarıldı, ara dönem kadın alımı konuldu, 24twn sonra 25.dönem gelecek vs vs denildi.

nacikorce, 5 yıl önce

Eylülde alım olacak dedi acaba okula başlama mı eylülde olacak ilan mı eylülde gelecek orasını belirtmedi.

murat788
Daire Başkanı
27 Nisan 2019 01:10

kpss den sonra geliyor dimi :) o kadar söyledim her yerde.. şuanki alımlar varken yeni ilan çıkmaz dedim anlamadı kimse....

MA11
Kapalı
27 Nisan 2019 04:06

Beyler adam eylülde almayı düşünüyoruz demiş, eylülde ilana çıkacaz dememiş.

İlanın ne kadar erken gelmesini istesem de buradan pek bir sonuç çıkarması zor görünüyor.

Bazen akademiye bakanın sözlerinin de uyuşmadığı olabiliyor.

Tahminim yinelersem, 25. Dönem Eylül ekimde okulda olur.

primer28
Şube Müdürü
27 Nisan 2019 09:17

Kardeşim yeter artık tahmin de bulunma. Tutmuyor öünkü. Keşke istediğimiz gibi olsa. Bende kpss öncesiisteyenlerdendim. Ama akademi bugün ilana bile çıksa eylül ekime yetişmez. Çok belli herşey zaten. Şuan potansiyel aday çok az, kpss sonrasını istiyorlar. Herkes kendini ona göre ayarlasın. 25.dönemin okula girmesi en erken 2020 şubat olur.

MA11, 5 yıl önce

Beyler adam eylülde almayı düşünüyoruz demiş, eylülde ilana çıkacaz dememiş.

İlanın ne kadar erken gelmesini istesem de buradan pek bir sonuç çıkarması zor görünüyor.

Bazen akademiye bakanın sözlerinin de uyuşmadığı olabiliyor.

Tahminim yinelersem, 25. Dönem Eylül ekimde okulda olur.

murat788
Daire Başkanı
27 Nisan 2019 12:54

bugün ilan gelsin

2 hafta başvuru

2 hafta bekle giriş yerlerini

2 hafta önsağlık mülakatı

1,5 ay sozlü sınava giriş belgesini bekle

2 hafta sozlü mulakat

1,5- 2 ay sonuç açıklanmasını bekle

topla bakalım kaç ay yapıyor ?

ilan bugün çıksa ekimde bile zor girersin kalkmış eylülde giricez diyorlar ya....

keladam38
Kapalı
27 Nisan 2019 13:23

KPSS den sonra gelecek diyenler. Gidin önce bi mezun olun KPSS ye çalışın puanınızı alın ondan sonra ilan gelirse başvurursunuz. Sanki KPSS den önce alım olsa KPSS den sonra alım olmayacakmış gibi konuşmayın. Bu dediklerimi yapın sonra gelin burda ötün. KPSS den önce alınacak Eylül de okulda olacak 25. Donem

MA11
Kapalı
27 Nisan 2019 13:35

İlan sınav öncesi geldiğinde lütfen burada olun arkadaşlar.

Tahmin konusunda polemiğe girmeyeceğim, tek söylecegim bekleyip görelim.

İlanın sınav öncesi gelmesi herkesin hayrına. Sınav öncesi 10 bin genç, sınav sonrası 15 bin genç işe girecek. Bunu istemek, bu yönde tahminde bulunmak sizin için sıkıntı olmasa gerek?

Buraya daha sadece ilan geldiğinde yazacağım, o gün sizde burada olun, mesajlarınızı da silmeyin:)

primer28
Şube Müdürü
27 Nisan 2019 15:31

Kardeşim kontenjanın açılması, kontenjanın doldurulacağı anlamına gelmiyor maalesef. Defalarca 10k alım açılıp, 5-6k alımlar oldu. Önemli olan sağlık, spor ve sözlü mülakatı geçebilen adam sayısı. Başvuru sayısı çok da önemli değil o yüzden.

MA11, 5 yıl önce

İlan sınav öncesi geldiğinde lütfen burada olun arkadaşlar.

Tahmin konusunda polemiğe girmeyeceğim, tek söylecegim bekleyip görelim.

İlanın sınav öncesi gelmesi herkesin hayrına. Sınav öncesi 10 bin genç, sınav sonrası 15 bin genç işe girecek. Bunu istemek, bu yönde tahminde bulunmak sizin için sıkıntı olmasa gerek?

Buraya daha sadece ilan geldiğinde yazacağım, o gün sizde burada olun, mesajlarınızı da silmeyin:)

MA11
Kapalı
27 Nisan 2019 17:07

Tamam kardeş alım yapılmasın sen de rahatla biz de rahatlayalım.

primer28, 5 yıl önce

Kardeşim kontenjanın açılması, kontenjanın doldurulacağı anlamına gelmiyor maalesef. Defalarca 10k alım açılıp, 5-6k alımlar oldu. Önemli olan sağlık, spor ve sözlü mülakatı geçebilen adam sayısı. Başvuru sayısı çok da önemli değil o yüzden.

brkyclk23200
Memur
27 Nisan 2019 18:17

Arkadaşlar eylül ekim den önce beklemek saçmalık. Okadar yavaş işliyorki pomem işleri 23.dönem başvurduktan 7 ay sonra okullara alındılar. Başvurmsıydı sporuydu sözlü mülakatıydı bunların arasında aylar oluyor.

Spor mülakatından sözlü mülakata 2 ay. Sözlü mülakattan mülakatın açıklanmasına tam 61 gün geçmişti 23. Dönemde

Kısaca eylülden önce beklemek hayali olur. Mart başı ortası gibi de okullara gidilir.

asdf77100
Daire Başkanı
28 Nisan 2019 00:43

Erkek pomem alımı alınacak olsaydı neden 24.dönemle beraber alınmadı demek ki kpss sonrasını düşünüyorlar olabilir

28 Nisan 2019 21:22

Herşeyin seçim yatırımı olduğu apaçık ortadaydı da moral bozmak, gereksiz tartışmaya girmek istemedim. Önümüzdeki alımda 10 bin kişi alınırsa şükredin, her an okulları açıp dışardan alımı kapattık arkadaşım diyebilirler. Bunu neden söylüyorum ilk defa girecek olan arkadaşlar her şeylerini bu mülakatlara bağlamasınlar, büyük hayal kırıklığı yaşarlar. Giriş ihtimali %10 kardeşim hatta daha bile az. "Arayın onları ama bir şey ummayın, umut bu topraklardan gitti."

Dextrian
Şube Müdürü
29 Nisan 2019 00:22

Dayın var mı kardeşim onu söyle listede adın yok. Daha sırada yüzlerce insan var hadi cevapla çık bir an önce uğraştırma bizi :))

Uğramıyorsun artık buralara :) %10 dediğin 1 tane insan evladına denk gelme şansımız mı :)

KodAdıKültigin, 5 yıl önce

Herşeyin seçim yatırımı olduğu apaçık ortadaydı da moral bozmak, gereksiz tartışmaya girmek istemedim. Önümüzdeki alımda 10 bin kişi alınırsa şükredin, her an okulları açıp dışardan alımı kapattık arkadaşım diyebilirler. Bunu neden söylüyorum ilk defa girecek olan arkadaşlar her şeylerini bu mülakatlara bağlamasınlar, büyük hayal kırıklığı yaşarlar. Giriş ihtimali %10 kardeşim hatta daha bile az. "Arayın onları ama bir şey ummayın, umut bu topraklardan gitti."

30 Nisan 2019 03:20

Torpilsiz bir şekilde polisliğe girebileceğimden umudu kestim, tecilimin dolmasını bekliyorum askere gideceğim. :) Resim fln çiziyorum kendimi oyalıyorum, forum sıkıcı gelmeye başladı millet döndürüp döndürüp aynı şeyleri soruyor 3 ayda bir. :))

Dextrian, 5 yıl önce

Dayın var mı kardeşim onu söyle listede adın yok. Daha sırada yüzlerce insan var hadi cevapla çık bir an önce uğraştırma bizi :))

Uğramıyorsun artık buralara :) %10 dediğin 1 tane insan evladına denk gelme şansımız mı :)

Dextrian
Şube Müdürü
30 Nisan 2019 15:22

Bu mülakatlar olduğu sürece iltimas bitmez

KodAdıKültigin, 5 yıl önce

Torpilsiz bir şekilde polisliğe girebileceğimden umudu kestim, tecilimin dolmasını bekliyorum askere gideceğim. :) Resim fln çiziyorum kendimi oyalıyorum, forum sıkıcı gelmeye başladı millet döndürüp döndürüp aynı şeyleri soruyor 3 ayda bir. :))

Toplam 121 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi