Editörler : ayşegül bgm
«23242526272829303132333435

baoglu
Aday Memur
10 Mayıs 2019 23:21

Maaş-sosyal haklar konusu forumda yazildi.Hatta bu başlık altinda geçmiş sayfalari bir inceleyiniz.

yassemn
Aday Memur
11 Mayıs 2019 10:06

hangi başlıkta ben sordum dun sosyal hak felan yok sadece tediye oda çok bişey değil ve dönemlik olarak iyileştirme olsa bile daha halen alım yapılıyo 29600 kişi alınacak ülkenin hali ortada kaç lira verebilecek kaç aydır burayı bekliyoruz bir umut ama hayal kırıklığı ben 2020 alıcam yol yok 200 yol tutacak 1800 kalacak zor gecinirim ..

baoglu, 5 yıl önce
Maaş-sosyal haklar konusu forumda yazildi.Hatta bu başlık altinda geçmiş sayfalari bir inceleyiniz.

Sendio
Aday Memur
11 Mayıs 2019 12:01

Yassemn hanım siz hangi branşa ve hangi hastaneye atandınız acaba?

yassemn
Aday Memur
11 Mayıs 2019 12:35

bunları paylaşmam doğru olmaz sanırım ama 4d sonuçta eşit

Sendio, 5 yıl önce

Yassemn hanım siz hangi branşa ve hangi hastaneye atandınız acaba?

Sendio
Aday Memur
11 Mayıs 2019 12:53

O zaman yerleştiğiniz branşı söyleyin. Sonuçta bir güvenlik görevlisi ile bir veri girişin çalışma saatleri bir değil?

Frkn80
Aday Memur
11 Mayıs 2019 13:57

Arkadaşlar İstanbulda klinik Destek Elemanlarının güvenlik soruşturmasından bi ses seda yok mu?

Nezirebulut
Aday Memur
11 Mayıs 2019 16:39

Bende veri giril olarak başlayacağım en geç 30 Mayıs dediler ama başvuru yapınca hemen başladınız mı?
hilalbcn, 5 yıl önce
Bugün bende vgki olarak işe başladım acil serviste. Her konuştuğum kişi ne kadar şanslı olduğumu söyledi bana. Maaş ve toplu sözleşme hakkında hiç soru sormadım. Sormamamın nedeni ise bir çok özel sektörde ağır şartlar altında çalıştım nerdeyse yemek yemeyip direk uyuyacak kadar yorucuydu. Bugün hiç o kadar yorulmadım belirli ara saatleri ve düzeni olan bir yere işçi olarak girdik arkadaşlar. Özel sektör hem asgari ücret veriyor hemde bir türlü yaranamıyorsunuz, aşağılanıyorsunuz. Bir yer size 4bin versin ama üç öğün azarlasın bunu kabul eder misiz?Size tavsiyem maaşı ne verirlerse versinler hakettiğiniz işin başında olun. Kaç bin kişinin içinden seçildiğinizin farkında olun.

hilalbcn
Memur
11 Mayıs 2019 19:07

Hayırlı olsun. Evraklarımı verdim ertesi gün başladım sigortam evrak verdiğim gün başladı.
Nezirebulut, 5 yıl önce
Bende veri giril olarak başlayacağım en geç 30 Mayıs dediler ama başvuru yapınca hemen başladınız mı?

hilalbcn
Memur
11 Mayıs 2019 19:09

Evime tebligat geldi benim. İl sağlığı aradım yarın git görüş hastaneyle dedi. Görüşmeye gittim ertesi gün başladım.

Danielas
Aday Memur
11 Mayıs 2019 19:22

Bende istanbul klinik destek elemanıyım fakat hala zimmet durumumda bir değişiklik yok

Frkn80, 5 yıl önce

Arkadaşlar İstanbulda klinik Destek Elemanlarının güvenlik soruşturmasından bi ses seda yok mu?

baoglu
Aday Memur
11 Mayıs 2019 21:20

Arkadaşım, forumda küçük bir araştırma yapabilirsiniz.Zor olmasa gerek.
yassemn, 5 yıl önce

hangi başlıkta ben sordum dun sosyal hak felan yok sadece tediye oda çok bişey değil ve dönemlik olarak iyileştirme olsa bile daha halen alım yapılıyo 29600 kişi alınacak ülkenin hali ortada kaç lira verebilecek kaç aydır burayı bekliyoruz bir umut ama hayal kırıklığı ben 2020 alıcam yol yok 200 yol tutacak 1800 kalacak zor gecinirim ..

Hayalperesthemşire
Müsteşar
11 Mayıs 2019 22:23

Araştırmak yorumlara göz atmak zor geliyor hocam boşver, aynı soruyu sorup dururlar

baoglu, 5 yıl önce
Arkadaşım, forumda küçük bir araştırma yapabilirsiniz.Zor olmasa gerek.

yassemn
Aday Memur
11 Mayıs 2019 22:34

Hayalperest arkadaş öncelikle bana neden sataşma lüzum u duyuyorsun bilemem arastrdim elbette kurmadan itibaren ve didik didik hemde hastanedeki lerle bile konuşarak ancak hastaneden ve il sağlık müdürlugunden aldığım cevapla araştırmaların alakası yoktu ..kimseyi yanlış etkilemek degl derdim ailemle istişare ettim taşeron çalışan engelli bir personelle de istişare ettim iyileştirme olacağını ancak biraz sebat etmek gerektiğini söyledi sakin pes Edip vazgeçme dedi onun lafı beni ikna etti açıkçası kararsızım cnki şu anki isim devlet memurundan dahi rahat ama ben riske atıp devlete gidicem rabbim hayırlı eylesin bu işi hakkımızda kimse yadirgamasin tedirgin olmak hakkım ..

Nezirebulut
Aday Memur
12 Mayıs 2019 18:40

Teşekkür ederim baya hızlı olmuş ben şehir dışındayım yarın geliyorum inşallah sorun olmaz Salı günü başvuracağım
hilalbcn, 5 yıl önce
Hayırlı olsun. Evraklarımı verdim ertesi gün başladım sigortam evrak verdiğim gün başladı.

Klinikdestek.sbt
Aday Memur
14 Mayıs 2019 00:17

haklısıınız maaş hakkında o kadar farklı konuşmalar var ki arkadaş o yüzden tereddüt etmiş galiba bi başlıkta 3000 bir baslıkta 3300 3500 arası bir baslıkta asgari ücret yazıyor yani ben de tam olarak anlamış değilim

macka8167
Aday Memur
14 Mayıs 2019 09:49

Arkadaşlar TİS'e kadar asgari ücret + tediye ve ek ödemeler burası net bir konu. TİS sen sonra iyileştirme olacaktır. Yetkili sendikalar ile görüşme sağlayabilirsiniz.
Klinikdestek.sbt, 5 yıl önce

haklısıınız maaş hakkında o kadar farklı konuşmalar var ki arkadaş o yüzden tereddüt etmiş galiba bi başlıkta 3000 bir baslıkta 3300 3500 arası bir baslıkta asgari ücret yazıyor yani ben de tam olarak anlamış değilim

konyamemr
Aday Memur
14 Mayıs 2019 10:46

atamam gelmış imza atmamı bekliyorlar pazartesi kadar , ama maaş konusu kafamı karıştırıyor

kimi asgari ücret diyor + 3 ayda bir 800 tl

kimide 3000 ile 3500 arası diyor

saglık müdürlügü ile bizzat görüstüm asgari ücret + 3 ayda bir 800 diyor

ne yapacagız ?

macka8167, 5 yıl önce
Arkadaşlar TİS'e kadar asgari ücret + tediye ve ek ödemeler burası net bir konu. TİS sen sonra iyileştirme olacaktır. Yetkili sendikalar ile görüşme sağlayabilirsiniz.

goko59
Aday Memur
14 Mayıs 2019 10:48

Arkadaşlar bize de mülakat gelmiş.Size yapılanmülakat hakkında bilgi verir misiniz neler soruldu haksızlıklar oldu mu ne gibi süreçler bizi bekliyor aşağı yukarı sizinkine benzer bir şey olur gibi duruyor

Şefikçet
Aday Memur
14 Mayıs 2019 11:34

Meslekten gireceksen mesleki yeterlilik soruları soruyorlar mesela ben bilgisaya bakim onarım dan gi

Guroni-
Yasaklı
14 Mayıs 2019 14:40

aynen arkadasımızın dedıgı gıbı hersey

macka8167, 5 yıl önce
Toplam 698 mesaj
«23242526272829303132333435

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi