Editörler : oto-danisman-expert

Ayşe1933
Şef
31 Mayıs 2019 01:14

Aylardır beklenen Yargı Reformu açıklandı,ama halkın beklediği ve AF diye beklediği konu YOKArkadaşlar!

01 Haziran 2019 01:39

Tahliyee:)) geç oldu kusura bakmayın.bugün eşim tahliye oldu adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.2.5 hafta.olmuştu. Tutukluluk itiraz etmişti.avukatımız.Allah herkese yaşatsın Ayşe.hanım. Teşekkürler.

Ayşekoççç
Aday Memur
04 Haziran 2019 02:13

Erkek arkadaşım iki aydır tutuklu, bu süreç ne zaman biter, nasıl ilerler bilgisini olan var mı

Ayşe1933
Şef
07 Haziran 2019 00:34

Biraz bilgi verirsen yorum yapabiliriz,ne zaman alındı,neden alındı,vs..kaç arama,ne var Ne yok söylerseniz

fujir
Aday Memur
20 Aralık 2019 23:25

Ben de ankesörden dolayı 7 ay yattım silivride.şubatta girdim, eylülde çıktım 2019. Kuvvetim deniz. Şu an açıktayım ama eli kulağında, bugünyarın ihraç ederler! İlk mahkemeye 7. ayımda çıkabildiğim için yattık valla, ilk mahkemede çıktım adli kontrol şartıyla. Ankesörden başka bişi yok, konuşma süresi dahi yok! Ama sizde biliyorsunuz ki, kimseye bir şey anlatamıyoruz!

GırqırAli
Memur
07 Şubat 2020 16:26

İyi günler öncelikle herkese geçmiş olsun iyi forumlar. Aranızda yeniyim bugun sabah ağabeyim 10 da göz altına alındı şuan için ağabeyime ulaşamıyorum ancak aldığım bilgilere göre ankesörlü ardışık arama operasyonu nedeniyle göz altına alınmış. Kaç arama kç saniye şu an için bilgim yok avukat araştırıyorum. Bu süreç için bana tavsiyeniz nedir.

Not:kendimden emin olmadığım kadar eminim ağabeyimden. Ankesör harici konu olmadığından eminim.

Elificeee
Aday Memur
16 Şubat 2020 09:53

Merhaba son durum nedir acaba ? Eşimde 13 ocakta gözaltına alındı 18 ocakta tutuklandı hala da cezaevinde 10 tane ardışık aranması var ve bunlardan 5 tanesi görüşme , mahkeme 1 nisana gün verildi ve bekliyoruz
GırqırAli, 4 yıl önce

İyi günler öncelikle herkese geçmiş olsun iyi forumlar. Aranızda yeniyim bugun sabah ağabeyim 10 da göz altına alındı şuan için ağabeyime ulaşamıyorum ancak aldığım bilgilere göre ankesörlü ardışık arama operasyonu nedeniyle göz altına alınmış. Kaç arama kç saniye şu an için bilgim yok avukat araştırıyorum. Bu süreç için bana tavsiyeniz nedir.

Not:kendimden emin olmadığım kadar eminim ağabeyimden. Ankesör harici konu olmadığından eminim.

denmurpas
Aday Memur
06 Haziran 2020 08:51

Mrb elificeee sondurum nedir sizin bilgi verebilir.misiniz.bnmde nisanlim.yeni girdi nasil yol izlemem gerekiyor. 15 tane ardisik ankesor.konusmasi var fakat tlfnunu arkadaslarina vermis ogrenciyken daha 2012 yılında kendisine hic arama gelmemis carsi iznine de aydar 1 kez cikiyordum ifadesi vermis

et54
Aday Memur
28 Kasım 2020 18:18

açıkta olanlar ile ilgili son dakika bilgisi duyumu olan var mıdır

ömer7145
Aday Memur
22 Aralık 2020 15:07

7145 sayılı kanuna göre 20kasımda ihraç oldum. gerekçe olarak öle değerlendirildik dediler. 2009 astsb dım. davam devam ediyor ep yok. ayrıca 15 temmuz tanığıyım. vs. sonuc olarak hangi bölge idare mahkemesine başvuru yapmaşıyım Aym veya Aihm başvuru yapmam gerekir mi? aynı durumda olan veya bilgisi olan yardımcı olabilir mi? teşekkürler

Toplam 90 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi