Editörler : crops35
21 Mayıs 2022 23:47

Arkadaşlar acil yardım

Arkadaşlar merhaba abilerim kardeşlerim Pomemciyim , x ilinde çalışıyorum 2020 yılında ameliyat oldum organ kaybı yaşadım , heyete girdim 2021de bana %50 iş gücü kaybı verdi bende bu raporla engelli KPSS?ye girdim sonuçlar açıklandı normalde eğitim fakültesi mezunuyum , verilenkontenjanın içindeyim öğretmenliğe geçmek için lakin ekpss ataması kadrolu sözleşmeli değil kurum muafakat vermez diyorlar , personel şubeyi aradım net bir şey bilen yoktur istifa etsem süreç nasıl olacak ? 6 Ay başka kuruma geçemezsin diyorlar benim il emniyet istifanı kabul ederiz diyorlar , ne yapmam lazım .. BİR ÇARE ARIYORUM..

suverek
Şube Müdürü
22 Mayıs 2022 00:54

Heyecan yapma kardeş, istifada etme. Sonra ah vah edersin. Muvafaktname verirler inşallah. Kulaktan dolma bilgilerle hareket etme. Bekle MEB alıma çıksın. Bir atan. Sonra işlemlere başlarsın. İnşallah sorun olmaz. Rahat ol. Vermezlerse yasal süreç başlat seni haklı bulacakalrdir inşallah.

Bmbos
Aday Memur
22 Mayıs 2022 05:30

Hocam öncelikle kolay gelsin bunun bi benzeri durumda benim başımda. Bende arastırma yaptım ve sağlam yerlerden iyi bilgiler öğrendim. Sıkıntı etmeyin. Diğer arkadasın dediği gibi meb bi ilana çıksın ve hayırlısı ile yerlesin ondan sonraki süreç kolay diyor görüstüğüm kişi ki oda daha evvelinde 3 farklı devlet kurumuna geçiş yapmıs birisi. Kendi yasadıgı ve deneyimlediği tecrübelerini aktardı

ahmetankara06
Aday Memur
22 Mayıs 2022 06:26

Bak kesinlikle istifa etme , bekle. Ne zamana kadar bekle biliyormusun. Diğer taraf tamam gel hadi diyene kadar... Kendim için diyorum o boku ben yedim. Bir yeri kesinlestirmeden aaaaa kesin dedim bastım gittim 4 ay en son mendil açacak duruma geldim

Dapel1903
Aday Memur
22 Mayıs 2022 09:11

Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim bana yardımcı olabilir misin

Bmbos, 2 yıl önce

Hocam öncelikle kolay gelsin bunun bi benzeri durumda benim başımda. Bende arastırma yaptım ve sağlam yerlerden iyi bilgiler öğrendim. Sıkıntı etmeyin. Diğer arkadasın dediği gibi meb bi ilana çıksın ve hayırlısı ile yerlesin ondan sonraki süreç kolay diyor görüstüğüm kişi ki oda daha evvelinde 3 farklı devlet kurumuna geçiş yapmıs birisi. Kendi yasadıgı ve deneyimlediği tecrübelerini aktardı

Toplam 4 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi