Editörler : oto-danisman-expert

fahridogdu
Memur
27 Kasım 2020 12:11

senin ne olduğun beni hiç ilgilendirmiyor. buraya yorumumu yazarken de senden imzalı izin belgesi alacak değilim.

Sby99, 3 yıl önce

Dengesiz adam sen önce uslubunu düzelt karşında bir arkadaşın bir er yok ben zaten geçen sene kazananlardanim ve şuan Teğmenim senin gibi embesiller hariç gerçekten bu meslegi yapmak istiyenler için sorularını cevaplamak için burdayım

Sby99
Aday Memur
27 Kasım 2020 19:01

Muhattabın bensem benden izin isteyecen

fahridogdu, 3 yıl önce

senin ne olduğun beni hiç ilgilendirmiyor. buraya yorumumu yazarken de senden imzalı izin belgesi alacak değilim.

fahridogdu
Memur
27 Kasım 2020 19:03

olur canım artık bir dahaki sefere :)

Sby99, 3 yıl önce

acelik45
Kapalı
27 Kasım 2020 19:11

Msü sınavına gidip astsubay olamaz karari alanlar başvurabilir mi? Gireli 3 sene oldu

emühendis1
Aday Memur
27 Kasım 2020 20:51

Hocam özelden bişey sordum neden cevap vermiyorsunuz?

Sby99, 3 yıl önce

emühendis1
Aday Memur
27 Kasım 2020 21:30

91 le kazanırmıyım?

misili, 3 yıl önce

93 le nereye atanabilir merak ettim.

misili
Memur
27 Kasım 2020 22:04

Sağlığın yerindeyse mülakattan 90 alırsan (zaten kazanacak olanlara en az 90 veriyorlar, puanın yüksekse ve yeterli görmedilerse 70 alacak olsa bile eliyorlar) fytden barajı geç subaysın. Tabi subaylığı manevi nedenlerle istemiyorsan bölümün uygunsa kaymakamlığa bak derim kpssden 90 üstü alanın kaymakam olma ihtimali çok yüksek kontenjanın 4 katı mülakata çağrılıyor ve kaymakam olma olasılığın %25 oluyor o da olmazsa komiser ol derim. O puanı alacak kadar zeki olan adamın emniyet müdürlüğüne yükselme ihtimali çok yüksek. Kendine bir de siyasi çevre yaparsan vali bile olursun çünkü çoğunlukla emniyet müdürlerinden seçiyorlar valileri.

emühendis1, 3 yıl önce

91 le kazanırmıyım?

Sby99
Aday Memur
29 Kasım 2020 00:43

Aynen katılıyorum benim devremin kpss puanı 75 di benimki 69 du fyt onun 70 benim 29 du ben 894.olarak girdim o 1076 olarak girdi mulakat çok etkiliyor bir kpss iki mülakat
misili, 3 yıl önce

Sağlığın yerindeyse mülakattan 90 alırsan (zaten kazanacak olanlara en az 90 veriyorlar, puanın yüksekse ve yeterli görmedilerse 70 alacak olsa bile eliyorlar) fytden barajı geç subaysın. Tabi subaylığı manevi nedenlerle istemiyorsan bölümün uygunsa kaymakamlığa bak derim kpssden 90 üstü alanın kaymakam olma ihtimali çok yüksek kontenjanın 4 katı mülakata çağrılıyor ve kaymakam olma olasılığın %25 oluyor o da olmazsa komiser ol derim. O puanı alacak kadar zeki olan adamın emniyet müdürlüğüne yükselme ihtimali çok yüksek. Kendine bir de siyasi çevre yaparsan vali bile olursun çünkü çoğunlukla emniyet müdürlerinden seçiyorlar valileri.

Gencadam11
Memur
29 Kasım 2020 06:54

Kpss puan aralığı anketi piyade sınıfına başvuru yapanlar katılırsa hangi puan aralığında yığılma var öğreniriz sonuçlar daha sonra paylaşılacak

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfuWPzqMhV68fmvWraKenDV-gE9AtX4C1dwk6HvIbbACyPYzA/viewform?vc=0&c=0&w=1&flr=0

Toplam 49 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi