Editörler : crops35

Taskin7142
Aday Memur
27 Aralık 2018 15:57

saolun hocam.
dolaptakimagnet, 5 yıl önce

düz memurlarda psikoteknik şartı yok

yldz21
Aday Memur
30 Aralık 2018 19:26

Ben önlisans kpss ile, Ankara/Tcdd'ye, memur olarak, atandım. Fakat kurum hakkında hiçbir bilgim yok. Şimdi bizim gerekli evrakları düzenleyip kuruma verme sürecimiz Ocak ayının sonuna kadar mı? Güvenlik soruşturması vs... kaç gün sürer ve ne zaman işe başlarız acaba? Bir de işe başlamadan önce, bir kurs alacak mıyız?

tunahan18
Aday Memur
12 Ocak 2019 12:22

arkadaşlar makine önlisans mezunu olarak ankara demiryol fabkirasına tazgah makine ve talaşlı imalat olarak tahmini ne kadar maaş alırım bilgisi olan varmı

amorphises
Memur
14 Ocak 2019 11:04

geçmiş olsun 4 yıllık mezunu istasyon şefinden az alırsın

tunahan18, 5 yıl önce

arkadaşlar makine önlisans mezunu olarak ankara demiryol fabkirasına tazgah makine ve talaşlı imalat olarak tahmini ne kadar maaş alırım bilgisi olan varmı

amorphises
Memur
14 Ocak 2019 11:15

düz TH lerde olmayan memurlar siz 399/2 de en ballı kesimsiniz ben araştırdım çok iyi bilyorm ki düz memurun alabiliceği en yüksek maaşı alıyorsunuz zaten daha neye itiraz edyorsun ekim ayında 300 değil pul diğer matrahlarla beraber kesilen vergi 600 ü geçiyor tcdd mühendisylere daha haksız az maaş veriyor GİH lerde olupta basit basit sınavlara girerek makas çılıktan istasyon şefi olma imkanınız var birde ve bu ocak ta 4 yıllık açık öğretim mezunu istasyon şef maaşı AGİ eş yardımı ekli 2 çocuk yardımı ekli BES ve sendika kesintisi yapılmış haliyle 6200 ü geçiyo be be doktora yakın maaş be kim alıyor bu maaşı

Konyalıusta, 6 yıl önce

hocam vergileme kitlerde ciddi manada adaletsiz, normal memur bu ay 300 tl veriyorken biz 1000tl yi geçiyoruz.ve vergi matrahımız cok yuksek, bundan öturu 4000 tl matrah var 4 cu ayda %20 ye giriyoruz 9 cu ayda %27 giriyoruz ve temmuz zammı vergi olarak veri alınıyor, işçilerde bizim gibi çok fazla vergi veriyor.bu konuya bir çözüm getirememişler bunca zaman.

Konyalıusta
Aday Memur
14 Ocak 2019 18:05

hocam ne anlatıyorsun , ben önlisanstan 87 puanla atandım ve atanırken maasının iyi oldugunu biliyorum öneriyorum , bizim kızdıgımız nokta su : ben ocak ayı itibarıyle 750 tl gelir vergisi verdim ve hızlı bir sekilde vergi dilimlerine giriyorum ama bana denk bir 657 memur 150 tl gelir vergisini anca veriyor , hele kı aralık ayında 1200 tl ye ulasıyorum ve maasım eriyor , yoksa km nerede nasıl yukselmıs o beni ilgilendırmez

amorphises, 5 yıl önce

düz TH lerde olmayan memurlar siz 399/2 de en ballı kesimsiniz ben araştırdım çok iyi bilyorm ki düz memurun alabiliceği en yüksek maaşı alıyorsunuz zaten daha neye itiraz edyorsun ekim ayında 300 değil pul diğer matrahlarla beraber kesilen vergi 600 ü geçiyor tcdd mühendisylere daha haksız az maaş veriyor GİH lerde olupta basit basit sınavlara girerek makas çılıktan istasyon şefi olma imkanınız var birde ve bu ocak ta 4 yıllık açık öğretim mezunu istasyon şef maaşı AGİ eş yardımı ekli 2 çocuk yardımı ekli BES ve sendika kesintisi yapılmış haliyle 6200 ü geçiyo be be doktora yakın maaş be kim alıyor bu maaşı

mtatar09
Şef
14 Ocak 2019 19:49

adam diyor canakkale boğazı sendiyon.... töbe töbe

amorphises, 5 yıl önce

Konyalıusta
Aday Memur
14 Ocak 2019 23:31

yürü be kralll

mtatar09, 5 yıl önce

adam diyor canakkale boğazı sendiyon.... töbe töbe

mhmtsn1
Aday Memur
16 Ekim 2019 20:49

Önlisans mezunu düz memur güncel giriş maaşı ne kadar bilen var mı

mustafa-0806
Aday Memur
23 Ekim 2019 15:33

arkadaşlar tcdd de ambar saymanı ne iş yapar ve kpss ile alım yapılıyor mu bilgisi olan var mı

adaymemurluk
Aday Memur
01 Ocak 2021 16:17

merhabalar tcdd ankara ilan açmış şuan bende yazmayı düşünüyorum çalışma şartları maaş vs bilgi verebilirmisiniz lütfen siz atanmışsınız tebrik ederim

onerfahri, 6 yıl önce

İYİ GÜNLER BEN TCDD TAŞIMACILIK AŞ ANKARAYA MEMUR OLARAK ATANDIM. İLERİDE KONYAYA TAYİN OLARAK GELME İHTİMALİM VAR MIDIR? BİLGİ VERİRSENİZ SEVİNİRİM.

adu84
Genel Müdür
03 Ocak 2021 23:17

cümleten hayırlı akşamlar 2008 kpss ile 2009 atanan 12 yıllık personel olarak bu sayafalara yazmayalı çok olmuş.Kaç ünvan kaç yer değiştirdik.Çok şükür...:))

cimke
Aday Memur
10 Ocak 2021 20:17

Merhabalar, tcdd sözleşmeli memur maaşı şuan ne kadar acaba

Toplam 53 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi