Editörler : Pangaea
«5678910111213141516»

k4mbocy4
Aday Memur
29 Ağustos 2021 21:28

Merhabalar, olurda tüm aşamaları tamamlayıp olumlu sonuçlanması neticesinde gitmezsek bir sorun teşkil eder mi. Başka kurumlara başvuru hakkımız olmuyor mu atıyorum kyk. Cevaplarsanız memnun olurum

mehmetgsfb
Aday Memur
29 Ağustos 2021 22:46

Erkekler 42 saniye 100 puan kadınlar 45 saniye 100 puan sayılacak herhangi bir adaletsizlik yok

Kbrogzz, 3 yıl önce

Kadın ve erkek parkur puanlari karisik siralanacakmis adaletsiz degil mi 1500 kisi cagrilacak ve 2000 erkek basvurmus o zaman biz kadinlarin parkurda hic sansi kalmamis oluyo

H00man
Aday Memur
30 Ağustos 2021 01:12

Arkadaşlar polis memurluğu mu önerirsiniz gümrük muhafaza memurluğu mu ?

customs_officer
Şube Müdürü
30 Ağustos 2021 06:55

Gümrük muhafaza daha iyidir.

Kbrogzz
Memur
30 Ağustos 2021 08:23

Siz anlamadiniz galiba onu bende biliyorum

mehmetgsfb, 3 yıl önce

Erkekler 42 saniye 100 puan kadınlar 45 saniye 100 puan sayılacak herhangi bir adaletsizlik yok

30 Ağustos 2021 09:53

Kardeşim adam diyor ki kadınlar kadınlarla erkekler erkelerle sıralanmalı
mehmetgsfb, 3 yıl önce

kaleli123
Aday Memur
30 Ağustos 2021 10:59

Gümrük bazı yerlerde çok zor ama

Vural Demir
Aday Memur
30 Ağustos 2021 11:29

Arkadaşlar sadece parkur mu olacak yoksa mülakatta mı var ?

mehmetgsfb
Aday Memur
30 Ağustos 2021 12:28

Kardeşim o dediğin Polislik gibi Erkek Kadın kontenjanı ayrı olsa saten dediğin gibi olur ama bu ilanda bi ayrım yok karışık 1500 kişi sıralanacak ilanı düzgün okumuyor çoğu kişi

Legolaskaracı, 3 yıl önce
Kardeşim adam diyor ki kadınlar kadınlarla erkekler erkelerle sıralanmalı
30 Ağustos 2021 12:51

Hocam benlik sıkıntı yok onun dediğini söyledim :D ister karışık ister düz kader ne derse o olur.
mehmetgsfb, 3 yıl önce

Kardeşim o dediğin Polislik gibi Erkek Kadın kontenjanı ayrı olsa saten dediğin gibi olur ama bu ilanda bi ayrım yok karışık 1500 kişi sıralanacak ilanı düzgün okumuyor çoğu kişi

30 Ağustos 2021 12:52

Hocam bide ben jandarma mülakatı için tek hekim almıştım yeniden almalı mıyım acaba
mehmetgsfb, 3 yıl önce

mehmetgsfb
Aday Memur
30 Ağustos 2021 13:50

Valla bilmiyorum onu bı kurumu ara sor istersen

Hocam bide ben jandarma mülakatı için tek hekim almıştım yeniden almalı mıyım acaba

Mhmtsc
Aday Memur
30 Ağustos 2021 18:10

Spor mülakatı için Koşu, ip atlama ve germe hareketleri yapıyorum. Yapan arkadaşlar var mı?

İstanbul34aaa
Aday Memur
30 Ağustos 2021 18:36

Arkadaşlar başvuru şartlarını okuduğumda şu 2 ibare kafamı karıştırdı. Aile hekiminin vereceği raporla Sağlık Bakanlığına bağlı tam teşekküllü Devlet hastanelerinden alacağımız rapor birbirinden farklı mı oluyor. Diyelim ki ben parkur sınavına giderken sadece aile hekiminden alacağım raporu ibraz etsem sınava giremeyecek miyim

Sağlık Bakanlığına bağlı tam teşekküllü Devlet hastanelerinden görevini devamlı

yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel özürlü olmadığını, psikiyatrik bir

hastalığı, kişilik bozukluğu, nörolojik rahatsızlığı, şaşılığı, körlüğü, gece körlüğü, renk körlüğü,

işitme kaybı, topallık, kekemelik, kas veya iskelet sisteminde hareket kısıtlılığı ve benzeri

engeller bulunmadığını belirten ve ?Yurdun her yerinde görev yapabilir ve silah kullanabilir?

ibareli sağlık kurulu raporu almak,

Söz konusu rapor atanmaya hak kazanan adaylardan evrak teslim sürecinde

istenilecektir.(Başvuru aşamasında istenilmeyecektir.)

Adaylar fiziki yeterlik sınavına katılabilmeleri için Aile Hekimliğinden alacakları ?fiziki

yeterlik sınavına katılabilir? ibareli tek hekim raporunu sınav esnasında görevli personele ibraz

etmek zorundadır.

üçlü priz
Aday Memur
30 Ağustos 2021 18:49

tek hekim raporu yeterli, aile hekimleri veriyor genelde gidip alabilirsiniz. Diğer raporla şu aşamada bir işimiz yok

İstanbul34aaa, 3 yıl önce

Arkadaşlar başvuru şartlarını okuduğumda şu 2 ibare kafamı karıştırdı. Aile hekiminin vereceği raporla Sağlık Bakanlığına bağlı tam teşekküllü Devlet hastanelerinden alacağımız rapor birbirinden farklı mı oluyor. Diyelim ki ben parkur sınavına giderken sadece aile hekiminden alacağım raporu ibraz etsem sınava giremeyecek miyim

Sağlık Bakanlığına bağlı tam teşekküllü Devlet hastanelerinden görevini devamlı

yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel özürlü olmadığını, psikiyatrik bir

hastalığı, kişilik bozukluğu, nörolojik rahatsızlığı, şaşılığı, körlüğü, gece körlüğü, renk körlüğü,

işitme kaybı, topallık, kekemelik, kas veya iskelet sisteminde hareket kısıtlılığı ve benzeri

engeller bulunmadığını belirten ve ?Yurdun her yerinde görev yapabilir ve silah kullanabilir?

ibareli sağlık kurulu raporu almak,

Söz konusu rapor atanmaya hak kazanan adaylardan evrak teslim sürecinde

istenilecektir.(Başvuru aşamasında istenilmeyecektir.)

Adaylar fiziki yeterlik sınavına katılabilmeleri için Aile Hekimliğinden alacakları ?fiziki

yeterlik sınavına katılabilir? ibareli tek hekim raporunu sınav esnasında görevli personele ibraz

etmek zorundadır.

İstanbul34aaa
Aday Memur
30 Ağustos 2021 18:55

Teşekkür ederim sağolasın

30 Ağustos 2021 20:55

Hocam yaptıklarınız işe yarar lakin yine bi parkura gidin derim ben
Mhmtsc, 3 yıl önce
Spor mülakatı için Koşu, ip atlama ve germe hareketleri yapıyorum. Yapan arkadaşlar var mı?

Mhmtsc
Aday Memur
30 Ağustos 2021 21:22

Parkur yok hocam yaa
Hocam yaptıklarınız işe yarar lakin yine bi parkura gidin derim ben
31 Ağustos 2021 15:38

arkadaşlar yok mu bilgisi olan?

eceun, 3 yıl önce

fyt öncesi fiziki kontrolde sadece boy ölçümü mü yapılıyor? yoksa pomem suemdeki gibi mi oluyor?

31 Ağustos 2021 16:43

keşke parkur kalksa bizim burda parkur açmıyolar kendi çapımda çalışmam eşit şartlar olmuyor böyle

Toplam 405 mesaj
«5678910111213141516»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi