Editörler : crops35

muhdavut
Aday Memur
25 Mart 2018 20:37

Girdiğim sınavdan en az çalıştığım kurum kadar haberim var o sebeple sınavdan yüksek not alıp kenara çekilmek istiyorum. Varsın mülakatta kim kimin sırtını kaşıyacaksa kaşısın tedbir bizim takdir Allahın.

irfyuk
Aday Memur
25 Mart 2018 22:03

Bu güne kadar sınavın ne şekilde olacağı ile ilgili birşey duymadım ama tahminim önceki sınavın aynısı olur.

muhdavut, 6 yıl önce

Arkadaşlar sınavın ankarada olacağını biliyoruz da bunların dışında sınav nerde yapılacak, soruları kim hazırlayacak, sınav kaç soru olacak, verileceği söylenen ders notlarında içerik ne olacak

Örneğin müdürlük sınavı tamam ama mühendislik için okulda gördüğümüz her şey sorulabilir deyip genel mi çalışacağız yoksa en azından konu başlikları verilecek mi

irfyuk
Aday Memur
25 Mart 2018 22:39

Önceki sınav için böyle bir duyuru var (2015 sınavı için)

"TEİAŞ GÖREVDE YÜKSELME VE UNVAN DEĞİŞİKLİĞİ SINAVI UYGULAMA DUYURUSU

SINAVIN ADI

Türkiye

Elektrik İletim A.Ş. Personeline Yönelik Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavı

SINAV YERİ

Türk

Hava Kurumu Üniversitesi Türkkuşu Kampüsü Bahçekapı Mah. Okul Sok. No: 11

Etimesgut/ANKARA adresinde olup, ulaşım için

https://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF8&t=m&source=embed&oe=UTF8&msa=0&msid=202785010347299367986.0005019c545929f81ec0e&dg=feature

internet adresinde yer alan

Türk Hava Kurumu Üniversitesi Haritasından faydalanılabilinir."

muhdavut, 6 yıl önce

Arkadaşlar sınavın ankarada olacağını biliyoruz da bunların dışında sınav nerde yapılacak, soruları kim hazırlayacak, sınav kaç soru olacak, verileceği söylenen ders notlarında içerik ne olacak

Örneğin müdürlük sınavı tamam ama mühendislik için okulda gördüğümüz her şey sorulabilir deyip genel mi çalışacağız yoksa en azından konu başlikları verilecek mi

irfyuk
Aday Memur
25 Mart 2018 22:40

Bu sınav içinde böyle bir ilan gelir yakında o zaman durum daha net olur.

muhdavut
Aday Memur
25 Mart 2018 23:04

belki yine aynı üniversite yapar (böyle bir üni olduğunu da bilmiyordum), 2015 sınavında çıkan soruları nerden bulabiliriz ben epey aradım bulamadım

irfyuk, 6 yıl önce

Bu sınav içinde böyle bir ilan gelir yakında o zaman durum daha net olur.

Muhadayı29
Aday Memur
26 Mart 2018 20:25

Teias unvan degisikligi sinavina bilgisayar muhendisligi alanindan basvucak/basvuran arkadas varmi acaba? Acilan kadro sayisi bes basvuru sayisi hakkinda toplansak en azindan kisi sayisi bi nebze belli olur

muhdavut
Aday Memur
26 Mart 2018 22:07

Benim ee mühendisliği ben de kaç başvuru olacak çok merek ediyorum

Muhadayı29, 6 yıl önce
Teias unvan degisikligi sinavina bilgisayar muhendisligi alanindan basvucak/basvuran arkadas varmi acaba? Acilan kadro sayisi bes basvuru sayisi hakkinda toplansak en azindan kisi sayisi bi nebze belli olur

degerliadam
Aday Memur
26 Mart 2018 22:24

Yazılı sınav

MADDE 11 ? (1) Yazılı sınav, bu sınava ilişkin konu başlıklarına duyuruda yer verilmek suretiyle, Teşekkülce belirlenecek konularda yapılır. Sınav konularına ilişkin notlar ve diğer detaylar sınav tarihinden en az bir ay önce Teşekkülün internet sitesinde yayımlanır.

(2) Yazılı sınav, Teşekkül tarafından yapılabileceği gibi Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı, Türkiye ve Ortadoğu Amme İdaresi Enstitüsü Genel Müdürlüğü veya yükseköğretim kurumlarından birine yaptırılabilir. Sınavın yürütülmesine ve itirazlara ilişkin hususlar, Teşekkülle sınavı yapacak kurum arasında düzenlenecek protokol çerçevesinde yürütülür.

(3) (Değişik:RG-29/9/2017-30195) Yazılı sınav, yüz tam puan üzerinden değerlendirilir. Yazılı sınavda en az altmış puan alanlar başarılı sayılırlar.

muhdavut, 6 yıl önce

İRENCİ
Aday Memur
27 Mart 2018 00:34

istatistikçi var mı arkadaşlar

isttis
Aday Memur
27 Mart 2018 16:02

ben varım

İRENCİ, 6 yıl önce

istatistikçi var mı arkadaşlar

İRENCİ
Aday Memur
27 Mart 2018 21:54

ikimizden başka istatistikçi yoksa kadrolar bizim :) diyeceğim ama benim istatistik mezunu olduğumdan ilandan sonra haberleri oldu bu durumda en az 3 kişiyiz. siz hangi bölgedesiniz yada genel müdürlük mü

isttis, 6 yıl önce

ben varım

isttis
Aday Memur
28 Mart 2018 07:59

unvan değişikliği sınavları genel olarak kişiye göre açılıyor kadrolar merkezde olduğundan dolayı merkezde çalışan kişiler için açılması olması neredeyse kesin (hani bakıp aa bunlarda istatistikten mezun olmuşlar mağdur olmasınlar ama taşrada boş istatistikçi kadrosu yok merkezdekine açalım sonra tenkis-tahsis işlemi ile bölgelerine taşırız nolcekki diye düşünmedilerse:))o nedenle en az 4 kişi var bu kadrolar için peki sizin istatistikten mezun olduğunuzu nasıl başvuru sonrası öğrendiler lise ya da önlisans başlayıp sonra mı bitirdiniz nasıl oldu :)

İRENCİ, 6 yıl önce

ikimizden başka istatistikçi yoksa kadrolar bizim :) diyeceğim ama benim istatistik mezunu olduğumdan ilandan sonra haberleri oldu bu durumda en az 3 kişiyiz. siz hangi bölgedesiniz yada genel müdürlük mü

muhdavut
Aday Memur
28 Mart 2018 17:28

Başvurular bitti yeni soru ders notları ne zaman:)

İRENCİ
Aday Memur
28 Mart 2018 22:48

İstatistikten kuruma girdikten sonra mezun oldum ikinci bölüm olarak, işime yaramaz diye bildirmedim.

Dediğiniz gibi ise işimiz zor. Sizce notlar yönetmelikte en az bir ay önce dediği halde en az kısmını görmeden son güne kadar bekletir ve tam bir ay önce mi açıklanır daha erken gelir mi.

isttis, 6 yıl önce

unvan değişikliği sınavları genel olarak kişiye göre açılıyor kadrolar merkezde olduğundan dolayı merkezde çalışan kişiler için açılması olması neredeyse kesin (hani bakıp aa bunlarda istatistikten mezun olmuşlar mağdur olmasınlar ama taşrada boş istatistikçi kadrosu yok merkezdekine açalım sonra tenkis-tahsis işlemi ile bölgelerine taşırız nolcekki diye düşünmedilerse:))o nedenle en az 4 kişi var bu kadrolar için peki sizin istatistikten mezun olduğunuzu nasıl başvuru sonrası öğrendiler lise ya da önlisans başlayıp sonra mı bitirdiniz nasıl oldu :)

degerliadam
Aday Memur
28 Mart 2018 23:37

Başvuruları yaptık umarım herkes mutlu olacağı neticeler alır.

muhdavut, 6 yıl önce

Başvurular bitti yeni soru ders notları ne zaman:)

degerliadam
Aday Memur
28 Mart 2018 23:43

Ders notları haftaya duyurulur teiaşnetten (inşallah) ama sınava giren arkadsaşlar sağlıklı ve hızlı bir şekilde bilgi paylaşabileceğimiz bir platformda buluşsak iyi olur

ben çok iyi anlamıyorum bu sosyal medya işlerinden hangisi iyidir nasıl yapmalıyız bilen birileri öncülük etse iyi olur.

isttis
Aday Memur
29 Mart 2018 07:57

bana göre notları bir an önce yayınlarlar şaibe fln yaratmamak için genelde böyle söylentiler çıkar zaten de bakalım önümüzdeki hafta yayınlanması muhtemel

İRENCİ, 6 yıl önce

İstatistikten kuruma girdikten sonra mezun oldum ikinci bölüm olarak, işime yaramaz diye bildirmedim.

Dediğiniz gibi ise işimiz zor. Sizce notlar yönetmelikte en az bir ay önce dediği halde en az kısmını görmeden son güne kadar bekletir ve tam bir ay önce mi açıklanır daha erken gelir mi.

irfyuk
Aday Memur
29 Mart 2018 08:29

Şaibe bizim işimiz :) burası teiaş bence tam tersine hiçbir usulsüzlük olmasa bile dedikodu çıkana kadar bekler ondan sonra notları verirler.

isttis, 6 yıl önce

bana göre notları bir an önce yayınlarlar şaibe fln yaratmamak için genelde böyle söylentiler çıkar zaten de bakalım önümüzdeki hafta yayınlanması muhtemel

isttis
Aday Memur
29 Mart 2018 08:37

daha önce iptal olmuş sınavları, şaibeleri düşünmek istemiyorum optimist bakıyorum şuan için :)

irfyuk, 6 yıl önce

Şaibe bizim işimiz :) burası teiaş bence tam tersine hiçbir usulsüzlük olmasa bile dedikodu çıkana kadar bekler ondan sonra notları verirler.

irfyuk
Aday Memur
29 Mart 2018 17:28

Fikir güzel! Ben varım.

Bol bol yeni duyumlar söylentiler olur vakit geçer.

degerliadam, 6 yıl önce

Ders notları haftaya duyurulur teiaşnetten (inşallah) ama sınava giren arkadsaşlar sağlıklı ve hızlı bir şekilde bilgi paylaşabileceğimiz bir platformda buluşsak iyi olur

ben çok iyi anlamıyorum bu sosyal medya işlerinden hangisi iyidir nasıl yapmalıyız bilen birileri öncülük etse iyi olur.

Toplam 243 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi