Editörler : Lanet
21 Nisan 2011 19:36

Hayat böyle mi olmalıydı?

hep öyle mi olacak, hep aynı mı kalacak hayatım? yalnız,mutsuz,sessiz,tek...

tutunamayanlar başlığı ilgimi çekti forumda. o gün bugündür takip ediyorum bazı yazıları..mesela tutunamayanlardan mısınz? sosyal fobi,mutsuzluk,.....vs.vs.

konuşuyorum,canlıyım enerji doluyum ama sevildiğimi hissettiğim zaman,sevildiğim insanların içinde. değer göremezsem,sevgiyi hissedemezsem yapamıyorum,konusamıyorum, kendimi gösteremiyorum ve kendimi yaşayamıyorum.sanki yokum. halbuki varım.işimle varım, emeklerimle varım,düşüncelerimle varım (aktaramadığım düşünceler)

çok farklı olmak isterdim şuanda bulunduğum sosyal yönüyle. mesela çıkmak,gitmek,gezmek,eğlenmek,....,isterdim bi çok arkadasımla(olmayan)

yalnızlığım kötülüğümden mi yoksa beceremediğimden mi?cvp 2.si sanırım. zira bilirim ki çok kötü insanlar var hayatları zevk , neşe içinde...

rahat değilim,hüzünlüym herdaim...halbuki bu olmamalıydı bnm hayatım,bir hayat böyle geçmemeliydi onca yıl?

şimdi ben düşünüyorum..ben hep böle mi kalacağım?

togeder
Müsteşar Yardımcısı
21 Nisan 2011 22:38

yanlız değilsiniz

tarihci09-82
Yasaklı
22 Nisan 2011 00:01

bende beşik kertmemi kaybettim onu arıyorum...

zeynep870
Şube Müdürü
22 Nisan 2011 13:35

öncelikle yalnızlığınızı paylaşacak bi hayvan besleyin

sonra sosyal bir aktiviteye başvurun

sonra çevrenizdeki şans vermediğiniz insanlara bir kez daha bakın

yada çevrenize bir kez daha bakın

derim ben...

erkan0009
Kapalı
22 Nisan 2011 16:49

Bize sunulanı yaşıyoruz işte bişekilde. Ve sonra vaktimiz dolacak, sahneden inme vakti gelecek, kapanacak bütün perdeler....

tarihci09-82
Yasaklı
22 Nisan 2011 16:57

ama değişecek çok şey var...

Devrimden sonra...(film fragmanı)

http://www.facebook.com/video/video.php?v=1663374315170

ysyn_olu
Kapalı
30 Nisan 2011 02:31

ne memnunum bu durumdan ne de kurtulmak için bişey yapıyorum

dem_bu_dem
Şef
30 Nisan 2011 15:52

ben mücadele veriyorum çoğu zaman ya da belki bazı zaman. nasıl yaşarsak öyle ölürüz. inşlh yaşamak istediğimiz şekle dönecek hayat.

_Gece_Ve_Mavi_
Yasaklı
30 Nisan 2011 17:19

insan şükretmeyi bilmezse mutlu da olamaz bence

hep daha fazlası hep daha fazlası

başa musubet gelmeden bi çok şeyin kıymetini bilinmiyor malesef.. bilindiğindeyse iş işten geçmiş oluyor

_neden_
Müsteşar Yardımcısı
19 Ocak 2014 06:13

Bir ses duymak istiyorum bir ses; adıma değil içime su serpen bir ses, bir nefes...

Uzun yoldan gelmiş gibi karşılayan bir ses, nereden geldiğimi, kim olduğumu ve ne kadar kalacağımı sormadan buyur diyen,

Ben yürürken gölgem gibi adım adım yürüyen

Ve gölgem gibi bir an olsun yormayan, yalnız bırakmayan

Ama yalnız vakti gelince zuhur eden,

Bir ses istiyor insan ömrünün baharın: sonbaharına...

dem_bu_dem
Şef
21 Ocak 2014 15:14

Çok güzel belirtmissiniz sayın neden.

Hakikaten bir ses.. o ses..

Umarım birgün içimden çıkar gelir kendini bana duyurur ve beni artık güçlü kılar..

Bu başlığı açtığım zamanı hatırlıyorum. Aradan tam 3yıl geçmiş.. çok yazık. Geçen zamanda değişen sadece zaman olmuş..ben yine aynı kaldım. :(

Toplam 10 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi