Editörler : Pangaea
11 Eylül 2019 11:59

Çaykur mülakatla 8 mühendis

itirazediyorum
Aday Memur
11 Eylül 2019 12:06

250 TL verecek işsiz adam alınacağı belli değil geri ödemesi de yok.Alınacak adam belli de sanki başvuran sayısını azaltma amaçlı yapılmış gibi geliyor bana.

airtraffic4
Aday Memur
11 Eylül 2019 12:08

yazıklar olsun bir de 250 lira istiyorlar ulen zaten biz yol parasını nereden bulcaz diye kara kara düşünüyoruz

insmuh14
Memur
11 Eylül 2019 12:20

adamlar iyice sapıttı cay paketindeki şifreyi yollaycaniz dememişler allahtan 250 lira nedir yazık günah

samurayınız
Aday Memur
11 Eylül 2019 19:38

Böyle kadrolar yanıyor . yazılı sonra sözlü mülakat derken açıklanması 5-6 ayı buluyor

Zey006
Memur
11 Eylül 2019 19:58

Merkezide niye almıyorlar anlamıyorum amaç ne

Evolosion
Şef
11 Eylül 2019 21:50

amaç belli ve akla gelen ilk şey başvuracak kişi sayısını azaltıp gerekeni yapmak

mühendis1763
Aday Memur
12 Eylül 2019 01:36

merkezi alım yapan kurumlar tek tek mülakat yapmaya başladı artık müdürler kadro satmaya başladılar alınacaklar zaten belli birde mülakatta liyakate göre alınacağı söyleniyor cimere şikayet edin böyle ilanları ALLAH hakkımızı bırakmasın bu hırsızlara

akasksk
Aday Memur
21 Eylül 2019 22:26

Başvuru yapan var mı?

EEM-Magduru
Yasaklı
21 Eylül 2019 22:48

Sence başvurulsun diye mi açmışlar? Kpss......250 tl başvuru....yol parası....yemek parası.....belgelerle uğraş üstüne de yeni bir sınav hediye.(Hemde sınav günü yine yol derdi.) Türkiyem el ele 2023 e.
akasksk, 5 yıl önce

Başvuru yapan var mı?

EEM-Magduru
Yasaklı
21 Eylül 2019 22:51

Ben birde şu bilişim personeli ilanlarını merak ediyorum.Yıllardır görürüm o ilanları :))) Ulan bir kişi ben o ilanlardan işe girdim desin söz yemek ısmarlıcam.El ele istikrar Türkiyem ( Aradan fon verelim Receeeep taaaaaaip erdogaaaaaan) gümbür gümbür :))) Hedef 2023

EEM-Magduru
Yasaklı
21 Eylül 2019 22:53

Ben bu başvuru hatasına bir kere düştüm 1000 tl masraf yaptım oturdum yerime gerisi receeeep taaayyiiiip erdoğaaaaan :)))
21 Eylül 2019 23:08

bildiğim kadarıyla çaykur karadeniz bölge halkının egemenliğinde bir kurum. o yüzden çok da şaşılacak bir durum göremiyorum yöre halkının çalışmasını istemiş olabilirler. dışardan gelen mühendis mi yöresel mühendis mi? bence yöresel

EEM-Magduru
Yasaklı
21 Eylül 2019 23:31

Zaten memleketin her köşesi artık rizelilerin.Yadırgamıyoruz artık normal geliyor. Rizeliden başkasıtsa zaten hemen baltalılar gelir yer her yerde mafyacık babalarımız dolu artık.Gümbür gümbür reeeeecep taaaaayip erdoğaaaaan :)))
bekçisüluman, 5 yıl önce

bildiğim kadarıyla çaykur karadeniz bölge halkının egemenliğinde bir kurum. o yüzden çok da şaşılacak bir durum göremiyorum yöre halkının çalışmasını istemiş olabilirler. dışardan gelen mühendis mi yöresel mühendis mi? bence yöresel

kınalıgergedan
Yasaklı
22 Eylül 2019 13:25

ne alaka çay işletmeleri TÜRKİYE CUMHURİYETİ 'nin bir kamu kurumudur karadenizde yer alması onların himayesi altında olduğu anlamına gelmez. o zaman şeker pancarı da anadolu halkına aitti satılmadan önce öyle mi diyelim şimdi? mantıksız konuşmalar nasıl üniversite okumuş bu insanlar hayret!

bekçisüluman, 5 yıl önce

kınalıgergedan
Yasaklı
22 Eylül 2019 13:27

ve bu ilan resmen torpil kokuyor yakında sınava girş ücreti 1000 - 2000 TL falan diye ilanlar çıkarsa şaşırmayın bitmiş bu ülke

kınalıgergedan
Yasaklı
22 Eylül 2019 13:31

ülke bitmiş derken mübalağa etmiyorum işsizlikte geldiğimiz nokta

https://videonuz.ensonhaber.com/izle/ekrem-imamoglu-medya-as-is-ilaniyla-ilgili-de-konustu

blackfoam
Memur
23 Eylül 2019 09:18

Hocam ne Cumhuriyeti gidin görün Çaykuru Cumhuriyet mi Rizeli bir aile şirketi mi görürsünüz. Dışarıdakilerin alınmamasına bazı arkadaşlar kızabilir ama böyle berbat bir kuruma lanetli bir şehire gidip ömür boyu şikayet etmektense hiç gelmemek daha iyi. Allah bir yerden verir rızkı.

kınalıgergedan, 5 yıl önce

ne alaka çay işletmeleri TÜRKİYE CUMHURİYETİ 'nin bir kamu kurumudur karadenizde yer alması onların himayesi altında olduğu anlamına gelmez. o zaman şeker pancarı da anadolu halkına aitti satılmadan önce öyle mi diyelim şimdi? mantıksız konuşmalar nasıl üniversite okumuş bu insanlar hayret!

serhat99
Müsteşar Yardımcısı
23 Eylül 2019 14:00

Cimer'de "şikayet" diye bir kısım var, hem de ücretsiz. şikayet edin. burda konuştuğumuz kadar kanuni haklarımızı kullansak böyle olurmuydu?

Firdevs53
Aday Memur
23 Eylül 2019 14:48

Bende başvuracağım öyle puanım çok yüksek değil.Bu yüzden yüksek puanlıların başvurmasını istemem.Sınav ücreti çok fazla.Ama şu Rize'ye başvurmayın yok düşünceler çok farklı vs. yazanların aşırı kötü düşünceli olduklarını düşünüyorum.Sırf az kişi başvursun diye.Rizede farklı düşüncelere sahip olmaktan kasıt nedir bu bir olsa olsa ne yapacaklar bu da 2.

akasksk
Aday Memur
23 Eylül 2019 15:01

Hallettim bende, hayırlısı artık.

Toplam 59 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi