Editörler : ayşegül bgm
24 Ocak 2020 00:11

İki yıllık sağlık bölümü önerisi

Herkese merhaba. Ben bu yıl sağlık meslekten mezun oldum. Ve tercih yapmadım. Ve cok pismanim kendime güvenmiştim. Ama bazi sebeplerden dolayı çalışamıyorum. Bu yıl iki yıllık sağlık bölümü yazmak istiyorum. Sizden de ricam bana kolay okunabilen( çokta önemli degil) atamasi iyi olan iki yıllık sağlık onermeniz. Böyle yapmamdaki amaç hem kpss ile atanıp( Rabbim izin verirse) hemde tekrardan sinava hazırlanmak yani hem calısip hemde okumak. Şimdi diyebilirsiniz " eee şimdi çalış" diye ama iste olmuyor. Cevaplarsanız sevinirim. Simdiden teşekkür ederim iyi aksamlar🌹☺

24 Ocak 2020 03:23

niyetin kpss yle atanmaksa otur kpssye çalış atan neden OKUMASI KOLAY bi bölüm tercih etmek ve okumak istiyorsun anlamış değilim niyetin belli ki okumak değil

Sörc
Şube Müdürü
24 Ocak 2020 09:01

şehrinde varsa hiç düşünmeden eczane hizmetleri oku. yoksa ağız diş sağlığı oku. ama paramedik okuma 86 puanla son atamayı bekliyorum.

Fenedello
Aday Memur
24 Ocak 2020 09:43

Niyetim okumak degil mi? Ben ne yazmışım okuyup anlayamiyorsan bence hic cvp yazma . Ben okumasi kolay olan derken ayrica yazmışım ki cokta konemli degil yazmisim degil mi cunku tekrardan universite sinavinahazirlanmak icin dedim. Tamam birde sn ne yazmissin.

Fenedello
Aday Memur
24 Ocak 2020 10:50

Anladim teşekkür ederim

Sörc, 4 yıl önce

şehrinde varsa hiç düşünmeden eczane hizmetleri oku. yoksa ağız diş sağlığı oku. ama paramedik okuma 86 puanla son atamayı bekliyorum.

LEFE
Aday Memur
01 Şubat 2020 16:57

güncel

01 Şubat 2020 18:08

En cok alim lab ve paramedice oluyor. Digeeri az. Saglikta kolay okunacak bolum yok. Aoften tibbi sekreterlkk oku ya da onunda atamasi var.

Erdenizg
Aday Memur
01 Şubat 2020 20:32

Atanmak istiyorsan eczane teknikerliği,adli tıp ve iş uğraş terapisti

Toplam 7 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi