Editörler : ayşegül bgm
«254255256257258259260261262263264265266

Tupak
Memur
13 Aralık 2019 21:32

Teşekkü ederim cevabınız için

Mıntıka11, 4 yıl önce
branş sıralaman önemli

Usta.Yoda
Yasaklı
13 Aralık 2019 21:35

Harbi bu ne ya liseli soruları

Tupak, 4 yıl önce

Arkadaşlar kesin olarak tercih sırasının önemi yok değil mi herkes farklı bir şey diyor puan öncelikli

Mıntıka11
Kapalı
13 Aralık 2019 21:37

Ne kadar terbiyesizsiniz ya bilmek zorunda mı sormuş istemezsen cevap verme insanların sordukları sizi ilgilendirmz forumlar bilgi alışverişi için terbiyelerinizi takının istediği yete istediğini sorar herkes

Tupak
Memur
13 Aralık 2019 21:39

İstersem dünyanın en saçma sorularını yazarım buraya sizi alakadar etmez okumak istemiyorsanız çıkış yapabilirsiniz zorla cevap beklemedim kimseden kafamı karıştıran bir şeydi sordum

Usta.Yoda, 4 yıl önce

Harbi bu ne ya liseli soruları

Usta.Yoda
Yasaklı
13 Aralık 2019 21:40

şurada Google de şunu arasan cevap 5 saniye sürmez, ne kadar hazırcısınız, internette 5 saniye aramaktan acizsiniz

Mıntıka11, 4 yıl önce
Ne kadar terbiyesizsiniz ya bilmek zorunda mı sormuş istemezsen cevap verme insanların sordukları sizi ilgilendirmz forumlar bilgi alışverişi için terbiyelerinizi takının istediği yete istediğini sorar herkes

Usta.Yoda
Yasaklı
13 Aralık 2019 21:42

Google denen bir şey var , haberin var değil mi? İnterneti sadece sohbet amaçlı kullanmayın :)

Tupak, 4 yıl önce

İstersem dünyanın en saçma sorularını yazarım buraya sizi alakadar etmez okumak istemiyorsanız çıkış yapabilirsiniz zorla cevap beklemedim kimseden kafamı karıştıran bir şeydi sordum

Mıntıka11
Kapalı
13 Aralık 2019 21:42

sanane?????? canı öyle istemiş sormuş .isterse bir daha sorar anlamaz on kere sorar yüz kere cevap alır" insanlar" iletişim kurarken sana mı soracak
Usta.Yoda, 4 yıl önce

şurada Google de şunu arasan cevap 5 saniye sürmez, ne kadar hazırcısınız, internette 5 saniye aramaktan acizsiniz

Tupak
Memur
13 Aralık 2019 21:43

Bir şey yazdım sorduğuma sorucağıma pişman ettiniz allah sizin gibilerin diline düşürmesin gerçekten tamam siz haklısınız

Usta.Yoda, 4 yıl önce

Google denen bir şey var , haberin var değil mi? İnterneti sadece sohbet amaçlı kullanmayın :)

Mıntıka11
Kapalı
13 Aralık 2019 21:44

rica ederim senin 30 tercihin de değerlendirilmeden senden düşük birinin tercihleri değerlendirilmiyor hakkında hayırlısı
Tupak, 4 yıl önce

Teşekkü ederim cevabınız için

hemşire0415
Aday Memur
13 Aralık 2019 21:44

Hocam bende sizin profilinize giremiyorum anlamadım gitti
gurbetnurse, 4 yıl önce
hocam girdm profilinze ama msj gitmiyo istek attım belki olur

hemşire0415
Aday Memur
13 Aralık 2019 21:57

Yazdım geldimi bilmiyorum
gurbetnurse, 4 yıl önce
hocam profilinize giremiyorum siz mesj atar mısınz bna ??

gurbetnurse
Şube Müdürü
13 Aralık 2019 21:58

inşallah hocam bn burdayım yanınızdayım
Nurbsra, 4 yıl önce
bugün bi tanıdığımın mesleginde ve şehrinde mutlu olmadıgı için istifa haberini aldım o yüzden temkinli yaklaşacağım hocam ben de 2 3 ay birbirimizi teselli ederiz merak etmeyin. Insallah gerek kalmaz ama

Nurbsra
Memur
13 Aralık 2019 22:00

kpss puanı aynıysa aynı sıralamada olabiliyosak yani biz güncel sıralamalarımıza güvenmeyelim o zaman belki de 2 ye katlanır. enror veriyo şuan. Aman hocam tercih öncesi böyle şeyler demeyin
DorGulderovvfff, 4 yıl önce

KPSS puanı aynı olursa ne olur?

Cevap:

https://sorucevap.memurlar.net/soru/2783/kpss-puanlarimiz-virgulden-sonrasi-ile-de-ayni-ne-olur.html

gurbetnurse
Şube Müdürü
13 Aralık 2019 22:01

Arkadaşlar şuana kadar hep seviyeli yaşımıza yakışır yorumlar yapıp birbimize destek olduk gördüğüm kadarıyla bi kaç insan saçma sapan yorumlar yapıyo bana da .Sizden ricam cvp vermeyin .Biz şuana kadar nasıl güzelce birbrimize destek olduysak öyle bribmizle muhattap olalım sadce. Şu başlık bozulmasın. Daha yolumuz uzun.

midwife001
Kapalı
13 Aralık 2019 22:06

Garantilemek icin en sona yazarım hocam hatta dogu bile yazarım en sona
Happymidwife, 4 yıl önce
Istanbul yazacak misiniz

DorGulderovvfff
Yasaklı
13 Aralık 2019 22:20

Yahu korkmayın bu zaten milyonda bir ihtimal olur, yani korkmayın virgülü virgülüne puan kolay kolay aynı olmaz.

Nurbsra, 4 yıl önce
kpss puanı aynıysa aynı sıralamada olabiliyosak yani biz güncel sıralamalarımıza güvenmeyelim o zaman belki de 2 ye katlanır. enror veriyo şuan. Aman hocam tercih öncesi böyle şeyler demeyin

Hemşire095
Kapalı
13 Aralık 2019 22:35

Arkadaşlar uzun zamandır yazamadım. Atandıktan sonra bir daha memurlarnete girmeyeceğim yazmıştım buraya ve 1 hafta yazamama cezası vermişlerdi bana sağolsunlar:)) Şimdi benim bir sorum var. Lisans hemşireyim. Kılavuzda eğitim araştırmalar var. Buralara atanırsam 3+1 sistemine mi dahil oluyorum ? Yani dışardan üniversite alımları gibi mi ? Çünkü ben atanıp 1 sene sonra eş durumu kullanmak istiyorum da.

DorGulderovvfff
Yasaklı
13 Aralık 2019 22:39

Eğitim ve Araştırma hastaneleri 2 şekildedir. Birincisi Üniversiteye bağlı, ikincisi Sağlık Bakanlığına bağlı

Nasıl anlayacağız?

Şöyle eğer hastanenin isminin başında ''S.B.'' ya da ''Sağlık Bakanlığı'' gibi ifadeler varsa bu onun Sağlık Bakanlığına bağlı olduğunu gösterir yok sadece üniversite ismi varsa o halde o üniversiteye bağlıdır ve sağlık bakanlığı kuralları orada işlemez yani 3+1 e tabi değildir.

Hemşire095, 4 yıl önce
Arkadaşlar uzun zamandır yazamadım. Atandıktan sonra bir daha memurlarnete girmeyeceğim yazmıştım buraya ve 1 hafta yazamama cezası vermişlerdi bana sağolsunlar:)) Şimdi benim bir sorum var. Lisans hemşireyim. Kılavuzda eğitim araştırmalar var. Buralara atanırsam 3+1 sistemine mi dahil oluyorum ? Yani dışardan üniversite alımları gibi mi ? Çünkü ben atanıp 1 sene sonra eş durumu kullanmak istiyorum da.

DorGulderovvfff
Yasaklı
13 Aralık 2019 22:42

yani üniversite hastanelerinde kadroya ne zaman geçileceği üniversitenin keyfine kalmış hiç kadroya geçirmeyebilir de, öyle ki en son 7 yıl önce kadroya geçirilme olmuş

Eğitim ve Araştırma hastaneleri 2 şekildedir. Birincisi Üniversiteye bağlı, ikincisi Sağlık Bakanlığına bağlı

Nasıl anlayacağız?

Şöyle eğer hastanenin isminin başında ''S.B.'' ya da ''Sağlık Bakanlığı'' gibi ifadeler varsa bu onun Sağlık Bakanlığına bağlı olduğunu gösterir yok sadece üniversite ismi varsa o halde o üniversiteye bağlıdır ve sağlık bakanlığı kuralları orada işlemez yani 3+1 e tabi değildir.

Bonapart335
Aday Memur
13 Aralık 2019 22:47

Gerçekten çok aydınlatıcı olmuş, hiçbir yerde bu kadar detaylı ve net anlatan bulamadım çok sağol. Allah razı olsun senden.

+1000

Nasıl anlayacağız?

Toplam 5320 mesaj
«254255256257258259260261262263264265266

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi