Editörler : F16 Gökçen
23 Nisan 2019 12:46

İş Bankası Müfettiş Yardımcılığı 2019 hk.

Öncelikle herkese merhaba,

Birkaç gün önce bu ilana başvurumu yaptım ancak hiçbir yerde ne pozisyonla ilgili ne de sınavlarla ilgili pek bir bilgi bulabilmek mümkün değil. Edindiğim tek bilgi bu ilanın çok çok nitelikli, öğrencilik hayatını dolu dolu geçirmiş odtü-boğaziçi-koç-bilkent mezunlarına yönelik olduğu. Sormak istediğim orta-iyi düzey başka bir okul mezunu olarak, etkileyici bir cv'ye sahip olmadan iyi bir TOEFL puanımız olsa dahi bu ilan için şansımızın olup olmadığı. Varsa geçmiş yıllarda tecrübe eden veya en ufak bir bilgisi olup da paylaşmak isteyen müteşekkir olurum. Herkese kariyer yolculuğunda başarılar ve bol şanslar.

rollanze
Aday Memur
02 Mayıs 2019 12:33

Ben de başvurdum, konuyla ilgili bilgisi olan arkadaşlar anlatırsa çok iyi olur.

Gençler0606
Memur
02 Mayıs 2019 19:20

Biz bizeyiz. Eğer davet alırsak süreci ilk kez kendimiz tecrübe edeceğiz. Şimdiden kolay gelsin:)

rollanze, 5 yıl önce

Ben de başvurdum, konuyla ilgili bilgisi olan arkadaşlar anlatırsa çok iyi olur.

rollanze
Aday Memur
03 Mayıs 2019 22:33

sağolun size de kolay gelsin hocam. sınav 11 mayısta olduğuna göre sanırım yakın zamanda

davet gelecektir.

KaanT
Aday Memur
04 Mayıs 2019 09:28

Merhaba,İş Bankasının bu pozisyonu için top 5 üniversiteden birinde olmayıpta çalışan birini daha görmedim. Bu rekabetçi ortamda en iyi üniversitelerden mezun değilseniz,en iyi yerlerde staj yapmadıysanız(Merkez Bankası vs) boşuna hayal kurmayın. Başka bankaların müfettiş yardımcılığı pozisyonuna yönelin çok daha kolay olacaktır sizin için.

Gençler0606
Memur
04 Mayıs 2019 18:42

Benim de duyumlarım aynen bu yönde ancak şuanda hacettepeden marmaradan ankara siyasaldan mezun olanların da müfettiş yardımcısı olarak görev yaptığını öğrenince umudum bir miktar arttı ama yine de bunların sayısı devede kulak kalıyor. Açıkçası sürece dahil olmaktan en büyük beklentim ileride diğer kurum sınavları için biraz tecrübe edinmekti artık hakkımızda hayırlısı:) Cevap için teşekkürler.

KaanT, 5 yıl önce

Merhaba,İş Bankasının bu pozisyonu için top 5 üniversiteden birinde olmayıpta çalışan birini daha görmedim. Bu rekabetçi ortamda en iyi üniversitelerden mezun değilseniz,en iyi yerlerde staj yapmadıysanız(Merkez Bankası vs) boşuna hayal kurmayın. Başka bankaların müfettiş yardımcılığı pozisyonuna yönelin çok daha kolay olacaktır sizin için.

ist93
Kapalı
12 Mayıs 2019 17:29

sınava dün girdim saçma sapan online sınavların aksine gerçekten çok orjinal ve eleyeci bir sınavdı bu bankaya da bu yakışırdı. sorunuza gelirsek benim orda tanışma fırsatı bulduğum 3 kişiden ikisi boğaziçili biri ingilteredendi rekabet çok yüksek olduğu için kimse süreçle ilgili bilgi paylaşmıyor kaldıki 4-5 kişi alınacak o yüzden siz de fazla kasmayın.

17 Mayıs 2019 22:38

merhaba

17 Mayıs 2019 22:40

merhaba, sınav ne zaman açıklanır acaba bir bilgisi olan var mı?

Gençler0606
Memur
17 Mayıs 2019 23:32

Sınavda haziranda demişti sınavı yapanlar ama kaçı olduğuyla ilgili bir şey söylenmedi.

Gençler0606
Memur
29 Mayıs 2019 19:44

Bugün yazılı sınavın sonucunun olumlu olduğuna dair mail aldım ve çok şaşırdım. Küçük bir umudun peşindeyiz hakkımızda hayırlısı. Süreçteki tüm arkadaşlara başarılar..

18 Haziran 2019 20:02

bir haber var mı

Gençler0606
Memur
19 Haziran 2019 09:55

Olumlu olanlara dönüşler yapılmıştır diye düşünüyorum. Çok fazla aday yok haliyle zaman gerektiren bir durum da yok. Yine de arayıp sormakta fayda var.

19 Haziran 2019 18:34

dönüş yapılan birini duydunuz mu?

Gençler0606
Memur
19 Haziran 2019 23:20

Hayir ben sadece kendi fikrimi söyledim

Gençler0606
Memur
20 Haziran 2019 17:52

Cv.isbanka sonuçlar girilmiş benim olumsuz olmuş

08 Temmuz 2019 18:31

bugün aranan kimse oldu mu?