Editörler : swat3410
17 Temmuz 2019 13:37

Bir Polis Memuru Cumhurbaşkanı Adayı Olsa...
Arkadaşlar malum teşkilat olarak birçok sorunumuz ve derdimiz var ve her ne hikmetse yetkililer bunu duymazdan geliyor . Ben diyorum ki aramızdan bir Polis Memuru Cumhirbaskani adayı olsun ve tüm sosyal medya hesaplarından tüm polislerin ve yakınlarının akrabalarının bu adaya çok vermesi için çalışılsin , herkes bireysel olarak da bu aday için çalışsın . Biliyorum kazanamayacak tabiki ama amaç da kazanmak değil sayımızın fazla olduğunu , küçümsenmeyecek bir oy potansiyeline sahip olduğumuzu yetkililere göstermek .... yarım aklimla böyle bir fikir geldi aklıma , aramızda daha zeki arkadaslarin daha iyi fikri varsa anlatsin veya yazdıklarımda hatalı yer varsa düzeltsin. Bizim sorunlarimiz bence başka türlü asla düzelmez

frcry
Memur
17 Temmuz 2019 13:38

bu konuda Facebook da aktif polis sayfalarına ve emniyet sen e bence çok iş düşüyor
17 Temmuz 2019 15:53

Ağlayarak okudum
17 Temmuz 2019 15:54

komik bir oy alırsınız.

iamapoliceman
Daire Başkanı
17 Temmuz 2019 15:56

züğürt ağa filmindeki gibi "o 1 oyu kim verdi" diye kavgaya tutuşuruz sonra...

16kasim2016
Kapalı
17 Temmuz 2019 16:05

bu denli bir ses duyurma çabası biraz abartı bence.

teşkilatın çözülemeyecek bu denli ne sorunu varki

en büyük sorunu fazla mesai, o nu düzelseler zati intiharmış insan hakları ihaliymiş çoğu şey düzelir...

daha doğrusu mesai adaletsizliği

haftada 40 saat bile çalışmayan torpilli beyzadeler bir tarafta,

haftada en az 60 saat çalışan polis teşkilatı bir tarafta...

lakin cb makamı önemli mühüm bir makamdır. bir meslek mensubunun özlük hakları için kullanabileceği bir makam değildir...

frcry
Memur
17 Temmuz 2019 16:11

basit dediğin sorun belki 100 yıldır çözülmüyor. ayrıca Cumhurbaşkanı olmayacak zaten sesimizi , sayımızı duyurmamiz önemli olan
16kasim2016, 5 yıl önce

bu denli bir ses duyurma çabası biraz abartı bence.

teşkilatın çözülemeyecek bu denli ne sorunu varki

en büyük sorunu fazla mesai, o nu düzelseler zati intiharmış insan hakları ihaliymiş çoğu şey düzelir...

daha doğrusu mesai adaletsizliği

haftada 40 saat bile çalışmayan torpilli beyzadeler bir tarafta,

haftada en az 60 saat çalışan polis teşkilatı bir tarafta...

lakin cb makamı önemli mühüm bir makamdır. bir meslek mensubunun özlük hakları için kullanabileceği bir makam değildir...

frcry
Memur
17 Temmuz 2019 16:12

sizden bir halt olmaz . aglayin memurlar net de kendi icinizee kendiniz söyleyin kendiniz dinleyin . eşek gibi çalışın 12/12 12/24 devam
Acemimemur9967, 5 yıl önce
Ağlayarak okudum
17 Temmuz 2019 16:16

Cumhurbaşkanı olsa ilk tokatı o vurur bize :) bu meslekte en büyük zararı yine kendi meslektaşların veriyor sana

Mustafapc
Memur
17 Temmuz 2019 16:26

Birlikte çalıştığınız memur arkadaşlara bir bakın. Bana dokunmayan yılan bin yaşasın mantığı var . Son oy bizim arkadaşlara kalsa başımıza iş almayalım diye vermezler.

GencPolıss32
Aday Memur
17 Temmuz 2019 16:32

Idari Bürocular kendini belli ediyor hemen

Nick ways
Şube Müdürü
17 Temmuz 2019 20:25

Devrem parası 150 bin başvuru ücreti birde polisliğe geri dönebiliyor muyuz yoksa ben aday olurum. Sadece polislerin değil tüm sorunlarla ilgili önce halk ile istişare yaparım

Diego de Leite
Genel Müdür
17 Temmuz 2019 21:07

Fikir çok iyi ama başvurularda çok zorluyorlar, parası, belli sayıda imzası, ama böyle birşey olsa yüzyılın en mükemmel protestosu olur türkiyede :))

frcry
Memur
17 Temmuz 2019 21:12

aynen tamamen demokratik , yıllarca uğraşıliyor mahkemelerde hiç sonuç yok , bizim ülkede malesef her şey siyaset ile çözülüyor
Diego de Leite, 5 yıl önce
Fikir çok iyi ama başvurularda çok zorluyorlar, parası, belli sayıda imzası, ama böyle birşey olsa yüzyılın en mükemmel protestosu olur türkiyede :))
17 Temmuz 2019 22:44

Ben olurum kardeşlerim.

Gereken nitelikler var.

Siz maddi manevi desteklerinizden bahsedin.

Siyasi geçmişimizde var.

Seçilirsemde ilk İcratlarım;

Hemen 10 yıllık kıdemde sağlam 1 Polis Memurunu GENEL MÜDÜR OLARKAK ATAMAK.

20 Yıllık kıdemde sağlam 1 Polis Memurunu da İÇİŞLERİ BAKANI OLARAK ATAMAK

OLACAKTIR.

mrtckr19
Memur
17 Temmuz 2019 23:36

Bence öncelikli olarak sosyal medyada -özellikle twitter'da- büyük yankı uyandırmak olmalı ki çoğu zaman bu konuda başarısız olduğumuza şahit oldum. Ütopyalar, güzeldir.

Cimbomlu44
Memur
18 Temmuz 2019 00:06

aynen twitter çok önemli ama bizim teşkilat onu kullanamaz ama tinder kullanır mk

mrtckr19
Memur
18 Temmuz 2019 11:55

Şefim, vallahi eline yüreğine sağlık.
Cimbomlu44, 5 yıl önce

aynen twitter çok önemli ama bizim teşkilat onu kullanamaz ama tinder kullanır mk

Cimbomlu44
Memur
19 Temmuz 2019 09:32

uzman çavuşlar 10- 15 günde bir etkinlikle twitterda gayet gündem olabiliyor istediklerini de alıyorlar

dernek başkanları ali tilkici cumhurbaşkanı içişleri bakanı savunma bakanı vs vs vs nerde kodaman var diplerinde bitiyor ( uzman çavuşları diplomasız görüp azımsayan lisans mezunu biz polisler korkudan iki twit atamıyoruz ) .........................................................................

mrtckr19, 5 yıl önce
Bence öncelikli olarak sosyal medyada -özellikle twitter'da- büyük yankı uyandırmak olmalı ki çoğu zaman bu konuda başarısız olduğumuza şahit oldum. Ütopyalar, güzeldir.

birtikci
Memur
19 Temmuz 2019 10:51

sonra Türkiye polis devleti oldu derler

Pls1
Memur
19 Temmuz 2019 11:26

Böyle uçuk fikirler yerine daha makul olan sendika hakkında çabalansa ya. Polisin siyasette ne işi var. Es kaza aday çıkardın diyelim seni en fazla marjinal ve devlet düşmanı kesim destekler. O da babalarının hayrına değil devletine meydan okuyan polis en büyük hayalleri. Makul olalım.
Toplam 38 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi