Editörler : Pangaea

Yasaklı
09 Mayıs 2019 13:30

Deri müh. 69, bilgisayar 83, orman 70

bu ne kardeşim birisinin bu bölümle derdi mi var?

Mühendis3207
Aday Memur
09 Mayıs 2019 13:40

Eem tayfa ölümüne KPSS kasmış demek oluyor bu piyasaya girmeye yürek yememiş çok normal ben sanmıyorum msb hariç 90 altı puanlı biri atansın

Elengtrik
Yasaklı
09 Mayıs 2019 14:11

abi tamam kasmış onu kabul ediyorum.sayımızda çok.devlet personel başkanlığı niye var o zaman.cumhurbaşkanlığı atama dairesi niye var o zaman.bu nedir ya ayıptır günahtır kardeşim.İNsanlar puanını almış atama bekliyor.versinler kardeşim kadrılarımızı
Mühendis3207, 5 yıl önce
Eem tayfa ölümüne KPSS kasmış demek oluyor bu piyasaya girmeye yürek yememiş çok normal ben sanmıyorum msb hariç 90 altı puanlı biri atansın

Elengtrik
Yasaklı
09 Mayıs 2019 14:13

90 nın küsüratında 120 kişi var bu nedir ya

Elengtrik
Yasaklı
09 Mayıs 2019 14:14

200 kişi var hatta
Elengtrik, 5 yıl önce
90 nın küsüratında 120 kişi var bu nedir ya

Nudo
Kapalı
09 Mayıs 2019 15:53

Bir de makineci bu ülkenin kerizlerinden

Heybetlimühendis
Şube Müdürü
09 Mayıs 2019 16:23

Kimse eem alınmıyor algisi kasmasin forumdaki herkes ilanlari takip ediyor aciktan 400 e merkezide 240 a yakin kadro acildi.yani baya kadro aldınız. Herkes bir insaatcilarin durumunu gorsun.100 kadro yok ya 100... isteriz eem de alinsin ama algiyi birakin.

Elengtrik
Yasaklı
09 Mayıs 2019 16:36

ne algısı birader kafayı bizle bozmışsunuz siz.evet sizin de alım az biz bir şey demiyoruz ki.Bize açılan açıktan alımlarda belki bir kaç kişi işe başladı.böyle olunca puan sıralaması yapılmıyor ki.yani sınava girmenin mantığı ne ki o zaman.önümdeki adam gitsin ki sıra bana gelsin.2020 kpss ye 11 ay kaldı 10 kişi zor başladı işe.olur mu böyle herkes listeleri pacavraya çevirdi.90.8 adam hala bekliyor.88 olarak bize nasıl sıra gelecek böyle olursa.tervşyessizliktir bu.ahmaklıktır bu.vurdum duymazlıktır bu.bu ülkenin çocukları mühendisleri bunu hak etmiyor
Heybetlimühendis, 5 yıl önce
Kimse eem alınmıyor algisi kasmasin forumdaki herkes ilanlari takip ediyor aciktan 400 e merkezide 240 a yakin kadro acildi.yani baya kadro aldınız. Herkes bir insaatcilarin durumunu gorsun.100 kadro yok ya 100... isteriz eem de alinsin ama algiyi birakin.

Elengtrik
Yasaklı
09 Mayıs 2019 16:59

siz 2016 puanıyla 1500 aldınız bizim şimdiki sayının 3 katı si az bekleyin bakalım.beton döke döke ülkeyi batırdınız.çekilin köşeye de ülkeyi kaldıralım ayağa ahmaklar

rasitcelik
Kapalı
09 Mayıs 2019 17:06

arkadaş tahrik etmeyin şu inşaat mühendislerini. bizim sizle alıp veremediğimiz yok. 2016 da 750. sıradaki kişi atandı en son bu 1. sizin daha 1 sene geçmeden aldığınız sayıdan fazla. bu sene arkadaş 400 kişi açıktan demiş ama az diyor, bu 2. benim bildiğim toplamda 900 kişiden fazla atandı. bizim o abarta abarta bitiremediğiniz alımlardan daha fazlası yani.

inşaat mühendisleri denetmeni azlığı sayesinde zaten ülke b*ka döndü. ülke için kazanımdır inşaat mühendislerinin alımı.

Elengtrik, 5 yıl önce
siz 2016 puanıyla 1500 aldınız bizim şimdiki sayının 3 katı si az bekleyin bakalım.beton döke döke ülkeyi batırdınız.çekilin köşeye de ülkeyi kaldıralım ayağa ahmaklar

rasitcelik
Kapalı
09 Mayıs 2019 17:09

sizin daha 1 sene geçmeden aldığınız sayı daha fazla yazacaktım.

ayrıca bilgisayar mühendislerinin de hakkını yiyorsun. adamlardan başvurmaları için benim bildiğim birkaç belge falan istiyor . onların da ataması epey az yani.

rasitcelik, 5 yıl önce

arkadaş tahrik etmeyin şu inşaat mühendislerini. bizim sizle alıp veremediğimiz yok. 2016 da 750. sıradaki kişi atandı en son bu 1. sizin daha 1 sene geçmeden aldığınız sayıdan fazla. bu sene arkadaş 400 kişi açıktan demiş ama az diyor, bu 2. benim bildiğim toplamda 900 kişiden fazla atandı. bizim o abarta abarta bitiremediğiniz alımlardan daha fazlası yani.

inşaat mühendisleri denetmeni azlığı sayesinde zaten ülke b*ka döndü. ülke için kazanımdır inşaat mühendislerinin alımı.

Heybetlimühendis
Şube Müdürü
09 Mayıs 2019 17:15

Bak o ahmak sozunu bi birak , evet aciktan alimlarla sizin alimlarinizda bi sekteye ugradi ama anlatmak istedigim; o cok bahsettiniz 2016 aliminda 690 insaat muhendisi alindi iki senede 830.kisi atandi yani 1500 lük bi sayi yok.neyse ya.
Elengtrik, 5 yıl önce

kemahi
Aday Memur
09 Mayıs 2019 17:18

ondan eem puanları 90.8 in altına inmiyor inşaat geçmişte alacağını fazlası aldı kurumların artık inşaata ihtiyacı yok

Elengtrik
Yasaklı
09 Mayıs 2019 17:20

yok 1000 oldu o yüzden ben 88 puanla bekliyorum
rasitcelik, 5 yıl önce

Elengtrik
Yasaklı
09 Mayıs 2019 17:23

bizim bölüm merkezi 240 ve açıktan 20 kişi olmak üzere toplam 260 kişi iş başı yaptı hepsi bu.Ve sınav puanının bitmesine 11 ay var malesef

kemahi
Aday Memur
09 Mayıs 2019 17:25

konuya - veren dingillerin %90'ı eminim inşaatçıdır adamların içi fesat istemiyorlarki eem 1 kadro alsın

kemahi
Aday Memur
09 Mayıs 2019 17:27

nerde bir eem konusu açılmışsa ilk önce inşaatçılar damlar konuya konuya eksi verenlerde onlar adamların niyetleri belli zaten fazla söze gerek yok

Heybetlimühendis
Şube Müdürü
09 Mayıs 2019 17:27

Gecmiste aldi simdi almasin dion yani bravo! neyse kisir muhabbetleri sevmem.
kemahi, 5 yıl önce

ondan eem puanları 90.8 in altına inmiyor inşaat geçmişte alacağını fazlası aldı kurumların artık inşaata ihtiyacı yok

kemahi
Aday Memur
09 Mayıs 2019 17:30

benim sözümle mi kurumlar inşaatçı alıyor yada almıyor geçmişte kurumları doldurdunuz zaten kurumların size ihtiyacı kalmadı diyorum anlıyormusun

Elengtrik
Yasaklı
09 Mayıs 2019 17:31

yok birader sizinde hakkınız kadro.ve puanınız bu sene bizdende iyi diye biliyorum.be size bir şey demiyorum.bize kadro vermeyenlere kızıyorum.yemin ediyorum KYK yurt yazıp defolup gidecem bu kpss saçmalığından.ha 3500 almışım ha mühendis olup 5000 umrumda değil ya artık bıktım yemin ediyorum.psikoloji felan bırakmadılar ya.gözümüzün içine baka baka kadrolarımızı vermiyorlar

kemahi
Aday Memur
09 Mayıs 2019 17:34

kardeş açık konuşmak gerekirse 88 puanla ya düz memur olursun yada 2020 kpssye girersin başka bir ihtimal yok eem falan bu puanla unut

Elengtrik, 5 yıl önce
yok birader sizinde hakkınız kadro.ve puanınız bu sene bizdende iyi diye biliyorum.be size bir şey demiyorum.bize kadro vermeyenlere kızıyorum.yemin ediyorum KYK yurt yazıp defolup gidecem bu kpss saçmalığından.ha 3500 almışım ha mühendis olup 5000 umrumda değil ya artık bıktım yemin ediyorum.psikoloji felan bırakmadılar ya.gözümüzün içine baka baka kadrolarımızı vermiyorlar
Toplam 47 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi