Editörler : swat3410
«147114721473147414751476147714781479148014811482»

Yeniay12
Daire Başkanı
09 Ekim 2019 23:55

Gizlilik (kısıtlama) kararı alındığı için göremiyoruz...
Mekmeke, 5 yıl önce
kısıtlama dan kasıt ?

Aliihsanduro
Şube Müdürü
10 Ekim 2019 00:07

20 temmuz 2016 var mı benden üst devre
Sinop fatihi5757, 5 yıl önce

Su iadeleri en uzun bekleyenden baslayarak yapsalardi en az 2 senedir gorevimizin basinda idik

ADALET!!!

Legolas16
Aday Memur
10 Ekim 2019 00:12

25 temmuz
Aliihsanduro, 5 yıl önce
20 temmuz 2016 var mı benden üst devre

Adaminn1i
Memur
10 Ekim 2019 08:57

Yeniay12 isimli arkadaşımızın art niyetli olmadığını dusunsekte kalan herkesin "kodlama" sebebiyle bekliyor olabileceği, dosyada gizlilik karari oldugu ve uyapa henuz islemedigi icin Ankara disindaki illerde hakkımızda bu konuyla ilgili yeniden açılan dosya varsa bile bu dosyanin gorulemiyecegi bana biraz afaki ve moral bozucu geldi.Şahsen AD kodundan ifade alınmaksızın takipsizlik almama rağmen neden boyle sacma birşeyden hakkımızda tekrar dosya açılsın ki? Şahsen huzursuz olduğumdan dayanamayıp üşenmeden 12 ay önce takipsizlik almama ragmen tekrar bulunduğu m ilde adliyeye gidip bu " kalanlar hakkinda yeniden toplu olarak adli dosya açılmış diyorlar var mi aslı astarı diye sordum.Bana boyle birşeyin olmadığını içimin rahatlaması icin sistemden benimkini sorgulayabilecegini soyledi.Sorguladı da sagolsun ve cok sukur birsey cikmadı.

İşin özünu anlamanın aslında bir yolu var.Takipsizliği olmasına ragmen açıkta bekleyip te Ankara da ikamet etmekte olan arkadaşlar da Adliyeye gidip kendilerini bir sorgulayabilirlerse ve de belirtildiği gibi kalanlar hakkında kodlama sebebiyle yeniden toplu bir dosya açılma durumunun olup olmadığını sorgulayabilirlerse burdan takip eden arkadaşları da konuyla ilgili aydınlatmış olurlar.Mehmetçığimizin Allah yardımcı olsun, onları korus un,muzaffer kılsın.

Yeniay12, 5 yıl önce
Gizlilik (kısıtlama) kararı alındığı için göremiyoruz...

Cilekes1004
Genel Müdür
10 Ekim 2019 09:16

Aslında hiçbirimiz hiçbişey bilmiyoruz:((Tek olan gerçek 1 Kasım da bir hareketlilik olacağı..adli ve İdari hiçbir işlem görmedim,Hem bulunduğum ilde Hem de geldiğim şark ilinde de adıma açılan adli bir dosya olmadığını öğrendim,verilen uzatma da bir yıl...1yıl verilen uzatmaların İdari işlemden dolayı olduğunu biliyoruz..Çok değil 19 gün sonra belli olacak durumumuz..ama bence araştırma merkezlerine verecekler bizi,ve yine uzatma alacağız..çünkü hala tasralarda bu birimler kurulmadi..tamamiyle şahsi fikrim..Allah ordumuzu muzaffer kılsın,ayaklarına taş değmesin amin..Bu arada Herkese Günaydın..
Adaminn1i, 5 yıl önce

Yeniay12 isimli arkadaşımızın art niyetli olmadığını dusunsekte kalan herkesin "kodlama" sebebiyle bekliyor olabileceği, dosyada gizlilik karari oldugu ve uyapa henuz islemedigi icin Ankara disindaki illerde hakkımızda bu konuyla ilgili yeniden açılan dosya varsa bile bu dosyanin gorulemiyecegi bana biraz afaki ve moral bozucu geldi.Şahsen AD kodundan ifade alınmaksızın takipsizlik almama rağmen neden boyle sacma birşeyden hakkımızda tekrar dosya açılsın ki? Şahsen huzursuz olduğumdan dayanamayıp üşenmeden 12 ay önce takipsizlik almama ragmen tekrar bulunduğu m ilde adliyeye gidip bu " kalanlar hakkinda yeniden toplu olarak adli dosya açılmış diyorlar var mi aslı astarı diye sordum.Bana boyle birşeyin olmadığını içimin rahatlaması icin sistemden benimkini sorgulayabilecegini soyledi.Sorguladı da sagolsun ve cok sukur birsey cikmadı.

İşin özünu anlamanın aslında bir yolu var.Takipsizliği olmasına ragmen açıkta bekleyip te Ankara da ikamet etmekte olan arkadaşlar da Adliyeye gidip kendilerini bir sorgulayabilirlerse ve de belirtildiği gibi kalanlar hakkında kodlama sebebiyle yeniden toplu bir dosya açılma durumunun olup olmadığını sorgulayabilirlerse burdan takip eden arkadaşları da konuyla ilgili aydınlatmış olurlar.Mehmetçığimizin Allah yardımcı olsun, onları korus un,muzaffer kılsın.

Yeniay12
Daire Başkanı
10 Ekim 2019 09:30

Amin kardeşim. Ben gidip ögrendikten sonra buraya yazmıştım.Benden sonra Ankaradan gidip sorgu yapanlar özele yazmışlar onlarada açılmış ve aynı dosya 2018/37... Dediğin gibidir inşallah canımız çok yandı. Bu son olur inşallah görevimize döneriz. Ben sadece uzatma olursa üzülmeyin odaklanmayın diye yazdım. Çilekeş devrenin yazdığı benimde aklıma geliyor. Şahsen ben hiç istemem...
Adaminn1i, 5 yıl önce

Mekmeke
Genel Müdür
10 Ekim 2019 09:36

Şu özel işini bir çözemedim gitti başımızda ki bela hepimizin aynı . farklı disiplin konusu Vs Vs olabilir anlarım da . İşte anlatın ki bilgi sahibi olalım bu fetö belası geldi bir kere buldu işte bari bilgi aktaralim.
Yeniay12, 5 yıl önce
Amin kardeşim. Ben gidip ögrendikten sonra buraya yazmıştım.Benden sonra Ankaradan gidip sorgu yapanlar özele yazmışlar onlarada açılmış ve aynı dosya 2018/37... Dediğin gibidir inşallah canımız çok yandı. Bu son olur inşallah görevimize döneriz. Ben sadece uzatma olursa üzülmeyin odaklanmayın diye yazdım. Çilekeş devrenin yazdığı benimde aklıma geliyor. Şahsen ben hiç istemem...

Adaminn1i
Memur
10 Ekim 2019 09:46

Eyvallah devrem.Insallah boyle sacma bir sebeple bekletilmiyoruzdur.Adli idarisi kapanmadan iade olanlar bile varken bizim suyumuzun suyunun suyunu sıkmaktan usanmadılar sagolsunlar.Su kalmadı sıkılacak posamızı yakıyotlar artık belki birsey çıkar diye.Allah sonumuzu haretsin ne diyelim.

Yeniay12, 5 yıl önce

Adaminn1i
Memur
10 Ekim 2019 10:01

Devrem yanlış anlamazsan ve mahsuru yoksa senin kod da AD miy di? Diger Ankaradan soran arkadaşların da mı kodu Ad ?

Yeniay12, 5 yıl önce

Sefa264
Şef
10 Ekim 2019 10:11

kodlama garsonun kodlaması mı başka yeni bir kodlama mıydı acaba bu dediğin 2018/37.. deki konu

Yeniay12, 5 yıl önce

Hiradagi
Memur
10 Ekim 2019 10:20

yazılanları ilgiyle okudum. kyok alanlara yeniden kodlama nedeniyle dosya açılması çok ama çok üzücü bir durum. haliyle fikirlerinize ihtiyacım var. İstanbul 4 ekim açık 6 ocak 679 ile ihracım. Nisan 2019 tarihli giyapta Kyok verilmiş. ohal komisyonu kalan 35 bin dosyanın içinde hala inceleniyorum. kyok evrakında kodlamaya dair hiçbir bir yazı ibare olumlu veya olumsuz vs. yoktu. sadece örgütün tepe ve mahrem kadrosu ile irtibatının olmadığı şeklinde genel ibareler vardı. Bu durumda bende kod yok mu varsa niye kyokya yazmadı. olumlu da olsa kodlari bir çoğunun kyok evrakında yazdı. Şimdi benim ne yapmam lazım? istanbulda değilim telefonla ulasmak bilgi almak neredeyse sıfır. Sizlerin bahsettiği yeniden kod nedeniyle adli soruşturma açılması sadece ankara merkezli mi? illerde de var mi, var mi yeni birseyim bunu sormam için ankara adliyesine mi gitmem lazim?

Yeniay12
Daire Başkanı
10 Ekim 2019 10:22

Bana garson kodlama dediler. Hatta bende dedim benim önceki kyok ta kodlama vardı ifade bile almadan takipsizlik aldım dedim. Bu bekleyen bir dosya olduğu için savcıda başka savcıya devrettiği için sisteme girmiş.
Sefa264, 5 yıl önce

kodlama garsonun kodlaması mı başka yeni bir kodlama mıydı acaba bu dediğin 2018/37.. deki konu

Yeniay12
Daire Başkanı
10 Ekim 2019 10:27

Ankara da kine göre aynı dosyada ihraçlarda var açıklarda hatta belkide görevde olanlar bile dedi. Rabbim doğru karar almalarını nasip etsin. Ülkemize dirlik ve düzen versin Amin.
Hiradagi, 5 yıl önce
yazılanları ilgiyle okudum. kyok alanlara yeniden kodlama nedeniyle dosya açılması çok ama çok üzücü bir durum. haliyle fikirlerinize ihtiyacım var. İstanbul 4 ekim açık 6 ocak 679 ile ihracım. Nisan 2019 tarihli giyapta Kyok verilmiş. ohal komisyonu kalan 35 bin dosyanın içinde hala inceleniyorum. kyok evrakında kodlamaya dair hiçbir bir yazı ibare olumlu veya olumsuz vs. yoktu. sadece örgütün tepe ve mahrem kadrosu ile irtibatının olmadığı şeklinde genel ibareler vardı. Bu durumda bende kod yok mu varsa niye kyokya yazmadı. olumlu da olsa kodlari bir çoğunun kyok evrakında yazdı. Şimdi benim ne yapmam lazım? istanbulda değilim telefonla ulasmak bilgi almak neredeyse sıfır. Sizlerin bahsettiği yeniden kod nedeniyle adli soruşturma açılması sadece ankara merkezli mi? illerde de var mi, var mi yeni birseyim bunu sormam için ankara adliyesine mi gitmem lazim?

Hiradagi
Memur
10 Ekim 2019 10:29

bir de başımıza bu ihtimal geldi şimdi, Olacak iş değil ya. Ankarada hangi adliyeye sorulması gerekiyor? Nerde adresi tam olarak?
Yeniay12, 5 yıl önce
Ankara da kine göre aynı dosyada ihraçlarda var açıklarda hatta belkide görevde olanlar bile dedi. Rabbim doğru karar almalarını nasip etsin. Ülkemize dirlik ve düzen versin Amin.

METRİBUZİN
Yasaklı
10 Ekim 2019 10:30

Herkese selamlar. Devreler Artvin merkez de olan var mı?

Bobbarley
Aday Memur
10 Ekim 2019 10:56

Devrem bende sorgulattım bir hafta önce dosya yok il 63 hayırlısı beklemeye devam
Adaminn1i, 5 yıl önce

Adaminn1i
Memur
10 Ekim 2019 10:57

Bin kere soylenmistir burda belki ama 1001. kez de olsa soylemek istiyorum.....BU İŞIN STANDARDI YOK.(Nokta) Bir bakarsın ki 2 hafta sonra 15/20 kişi daha iade etmişler.İşi bu mevzuya bağlayıp takılmanın ne denli yanlış olduğunu da o zaman anlamış oluruz.Şu ana kadar iade olanlardan hiç mi kimse yoktu sanki bu fislemede?Eminiz ki vardır.Enseyi karartmamalı.Masum oldugumuza eminsek,ki eminiz, geç te olsa iade olacağımız güne odaklanalım insallah.

Adaminn1i
Memur
10 Ekim 2019 11:01

Anladım devrem.Elimizden başka da birşey gelmiyor zaten.Haktan hayırlısı deyip beklemeye devam edecez.

Bobbarley, 5 yıl önce
Devrem bende sorgulattım bir hafta önce dosya yok il 63 hayırlısı beklemeye devam

Ayres04
Memur
10 Ekim 2019 11:17

İlk defa duyum aldım ve yazmak istedim.ama çıkmazsa lütfen kızmayın kimseye umut tacirliği yapma peşinde değilim devreler.personel dairede iade hazırlığı olduğu listenin hazırlanma aşamasında olduğu sayı hakkında bilgi yok ama net konuştu kaynak EGM

Seyyah-06
Memur
10 Ekim 2019 11:27

Devrem senin söylediğin sorgulamayı Ankara Adliyesinden yaptırdım. Ben geçen sene (2018) Temmuzda başka bir ilden takipsizlik almıştım. Ama idari dosya halen açık görünüyordu. Acaba başka bir adli dosya mı var da idari kapanmıyor diye düşündüm. Adliyede Sorgulamada "soruşturman yok" dediler. Ancak "gizlilik kararı olan dosyaları biz göremiyoruz" diye de eklediler.
Adaminn1i, 5 yıl önce

Toplam 39532 mesaj
«147114721473147414751476147714781479148014811482»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi