Editörler : Lanet
«47484950515253545556575859

recklesslife
Memur
05 Aralık 2019 16:37

Son bir umut sene bitmeden 3 kuruma dilekçe yolladım.

oguzhan.yılmaz
Aday Memur
05 Aralık 2019 16:45

Her zaman bir umut vardır...senin için hayırlısı umarım olur

jaryum
Aday Memur
05 Aralık 2019 23:11

bence etkili olur çok talep olursa değerlendirirler

NAKILCI
Memur
10 Aralık 2019 13:57

bir kurumda nakil mülakatına katıldım. hadi hayırlısı olsun. el altından almayıp mülakat yapmaları. gerçekten alınacak kişiyi tanımaya çalışmaları hala bir yerlerde umut olduğunu hatırlattı bana. olumlu sonuçlanırsa burada kurumuda açıklayacam. herkese bol şans

trust.111
Kapalı
10 Aralık 2019 14:02

Harika haber, bu durum gerçekten personele de ihtiyaçları olduğunu gösteriyor. Samimi bir ihtiyaç yani.

NAKILCI, 4 yıl önce

bir kurumda nakil mülakatına katıldım. hadi hayırlısı olsun. el altından almayıp mülakat yapmaları. gerçekten alınacak kişiyi tanımaya çalışmaları hala bir yerlerde umut olduğunu hatırlattı bana. olumlu sonuçlanırsa burada kurumuda açıklayacam. herkese bol şans

hsnd
Başbakan Müsteşarı
10 Aralık 2019 14:52

Hangi kurum hocam bu? İlk defa böyle bir şey duydum güzel bir uygulama olmuş. İnşallah olur hayırlısı ile.

NAKILCI, 4 yıl önce

kgulle
Aday Memur
10 Aralık 2019 15:05

Şaşırdık hocam acıkcası. Bakanlık mı?

aslankocero
Memur
10 Aralık 2019 15:44

Bende ocak ayı başında nakil için mülakata çağrılmıştım ama çağrılan çoktu, faydası olmadı :)

inşallah sizinki olur

NAKILCI, 4 yıl önce

kgulle
Aday Memur
10 Aralık 2019 16:12

Siz hangi kuruma cagrıldınız hocam,

aslankocero, 4 yıl önce

Bende ocak ayı başında nakil için mülakata çağrılmıştım ama çağrılan çoktu, faydası olmadı :)

inşallah sizinki olur

aslankocero
Memur
10 Aralık 2019 16:17

Yeni kurulan üniversite idi

kgulle, 4 yıl önce

Siz hangi kuruma cagrıldınız hocam,

aslankocero
Memur
10 Aralık 2019 16:20

2 senelik süreçte gitmek istediğim şehrin tüm bakanlık teşkilatlarına, tüm belediyelerine, üniversitelerin hepsine başvuru yapmıştım. Çekmecem hep olumsuz cevaplarla dolu. Bir dosya çıktı :)

Bu süreç çok zor gerçekten

kgulle
Aday Memur
10 Aralık 2019 16:24

Hayırlı olsun hocam :)

al benden de o kadar ama hala o bir soya çıkmadı bende :(

aslankocero, 4 yıl önce

2 senelik süreçte gitmek istediğim şehrin tüm bakanlık teşkilatlarına, tüm belediyelerine, üniversitelerin hepsine başvuru yapmıştım. Çekmecem hep olumsuz cevaplarla dolu. Bir dosya çıktı :)

Bu süreç çok zor gerçekten

NAKILCI
Memur
11 Aralık 2019 09:19

bakanlık değil hocam universite

kgulle, 4 yıl önce

Şaşırdık hocam acıkcası. Bakanlık mı?

NAKILCI
Memur
11 Aralık 2019 09:21

hocam olsa da olmasa da el altından adam almayıp . tenezul edip bizleri kurumun en ust yetkilisi mulakat ediyorsa . bu benim için kaybetsemde güzel bir şey. keşke her kurum bole yapsa. mesele kazanp kazanmamak değil ortadaki durum. kazananlarda sonuçta nakile ihtiyacı olan kişiler olucak. herkes neden gelmek istediğini ne iş yaptığını vs anlattı zaten uzunuzun

aslankocero, 4 yıl önce

inşallah sizinki olur

jaryum
Aday Memur
11 Aralık 2019 09:53

hangi üniversitede girdiniz mülakata ben izmirde bir üniversitede girdim sizde mi orada girdiniz ?

NAKILCI, 4 yıl önce

hocam olsa da olmasa da el altından adam almayıp . tenezul edip bizleri kurumun en ust yetkilisi mulakat ediyorsa . bu benim için kaybetsemde güzel bir şey. keşke her kurum bole yapsa. mesele kazanp kazanmamak değil ortadaki durum. kazananlarda sonuçta nakile ihtiyacı olan kişiler olucak. herkes neden gelmek istediğini ne iş yaptığını vs anlattı zaten uzunuzun

fatihg1
Aday Memur
12 Aralık 2019 15:41

İzmire ben de gittim bırak mülakatı cevap bile vermediler hatta bize sağlık memuru lazım diğeri lazım olmuyor dediler. Ama yeni kurulan üniversitelerde daha yüksek şans olacağını düşünüyorum...

jaryum, 4 yıl önce

hangi üniversitede girdiniz mülakata ben izmirde bir üniversitede girdim sizde mi orada girdiniz ?

bakacakmustafa46
Aday Memur
13 Aralık 2019 16:20

kurumlar posta yoluyla başvuru kabul ediyorlarmi yoksa şahsen gidip başvuru yapmakmi gerekiyor.

hsnd
Başbakan Müsteşarı
13 Aralık 2019 16:52

Dilekçenizi posta ile gönderebilirsiniz işleme alırlar. Ancak görüşme yapmadan çok dikkate alıp kabul edeceklerini sanmam ki çoğu zaman gidip görüştüğünüzde bile kadromuz yok deyip olumsuz cevap veriyorlar.

bakacakmustafa46, 4 yıl önce
kurumlar posta yoluyla başvuru kabul ediyorlarmi yoksa şahsen gidip başvuru yapmakmi gerekiyor.

bakacakmustafa46
Aday Memur
13 Aralık 2019 17:17

tesekurler
hsnd, 4 yıl önce

Dilekçenizi posta ile gönderebilirsiniz işleme alırlar. Ancak görüşme yapmadan çok dikkate alıp kabul edeceklerini sanmam ki çoğu zaman gidip görüştüğünüzde bile kadromuz yok deyip olumsuz cevap veriyorlar.

NAKILCI
Memur
17 Aralık 2019 10:49

Arkadaşlar bir şey danışmak istiyorum. sgk kurumuma muvafakat yazısı yazmış. bu kesin alacakları anlamına gelmez değil mi. durumu hizmet döküm belgemi değerlendirip tekrardan karar verebilirler.diye biliyorum. insan kynaklarında bir arkaşda kimse almayacağı personel iiçin muvafakat istemez dedi. kafam kçok karıştı.

Toplam 1167 mesaj
«47484950515253545556575859

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi