Editörler : swat3410E.Kayı Han

Sutasak23
Aday Memur
12 Ocak 2022 12:04

:D Aynen öyle Kankam

bıktım7, 2 yıl önce

OOO sutasak geç kaldın ben sonuçlar açıklanır açıklanmaz damlarsın sanıyordum :) Ben bir tahmin yaptım ve yanıldım. İşin saçma kısmı lisansda başvuran herkes çagrıldı gibi bir durum oldu. Başvuru sayısı geçen seneye göre nerdeyse hiç artmadı vs vs.

WinterSoldier
Kapalı
12 Ocak 2022 15:54

.

14 Ocak 2022 01:17

Noldu kral kayıplardasın sesin çıkmıyor (:

WiseGuy, 2 yıl önce

Lisans erkek 65-66 altına gelmez. Ülkenin durumu ortada 85-90 civarı puanı olan binlerce genç boşta geziyor. Zaten kafadan puanı 85+ olan en az 10 bin başvuracak gerisini siz düşünün

Mkamusty
Kapalı
16 Ocak 2022 13:55

Kpss robotları neredeler onlara bakmaya geldim 85+ alan ONBİNLERCE aday vardı, lisans erkek 65 altına düşmüyordu vs vs.. Neden her yerde sizin gibi aklı olmayan ama herşeye fikri olan insanlar var? Fikrini söylemişsin eyvallah ama başka adam 61 e düşeceği ile ilgili fikrini söylemiş, senin düşüncen bu benim bu ama benim kinin olacağını düşünüyorum demiyorlar, her yerde aynılar, PA bile bilemez benim dediğim olacak demeye devam!

WiseGuy
Şef
18 Ocak 2022 15:45

Beyler burda benle dalga gectiniz veya troll falan sandınız ama bugün TSK astsubay ön başvuru sonuçları açıklandı ve lisans erkek 77 puan ile kapatmış. Üste benim bahsetmek istediğim buydu. Demek ki 80 üstü puan alan bir dünya adam başvurmuş. Hani 80alan adam atanır polislik/astsubaylık gibi şeyler düşüncesi yanlış. Bu sene ilk olduğu icin millet hazırlıksız yakalandı ama 2-3 sene sonra Lisans erkek 75 den asagisina gelmez böyle giderse.

Mesela.
Aday Memur
18 Ocak 2022 17:37

Mesele kaç ile kapattığı felan değil güzel kardeşim. Hangi kafayı yaşıyorsunuz, ne içiyorsunuz gibi nidalalar attınız 65 altına düşmez diyerek umudu olan insanların umudunu kırdınız resmen neden kendi puanınız yüksek diye. He benim puanım 70 sadece diğer arkadaşlar adına söylüyorum.
WiseGuy, 2 yıl önce

Beyler burda benle dalga gectiniz veya troll falan sandınız ama bugün TSK astsubay ön başvuru sonuçları açıklandı ve lisans erkek 77 puan ile kapatmış. Üste benim bahsetmek istediğim buydu. Demek ki 80 üstü puan alan bir dünya adam başvurmuş. Hani 80alan adam atanır polislik/astsubaylık gibi şeyler düşüncesi yanlış. Bu sene ilk olduğu icin millet hazırlıksız yakalandı ama 2-3 sene sonra Lisans erkek 75 den asagisina gelmez böyle giderse.

Hacimirza
Müsteşar Yardımcısı
19 Ocak 2022 23:11

Başlığa destek istiyoruz Kamuya personel alımında mülakat kaldırılmalıdır. https://forum.memurlar.net/konu/24699

messi4554
Aday Memur
20 Ocak 2022 09:39

Bu konuyu sürekli güncelleyin ve ilk mesajları okuyun. HAHAHAHAHAHhzhHzh

xvatandaşşx
Şube Müdürü
23 Ocak 2022 18:08

Önlisans da daha az genel manada lisans olsun önlisans olsun ülkede 10 15 tane bölüm var bunlar 70 ler ile ataniyorlar geriye kalan kısım isterse 90 alsın atama bekliyor. Bunun sebebi de düz memurluk dediğimiz mesleğin birkaç bölüm tekeline alınması bu durum böyle olmasa 3001 ve 4001 ile duz memur alinsa kpss de adini soyadini yazip 70 almış biri gidip devletin memuru olurken , 90 puan almak için emek vermiş masraf etmis sağlığı etkilenmiş hak etmiş kişiler atama beklemezler !
WiseGuy, 2 yıl önce

Merkezi atamada sanki onbinlerce kişi atanıyor. Atanan bir avuç adam(Lisans icin konuşuyorum önlisans hakkında bilgim yok)

Hacimirza
Müsteşar Yardımcısı
23 Ocak 2022 19:00

Başlığa destek istiyoruz Kamuya personel alımında mülakat kaldırılmalıdır. https://forum.memurlar.net/konu/24699

Phd.had
Aday Memur
30 Ocak 2022 02:20

Seviyeye bak 61 puan
Toplam 51 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi