Editörler : Pangaea
14 Temmuz 2019 16:17

KPSS Eğitim Bilimleri sorularını değerlendirelim

Merhabalar, KPSS Eğitim Bilimleri sorularını birlikte değerlendirelim.

Herkese başarılar

mathematicsss
Aday Memur
14 Temmuz 2019 16:42

Bu mesaj 20'nin üzerinde eksi oy aldığı için gizlenmiştir.

çok kolaydı ekstra çalışmaya bile gerek yoktu eğer üniversitede derslerde iyi not tuttuysan +70 net garanti yapardı herkes çalışmayan düşünsün

Cmmdrsdwn
Aday Memur
14 Temmuz 2019 16:56

Ne alaka arkadaş. Üniversitede KPSS de sorulanların 70% ini anlatmıyorlar bile. Evet eğitim bilimleri kolaydır genelde ama çalışmadan da olmaz
mathematicsss, 5 yıl önce

çok kolaydı ekstra çalışmaya bile gerek yoktu eğer üniversitede derslerde iyi not tuttuysan +70 net garanti yapardı herkes çalışmayan düşünsün

trkçrkn
Şef
14 Temmuz 2019 17:02

Saka misın ya

14 Temmuz 2019 17:09

Eğitim bilimleri sınavından çıkınca genelde insanlar kolay olduğunu düşünür. Ve 70+ yaptığını zanneder. Saatler ilerledikçe 60 nete razı hale gelir. Böyle bir sınav.

Cigubigule
Aday Memur
14 Temmuz 2019 17:09

2017 ve 2018 kpss girdim. Açıkçası hem eğitim bilimleri hem de gygk testleri önceki yıllara göre çok kolaydı bence.

Birkoala
Aday Memur
14 Temmuz 2019 17:11

Daha fazla hak veremezdim.. alkışlıyorum sizi İlk defa gerçekçi bahanelerden uzak bir yorum.

mathematicsss
Aday Memur
14 Temmuz 2019 17:21

bence de bahanelere gerek yok :)

Birkoala, 5 yıl önce
Daha fazla hak veremezdim.. alkışlıyorum sizi İlk defa gerçekçi bahanelerden uzak bir yorum.

Birkoala
Aday Memur
14 Temmuz 2019 17:31

Çok ayıp.. gerçekten her sene bir birini tekrar eden sorular değil mi? Bunu kimse inkar edemez. Gerçekçi olunca kıvranmalar başllıyor neyazık ki.. burda kimse çok çalıştım ama yine de zordu diyemez. Anca avuntu
14 Temmuz 2019 17:46

Geçen yıl da Kpss'ye girmiştim. Bu seneki sınav geçen yıl ve bu yıl çözdüğüm bütün eğitim bilimleri denemelerinden ve geçen seneki eğitim bilimleri sınavından daha zordu. Bir şeyleri abartmaya gerek yok. Geçmiş yıllardaki sorulara ufak bir göz atan herkes bu seneki sınavın zor olduğunu rahatlıkla anlayabilir.

Muallm66
Şef
14 Temmuz 2019 17:52

Kesinlikle boyle bir sınavdı:) geçen yıllara gore bir tik zordu

MoonFighter, 5 yıl önce

Eğitim bilimleri sınavından çıkınca genelde insanlar kolay olduğunu düşünür. Ve 70+ yaptığını zanneder. Saatler ilerledikçe 60 nete razı hale gelir. Böyle bir sınav.

mathematicsss
Aday Memur
14 Temmuz 2019 17:57

Anlamıyorum terbiyesizliğinizi bir de öğretmen olacaksınız.. herkes kendi fikrini belirtemez mi bizde size mi küfredelim ... saygısız.

skyfall1
Aday Memur
14 Temmuz 2019 18:26

Sadece üniversitede eğitim derslerini sıkı tuturak elde edeceğin net sayısı 33. Nereden biliyorum? 2017 yılında bu şekilde giren kendimden. Test çözmezsen o çeldirici soruları seri bir şekilde yanlış yaparsın.

Sultansefa
Aday Memur
14 Temmuz 2019 18:43

Hatirladiginiz soru yok mu arkadaşlar

Sultansefa
Aday Memur
14 Temmuz 2019 18:48

Münazara diye bı cvp yaptınız mı kaçınan kayıtsız güvenli diye sık vardı sanırım

Haritaci90
Aday Memur
14 Temmuz 2019 18:58

Ben öğretmen değilim. Eşim için girdim. Terbiyesizleşebilirim.

Anlamıyorum terbiyesizliğinizi bir de öğretmen olacaksınız.. herkes kendi fikrini belirtemez mi bizde size mi küfredelim ... saygısız.

lagosx-33
Aday Memur
14 Temmuz 2019 19:04

sınav öyle çok kolay değildi geçin bunları. geçen seneye göre sapma biraz fazla olur. eğitim, türkçe matematik geçen seneye göre biraz daha zordu. genel kültür sorular kısa diye kolay diyorsunuz. kolay diyenler sadece kolay çıkan sorular üzerinde yorum yapıyo. yapamadığı sorulardan bahseden yok. arkadaşlar bu sene ortalama biraz düşük çıkar herkese hayırlı olsun

memurolm
Genel Müdür
14 Temmuz 2019 19:41

böyle mi tartışılması gerekiyor soruların

Birkoala
Aday Memur
14 Temmuz 2019 19:47

O zaman hele hiç konuşmaya hakkınız yok.. vasfı yok fikri var
Haritaci90, 5 yıl önce

Ben öğretmen değilim. Eşim için girdim. Terbiyesizleşebilirim.

Sultansefa
Aday Memur
14 Temmuz 2019 20:18

Soru haricinde herşey konuşuldu

fenci.xyz
Aday Memur
14 Temmuz 2019 20:25

Agulama

Toplam 199 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler