Editörler : crops35
29 Haziran 2007 20:42

apron memuru ne demek?

apron memuru ne demek? ehliyet istiyorlar.bunlar arabamıkullanır

sanremo sürgünü
Aday Memur
29 Haziran 2007 20:44

Hava alanına inen uçakları uygun yerlere park ettiren, alanın temiz ve işaretlerin bakımlı olmasını sağlayan, bunları kontrol eden kişi.

zodiac
Genel Müdür
29 Haziran 2007 20:46

malesef bayanların yazamadığı yüksek maaşlı bir kadro

sanremo sürgünü
Aday Memur
29 Haziran 2007 20:48

zodiac neden bayanlar yazamasın yazabilirler engel bir durum yoktur

zodiac
Genel Müdür
29 Haziran 2007 20:51

aaa 1101 değilmiş o

bak sen söyleyince fark ettim :))

ama ehliyetim yok :)

sanremo sürgünü
Aday Memur
29 Haziran 2007 20:52

hayırlısı zaten çok yüksek kapatır o kadro tahminimce

ayran
Memur
29 Haziran 2007 21:21

teşekkür ederim. iyi de ehliyet ne işe yarayacak

arabamı sürecegiz

sanremo sürgünü
Aday Memur
29 Haziran 2007 21:24

sanırım alanda kullanmak için bir araç vardır küçük bir araç olabilir mesala ama tam blmiyorum

saktas70
Aday Memur
30 Haziran 2007 11:34

slm arkadaşlar...ben DHMİ nde arff ve apron memurluklarını özel şartlardan dolayı seçemiyorum...bu kurum normal memur kadroları da açmış...bu kadrolar hakkında bi bilgisi olan var mı...maaşı nedir...neiş yaparlar...şimdiden teşekkürler...inşallah herkes iyi bir yerlere yerleşir...

erdalt
Kapalı
30 Haziran 2007 12:34

bugün havaalanına gittim saolsunlar çok ilgilendiler.. apron ve arff yetkilileriyle görüştüm...artık havaalanları özelleştirme sürecine girdi hatta bazı büyük havaalanları özelleştirildi,dediler artık apron memurlarını özel şirket elamanlarına veriliyormuş...kısa vadede sorun yok ama ileriyi düşünecek olursan,özelleştirmeden havuza alınırsın dediler...iyi düşünde karar ver dedi...eğer tercih edeceksen özelleşme sorunu olmayan yerleri tercih et dedi...

arff aprondan daha iyiymiş,,apronda yaz kış dışardasın dediler,,,

maksimilyan35
Aday Memur
30 Haziran 2007 13:15

apron memuru apronun herşeyi demek (kralı, çöpçüsü, otçusu, kuşçusu demek)apronda senden habersiz bi kuş bile uçamaz uçan kuştan bile bilgin olması gerekiyor maaşı fena değil ama değmez

fattih
Kapalı
30 Haziran 2007 14:35

Sarı Fiat tipo kullanan, export marlboro içen, avantası bol, muhabbet adamlardır. Azcık küfürlü konuşabilirler ama o kadarcık da olur galiba.. Maaşı 1100 falandır. Özelleştirmeyi sallayın, özelleşen kurumlarda sizi isteğinize göre başka bir kuruma verebilirler veya özelleşen şirkete verebilirler. Ama memurluk hakkınız yanmaz.

ayran
Memur
30 Haziran 2007 16:35

saktas70 kardeş

apron memurluğunun özel şartı yok

derkadir
Genel Müdür
30 Haziran 2007 16:40

b sınıfı ehliyet istiyor

ayran
Memur
30 Haziran 2007 16:42

Eğer alım yapılacak görevle ilgili özel nitelikler aranıyorsa, sizin de bu nitelikleriniz varsa bunlara diğerlerinden daha fazla öncelik verin. Örneğin, memur görevi var ve bunu en az ortaöğrenim mezunu herkes seçebiliyor. Bunun yanında bilgisayar işletmenliği var. İşletmenlik sertifikası varsa, bunu terci etmeli. Çünkü belli niteliklerin arandığı görevleri sadece o niteliklere sahip olanlar tercih edebilir. Rakiplerinizin bir kısmını bu şekilde kendiliğinde elemiş oluruz.

Toplam 14 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi