Editörler : Pangaea

Yasaklı
03 Ekim 2022 14:53

3-4 puanlık düşüşler

Ne yaptılar ya sınavı çalanlar acaba sokaktan gelen geçene mi dağıttılar sorular millet yıkıldı her şeye hazırlıklı olun arkadaşlar. Ben dünden beri yıkıldım

engineerian
Memur
03 Ekim 2022 14:56

amacınız ne sizin?

mühendisyen789
Kapalı
03 Ekim 2022 14:57

Troller, trollerimiz

Cool.
Daire Başkanı
03 Ekim 2022 15:21

Ben de iptal olmasını istemiyorum ortalıkta troll çok var amaaa adam haklı kpss uzmanının tahmini doğruysa sorular dağıtılmıştır başka açıklaması izahı olamaz durum ciddi

ahmetbozkurt0145
Daire Başkanı
03 Ekim 2022 15:25

Kpss uzmanına netini afaki girenler olamaz mı ya da millette boyle algı oluşturmaya çalışan olamaz mı hayret edecek bir şey arkadaşlar açık açık kpss yi komple kaldırmaya doğru gidiyor iş görmüyor musunuz?
Cool., 2 yıl önce

Ben de iptal olmasını istemiyorum ortalıkta troll çok var amaaa adam haklı kpss uzmanının tahmini doğruysa sorular dağıtılmıştır başka açıklaması izahı olamaz durum ciddi

06haziran2021
Şube Müdürü
03 Ekim 2022 15:35

rahat olun. ordakı ortalama sadece sısteme gırenlerın ortalamasıdır. sınav sonucları acıklandıktan sonra. gercek sınavın turkıye ortalaması eklenır. puanlar yine normale döner. her sene olan durum. bu sene amma abarttınız bu mevzuyu.

draen
Memur
03 Ekim 2022 17:53

Bu biraz da sitenin yanlışı.

Genellikle ciddi emek verenler puan hesaplamada bu kadar titiz davranıp, uğraşıp sisteme kaydediyor, dolayısıyla genel olarak yüksek puanlar esas alınıyor. Yüksekten uçan trolleri de hesaba katınca -sözde tahmin 2 puan düşük gösteriyor. Tahmin böyle yanlış verilerle yapılamaz.

2020 ile aşağı yukarı aynı zorlukta olan sınavda eğer gerçekten 2-3 puan düşük gelirse geçmiş olsun, yırtık poşetlerden emeğiniz akıp gitmiş olabilir :D

Ama durum böyleyse açıklandığı gün üzülmeyeceğim. Biz açık poşet iddiaları araştırılsın diye yırtınırken sınavı kendisine göre iyi geçmiş olan uyanıkların susturma çabalarını hatırlayıp "ama bu puanla nasıl atanamam:(((" diye yakarışlarını meyve suyumu yudumlarken keyifle okuyacağım :) Hepsi kayıtlı bende.

Hayırlısı

06haziran2021, 2 yıl önce

rahat olun. ordakı ortalama sadece sısteme gırenlerın ortalamasıdır. sınav sonucları acıklandıktan sonra. gercek sınavın turkıye ortalaması eklenır. puanlar yine normale döner. her sene olan durum. bu sene amma abarttınız bu mevzuyu.

cevreciotobur
Aday Memur
03 Ekim 2022 18:34

Güzel kardeşim ortada jelatinsiz kitapçık gibi bir durum yok zaten bu iddiada bulunanlar aptal saptal adamlar. Sınavları kötü geçince zırlıyorlar. Bu başlığı açan da troll birisi. Yalnız bu yaptığın iftira sana suç olarak dönebilir. Birkaç haftaya evine tebligat gelirse şaşırma kardeşim.

draen
Memur
03 Ekim 2022 20:07

Ahahahahaha. Milleti olmayan hukuk bilginle korkutmaya alışırsan avukata suç öğretmeye kalkışıp böyle komik durumlara düşersin, bu da sana ders olsun. "Yaptığım iftira" demek... Bunun üzerine de düşünürüz, sıkma canını

cevreciotobur, 2 yıl önce

Güzel kardeşim ortada jelatinsiz kitapçık gibi bir durum yok zaten bu iddiada bulunanlar aptal saptal adamlar. Sınavları kötü geçince zırlıyorlar. Bu başlığı açan da troll birisi. Yalnız bu yaptığın iftira sana suç olarak dönebilir. Birkaç haftaya evine tebligat gelirse şaşırma kardeşim.

03 Ekim 2022 20:29

o kadar puan farkı olamaz kardeşim. Üstlerde oynama az olur altlarda fazla zaten bu olağan bir şey.

Meta55
Şube Müdürü
03 Ekim 2022 20:30

Bu sitenin yaptığı hesap tamamen kendi verilerine göre oluşturulmuş.13 bin kişi baz alınmış.Sınava giren sayısı bu sayının en az 100 katı. Sinav puanı hesaplanırken; Birincinin yaptığı net Test ortalamaları Standart sapma önemlidir. birincinin yaptığı net düşükse testlerin ortalaması düşükse Standart sapmalar düşükse Sinav puanı o derecede artar.Özellikle de birincinin yaptigi net ne kadar dusukse puanlarda artış daha da artar. 13 bin kişi ile yaklaşık 1 milyon 300 bin kişinin puanı hesaplanamaz. Puanlar 2020 ye yakın gelecektir veya bir tık üstü olabilir.

draen
Memur
03 Ekim 2022 20:33

Ben de öyle düşünüyorum, kesinlikle 2020 ile paralel gelecektir. Gelmezse sıkıntı..

Meta55, 2 yıl önce
Bu sitenin yaptığı hesap tamamen kendi verilerine göre oluşturulmuş.13 bin kişi baz alınmış.Sınava giren sayısı bu sayının en az 100 katı. Sinav puanı hesaplanırken; Birincinin yaptığı net Test ortalamaları Standart sapma önemlidir. birincinin yaptığı net düşükse testlerin ortalaması düşükse Standart sapmalar düşükse Sinav puanı o derecede artar.Özellikle de birincinin yaptigi net ne kadar dusukse puanlarda artış daha da artar. 13 bin kişi ile yaklaşık 1 milyon 300 bin kişinin puanı hesaplanamaz. Puanlar 2020 ye yakın gelecektir veya bir tık üstü olabilir.

hanzel
Müsteşar Yardımcısı
03 Ekim 2022 20:38

Puanlar bu sene çok yükselecek yukselecekten kastım tabiki net sayısına karşılık gelen puanlar doğal olarak aynı kalacak ama sıralamalar gerileyecek baya çünkü millet bu yıl KPSS'nin kitabını yazmış, ucmuslar
Toplam 12 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi