Editörler : swat3410E.Kayı Han

BtgryS
Aday Memur
07 Şubat 2020 20:37

Hocam uzun süredir takip ediyorum mantıklı yorumlar yazıyorsun tebrik ederim.26.Dönem tahminini de merak ediyorum?

KOZAN-01, 4 yıl önce
9. Planlama gelir kardeşim akademi bekleyin demiş 9. Planlamayı. Açıkçası 1 ay önce yedek 265 e gelir mi diye sorduğunda çok ümidim yoktu senin adına ama sana sıra gelecek öyle görünüyor. Hakkında hayırlısı olsun. Akademi 9 planlama yaparak rekorunu kırdı 10 u da yapar belki.

Pta123
Şef
07 Şubat 2020 20:40

Saol kardeşim tuttun saydim bile sözünü dua et pomemi kazaniyim bende meslektas olarak yemek yeriz sonra:) Allah gonlune gore versin yolun bahtin acik olsun.
tgyygt, 4 yıl önce

Allah razı olsun kardeşim sözüm geçerli yemek sözüm var sana

brkyclk23200
Memur
07 Şubat 2020 20:43

Allah bize de nasip etsin hayırlı olsun
tgyygt, 4 yıl önce

Allah razı olsun kardeşim elhamdülillah sevinçten ağlıyorum çok şükür

KOZAN-01
Şef
07 Şubat 2020 20:51

Kardeşim bence paem sürecinin tamamlanmasını bekliyorlar çünkü okullar 6 aydır boş bu kadar uzun bir süreç hiç olmamıştı. Şimdi paem yedeklerden kazanıp pomemi kazanamayanlar felan olursa abest bir durum olur bu durumun önüne geçilmesi için paem yedeklerin tamamlanması gerekiyor. Bu süreçte en geç 23 şubatı bulur. 23 Şubat da senetleri getirecek paem 5 li arkadaşlar sonrası eğitim başlanacak. Belki 23 şubattan önce yedek süreci tamamlanır akabinde 25 ve 26. Dönem sonuçları açıklanır peş peşe açıklanacak bence. Naçizane tavsiyem en kötü ihtimal 23 şubata göre hazırlayın kendinizi erken olursa ne mutlu. Bunlar benim tahminim tabiki.
BtgryS, 4 yıl önce

Hocam uzun süredir takip ediyorum mantıklı yorumlar yazıyorsun tebrik ederim.26.Dönem tahminini de merak ediyorum?

07 Şubat 2020 21:15

Paem 9 yedek açıklanmış 11 kişi çağırılmış erkek sadece ve 10. Yedeği bekleyin yazmışlar

karagergedan
Aday Memur
07 Şubat 2020 22:19

Kardeş 265. Yedek sensen hayırlı olsun Allah utandırmasın
BtgryS, 4 yıl önce

tgyygt
Aday Memur
07 Şubat 2020 23:08

Benim kardeşim Allah razı olsun

karagergedan, 4 yıl önce
Kardeş 265. Yedek sensen hayırlı olsun Allah utandırmasın

Darkweither7
Aday Memur
07 Şubat 2020 23:32

Bende sürecin başından beri yazılarınızı görüyorum hocam, ben kazanamadım fakat sana sıra gelmesini cani gönülden istedim. İnandın ve başardığını görmek benide mutlu etti umarım hakkında hayırlısı olur tekrardan tebrikler.

tgyygt, 4 yıl önce

Benim kardeşim Allah razı olsun

BtgryS
Aday Memur
08 Şubat 2020 00:16

Teşekkür ederim düşüncelerini paylaştığın için hocam.Gayet mantıklı herkes için hayırlısı olsun.

KOZAN-01, 4 yıl önce
Kardeşim bence paem sürecinin tamamlanmasını bekliyorlar çünkü okullar 6 aydır boş bu kadar uzun bir süreç hiç olmamıştı. Şimdi paem yedeklerden kazanıp pomemi kazanamayanlar felan olursa abest bir durum olur bu durumun önüne geçilmesi için paem yedeklerin tamamlanması gerekiyor. Bu süreçte en geç 23 şubatı bulur. 23 Şubat da senetleri getirecek paem 5 li arkadaşlar sonrası eğitim başlanacak. Belki 23 şubattan önce yedek süreci tamamlanır akabinde 25 ve 26. Dönem sonuçları açıklanır peş peşe açıklanacak bence. Naçizane tavsiyem en kötü ihtimal 23 şubata göre hazırlayın kendinizi erken olursa ne mutlu. Bunlar benim tahminim tabiki.

tgyygt
Aday Memur
08 Şubat 2020 01:09

Allah razı olsun kardeşim Rabbim sana da gönlündekini nasip eder inşallah

Darkweither7, 4 yıl önce

Bende sürecin başından beri yazılarınızı görüyorum hocam, ben kazanamadım fakat sana sıra gelmesini cani gönülden istedim. İnandın ve başardığını görmek benide mutlu etti umarım hakkında hayırlısı olur tekrardan tebrikler.

ADAYMAİL
Kapalı
08 Şubat 2020 09:49

Paemi kazanıp pomem e de başvuran var mı baya

mehmetaslan34
Aday Memur
08 Şubat 2020 11:19

vardır tabi
ADAYMAİL, 4 yıl önce

Renanlodi1453
Kapalı
09 Şubat 2020 15:00

İçerideki yedeklerden falan haber alan yok mu kaç kişi bırakır sağlıktan kalır acaba ? Son yedek gün aralıklarına bakarak yarın veya salı gelmesi gerekir ki umarım sonlanır artık.

Gerilirzorlubiryay
Aday Memur
10 Şubat 2020 23:22

arkadaşlar umutlara kapılmayın sakın psikolojinin alt üst olur sadece öylesine takip edin

kars2015
Genel Müdür
12 Şubat 2020 14:21

Pomeme de sporda elenip paemi kaza anda var sistem neresinden tutarsan elde kalıyor
ADAYMAİL, 4 yıl önce

13 Şubat 2020 20:23

Paemden haber var mı beyler ?

berkayg
Aday Memur
20 Şubat 2020 19:22

Öğretmenlik atamaları yedek alımını etkiler mi beyler ?

Toplam 197 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi