Editörler : F16 Gökçen
04 Ağustos 2018 23:36

thy teknik maaslar

Merhaba abilerim kardeslerim..1 ay sonra THY teknikte ise baslicam..maasim ve pozisyonum ne olur bilgi verebilirseniz sevinirim..

------------

Editör; konu başlıklarını büyük harfle yazmamaya dikkat edelim lütfen!

Bstan
Memur
05 Ağustos 2018 00:19

1 ay sonra işe başlayacaksan bu bilgilerin sana verilmiş olması lazım zaten??

Falcon x3
Memur
05 Ağustos 2018 11:40

yok verilmedi iste yoksa neden sorayim..:)
Bstan, 6 yıl önce

1 ay sonra işe başlayacaksan bu bilgilerin sana verilmiş olması lazım zaten??

slm08
Daire Başkanı
05 Ağustos 2018 14:41

nasıl verilmedi sokaktan geçerken mi işe aldılar kardeşim bu nasıl iş ya hiç mi görüşme yapmadın

sen nasıl girdin oraya anlamadım

Bstan
Memur
05 Ağustos 2018 15:13

maaşı öğrenmeden imza mı attın? tuhaf değil mi?

Falcon x3, 6 yıl önce
yok verilmedi iste yoksa neden sorayim..:)

Falcon x3
Memur
05 Ağustos 2018 16:07

fazla detay veremicem kusura bakmayin..biliyorsaniz maas konusunu soylerseniz sevinirim..
slm08, 6 yıl önce

nasıl verilmedi sokaktan geçerken mi işe aldılar kardeşim bu nasıl iş ya hiç mi görüşme yapmadın

sen nasıl girdin oraya anlamadım

Bstan
Memur
05 Ağustos 2018 16:41

eminim birçok kişinin kafasında zaten durum şekillendi. detay vermenize pek gerek yok.

Falcon x3, 6 yıl önce
fazla detay veremicem kusura bakmayin..biliyorsaniz maas konusunu soylerseniz sevinirim..

Falcon x3
Memur
05 Ağustos 2018 21:18

benim sordugum soru acik ve net biliyorsaniz cevaplarsiniz bilmiyorsaniz cvp vermezsiniz imali imali cvplariniz size kalsin lutfen..
Bstan, 6 yıl önce

eminim birçok kişinin kafasında zaten durum şekillendi. detay vermenize pek gerek yok.

nuglo34
Daire Başkanı
05 Ağustos 2018 23:49

Merhaba

Ad soyadını özelde iletirsen maaşını iletebilirim.

Falcon x3, 6 yıl önce

Falcon x3
Memur
06 Ağustos 2018 16:21

msj atamiyorum size ozelden..bu arada isim istemenizide anlamadim ama..
nuglo34, 6 yıl önce

Merhaba

Ad soyadını özelde iletirsen maaşını iletebilirim.

figlidelsole
Aday Memur
07 Ağustos 2018 16:41

Buram buram torpil kokusu pardon referans kokusu alıyorum. Ay hapşuracam galiba.

menefreghista
Aday Memur
07 Ağustos 2018 16:42

Buram buram troll kokusu bence. Torpili olan adam buraya mı yazacak başka işi yok. Boş adamın teki

Falcon x3
Memur
07 Ağustos 2018 16:53

karsindakini tanimadan ne kadar da kolay hakaret edebiliyorsun ya aciz zavalli seni.. soru belli biliyorsan yazarsin bilmiyorsan susarsin bu formun bi zekisi sensin dimi..
menefreghista, 6 yıl önce

Buram buram troll kokusu bence. Torpili olan adam buraya mı yazacak başka işi yok. Boş adamın teki

menefreghista
Aday Memur
07 Ağustos 2018 16:54

hadi abi hadi uğraştırma bizi...

Falcon x3, 6 yıl önce
karsindakini tanimadan ne kadar da kolay hakaret edebiliyorsun ya aciz zavalli seni.. soru belli biliyorsan yazarsin bilmiyorsan susarsin bu formun bi zekisi sensin dimi..

Falcon x3
Memur
07 Ağustos 2018 16:56

onyargi bu olsa gerek..bence bi kbb ye gorunun zira burunlarinizda cok ciddi problem var..
figlidelsole, 6 yıl önce

Buram buram torpil kokusu pardon referans kokusu alıyorum. Ay hapşuracam galiba.

Toplam 14 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi