Editörler : Pangaea

Kapalı
25 Haziran 2019 07:10

Atama takvimi

Arkadaşlar Atama sonuçları 9 Ağustosta açıklanacakmış. Bölümüm İngilizce bu durumda çoğu kişi ÖABT ye girer değilmi? Bu durum kayma mikarını ne kadar etkiler?

filolojist
Aday Memur
25 Haziran 2019 08:01

Hocam benimde bölüm ingilizce kayma belli olmuyor.illaki olacaktır fakat ne kadar olur belli olmaz gecen atamada olmustiu bayagı diye biliyorum. Ama bu atama ne olur pek kestiremiyorum. Fakat benim cevremdekilerin hepsi giriyor ne olur ne olmaz diye bu atamada olursa zaten gidecekler ama olmazsa diye bu sinavada girecekler. Puaniniz siralamaniz kac hocam? eger kontenjandaysaniz zaten kaymalara bakmayin atanirsiniz hayirlisiyla

sergiooob
Kapalı
25 Haziran 2019 09:29

Hocam kontenjanda değilim sıralamam 4838

filolojist, 5 yıl önce

Hocam benimde bölüm ingilizce kayma belli olmuyor.illaki olacaktır fakat ne kadar olur belli olmaz gecen atamada olmustiu bayagı diye biliyorum. Ama bu atama ne olur pek kestiremiyorum. Fakat benim cevremdekilerin hepsi giriyor ne olur ne olmaz diye bu atamada olursa zaten gidecekler ama olmazsa diye bu sinavada girecekler. Puaniniz siralamaniz kac hocam? eger kontenjandaysaniz zaten kaymalara bakmayin atanirsiniz hayirlisiyla

filolojist
Aday Memur
25 Haziran 2019 10:21

Hocam kontenjanda degilseniz zor o zman o kadar kayma olur mu bilemiyorum hocam . Pek mumkun degil gibi ama siz yinede yapin tercih sinavinizada girin ne kaybedersiniz ki?

Toplam 3 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi