Editörler : E.Kayı Han
31 Mart 2019 11:16

Sözleşmeli istifa süreci

arkadaşlar zabit katipliğinden istifa edip başka bir sözleşmeliye geçebilirmiyim mesela icra katipliğine ,ikm ye veya teknikerlige falan nasıl oluyo bu süreç biler arkadaşlar cevaplarsa sevinirim şimdiden teşekkurler diger bi sorum da su eş durumundan bi sene sonra tayin isteyebilirmiyim istesem kesin veriyorlarma eşim öğretmen sözleşme imzaladıktan sonra nisanlandım yardımlarınz için teşekkurler

Secaat
Memur
31 Mart 2019 13:35

Bilen ler yokmu ?

Sii-nem
Aday Memur
31 Mart 2019 17:19

Sözlesmeliden başka bi sözlesmeliye geçemezsiniz ancak kadrolu alımlara tercih yapabilirsiniz 1 sene sonra eş durumu isteyebilirsiniz ama kesin olur diye bi şey diyemem esiniz büyük ihtimal yanınıza gelir ya da becayiş bulabilirsiniz

Secaat
Memur
31 Mart 2019 18:01

Esim es durumundan gelemiyor benim bi yillik sigortam olmasi lazim oda yok bu nasil olacak bu konuda beni vermezlermi onun yanina cunki ayri kalcaz

Sii-nem, 5 yıl önce

Sözlesmeliden başka bi sözlesmeliye geçemezsiniz ancak kadrolu alımlara tercih yapabilirsiniz 1 sene sonra eş durumu isteyebilirsiniz ama kesin olur diye bi şey diyemem esiniz büyük ihtimal yanınıza gelir ya da becayiş bulabilirsiniz

Sii-nem
Aday Memur
31 Mart 2019 20:06

Fazla umutlanmayın bi arkadaşım 1 yıl bekledi sonra kabul edilmedi istifa etti mecbur yani boşuna eşinden ayrı kalmış oldu 1 yıl. Gideceğiniz yerde açık olması lazım çalıştığınız yerin sizi göndermesi lazım ya da Ankaradan bir dayı bulacaksınız acı ama gerçek:(

Secaat
Memur
31 Mart 2019 20:29

Ya aslinda diorum cok zor olmasa gerek ben idare mahkemesinde katiplik yapiorum esim de idarenin bagli oldugu bolge idarede goren yapiyo zaten ben gorevlendirilmeyle idaredeyim kadro bolgede diorum hani istese cekebilir baskan beni ama ins oyle olur bu nasil is peki bide istifa etsek etmeden yeni bi ilan ciksa bulundugu sehirde zabit veya icra katipligi veya ikm veya teknikerlik gibi bi bransi kazansam iatifa edip o kazandigim sozlesmeliye gecebilirmiyim zaten sozlesmeli calisiorum burdada

Sii-nem, 5 yıl önce

Fazla umutlanmayın bi arkadaşım 1 yıl bekledi sonra kabul edilmedi istifa etti mecbur yani boşuna eşinden ayrı kalmış oldu 1 yıl. Gideceğiniz yerde açık olması lazım çalıştığınız yerin sizi göndermesi lazım ya da Ankaradan bir dayı bulacaksınız acı ama gerçek:(

Sii-nem
Aday Memur
31 Mart 2019 20:49

Eğer şu an istifa ederseniz ancak 1 yıl sonra başka bi sözlesmeliye başvuru yapabilirsiniz yani 1 yıl beklemek zorundasınız ya da kpss puanınız yüksekse merkeziden kadrolu atanabilirsiniz hiç beklemeden .bunların dışında çok zor maalesef

Secaat
Memur
31 Mart 2019 21:16

Imm anladim sunu daha iyi anladimki hersey memur olmak degilmis gorundugu gibi hic degilmiis sukurler olsun da tabi ne bilim

Sii-nem, 5 yıl önce

Eğer şu an istifa ederseniz ancak 1 yıl sonra başka bi sözlesmeliye başvuru yapabilirsiniz yani 1 yıl beklemek zorundasınız ya da kpss puanınız yüksekse merkeziden kadrolu atanabilirsiniz hiç beklemeden .bunların dışında çok zor maalesef

Sii-nem
Aday Memur
31 Mart 2019 22:40

Gerçekten çok haklısınız ama dışarda o kadar işsiz var bizim yerimizde olmak isteyen o kadar insan var ama göründüğü gibi de değilmiş yine de şükürler olsun ki bi işimiz var

Secaat
Memur
01 Nisan 2019 13:13

Tabi sukurler olsunda iste boyle olunca sevinemedim hic ise de veremiyorum kendimi bakalim nasil olacak aasirdik kaldik

Sii-nem, 5 yıl önce

Gerçekten çok haklısınız ama dışarda o kadar işsiz var bizim yerimizde olmak isteyen o kadar insan var ama göründüğü gibi de değilmiş yine de şükürler olsun ki bi işimiz var

diyalizci52
Aday Memur
02 Nisan 2019 08:02

Öğrenim durumuyla baska bir sozlesmeliyi kazanırsan 1 yıl beklemeye gerek ornegin katip ken hemşirel olarak atanırsanız sorun yok

Secaat
Memur
02 Nisan 2019 11:57

Ben adalet meUnuyum ama suan katiplik yapiorum mesela icra katipligine basvuramazmiyim ogrenim durumum yetiyo veya kalorifercilik belgem var basvurabilirmiyim

diyalizci52, 5 yıl önce

Öğrenim durumuyla baska bir sozlesmeliyi kazanırsan 1 yıl beklemeye gerek ornegin katip ken hemşirel olarak atanırsanız sorun yok

diyalizci52
Aday Memur
03 Nisan 2019 20:37

SÖZLEŞMELİ PERSONEL ÇALIŞTIRILMASINA İLİŞKİN ESASLAR da gecilebilecek unvan lar mevcut

ibrahim3838
Kapalı
05 Nisan 2019 16:45

2016kpss puaniyla sozlesmeli bi yere atanip daha sonra 2018kpss puaniyla Merkezi atamadan sozlesmeli bi pozisyona yerlesirsek gecebilirmiyiz bilgisi olan ?(Merkezi atamada sozlesmeli pozisyon oluyor hepsi kadrolu falan yazmayin )

Secaat
Memur
05 Nisan 2019 21:48

Bunu bende merak ediorum ama kimse pek bisey demiyor

ibrahim3838, 5 yıl önce
2016kpss puaniyla sozlesmeli bi yere atanip daha sonra 2018kpss puaniyla Merkezi atamadan sozlesmeli bi pozisyona yerlesirsek gecebilirmiyiz bilgisi olan ?(Merkezi atamada sozlesmeli pozisyon oluyor hepsi kadrolu falan yazmayin )

emre1820
Aday Memur
06 Nisan 2019 15:13

Cte de onlisans mezunu Saglik memuru ünvaniyla 4b li olarak calisiyorum. Sozlesmede de boyle geciyor. Onumuzdeki saglik bakanligi alimlarina 4b li olarak Sağlık teknikeri unvaniyla tercih verebilirmiyim

seher54
Aday Memur
10 Nisan 2019 21:10

Yaa kusura bakmayin da sanirim adliyede katiplik gorevindesiniz. sayfadaki yazilarinizi okudum fakat sizin katip olmaniza hem sasirdim hem inanamadim dogrusu. Yapiorum gidiorum gibi gsimdiki gencligin msjlasmadaki yeni trendi sanirim sizede sirayet etmis. Eger adliyedeki gorevinizdede bu yazi dilini kullaniyorsaniz zaten size hemen feragat verip gonderirler rahat olun

Secaat
Memur
10 Nisan 2019 22:36

Isin gucun yok benim konusmalarimimi takip ediyorsun hanimefendi ! Benim senden iyi katip oldugum kesindir Allaha sukur isim yok burda sana kendimimi ispatlicam ben ergenlik doneminde bile senin o ergen dediklerinin yaptiklarini yapmadim aslimiz belli sukur aceleyle yazdigim icin oyle ozen gostermeden yazip vikiyorum isinize bakin biz isimizi yapip yogun oldugumuz icin bu tur seylere vakit bulamiyoruz sizin gibi degiliz

seher54, 5 yıl önce

Yaa kusura bakmayin da sanirim adliyede katiplik gorevindesiniz. sayfadaki yazilarinizi okudum fakat sizin katip olmaniza hem sasirdim hem inanamadim dogrusu. Yapiorum gidiorum gibi gsimdiki gencligin msjlasmadaki yeni trendi sanirim sizede sirayet etmis. Eger adliyedeki gorevinizdede bu yazi dilini kullaniyorsaniz zaten size hemen feragat verip gonderirler rahat olun

Toplam 17 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi