Editörler : Pangaea
05 Aralık 2022 22:52

İş Tecrübeniz var mı?

Mezun olduğunuzdan beri herhangi bir işte çalıştınız mı?

4 yılda mezun olduğunuzu varsayarsak 18 yaşında üniye giren bir kişi 22 yaşında mezun olmuş oluyor.Şuan kaç yaşındasınız ve hiç işe girmemiş olan var mı?

Misal adam 30 yaşında ve 22 yaşından beri hiç işe girmemiş.

richelieu
Memur
05 Aralık 2022 22:58

Atanmayı beklemek tembelliğin bahanesidir.

Hanzel0078
Aday Memur
05 Aralık 2022 23:04

Merak ediyorum mesela.

Bölümünüz,yaşınız nedir ve tecrübeniz var mı?

Acaba mezun olduğundan beri 10-15 senedir hiç işe girmemiş kimse var mı?

richelieu, 1 yıl önce

richelieu
Memur
05 Aralık 2022 23:09

26 dostum 2 yıldır çalışıyorum.

Hanzel0078, 1 yıl önce

Merak ediyorum mesela.

Bölümünüz,yaşınız nedir ve tecrübeniz var mı?

Acaba mezun olduğundan beri 10-15 senedir hiç işe girmemiş kimse var mı?

Meliheem
Memur
06 Aralık 2022 00:40

demek ki sen de 4 yıl tembellik yapmışsın doktor,dişçi,doktora,yl yapmadı isen

richelieu, 1 yıl önce

26 dostum 2 yıldır çalışıyorum.

ziyangil
Yasaklı
06 Aralık 2022 01:36

Var öyle senelerce kpss çalışıp hiç işe girmemiş olan. Bende durum tam tersi, hep çalışmak zorundaydım kpss çalışmaya ne bedensel ne zihinsel rahatlığım olmadı. Ve açıkçası paza kazanmak zorunda kalmamış tek sorumluluğu ders çalışmak olan herkesi kıskanıyorum.

richelieu
Memur
06 Aralık 2022 06:08

Matematiğine hayran kaldım.

Meliheem, 1 yıl önce

demek ki sen de 4 yıl tembellik yapmışsın doktor,dişçi,doktora,yl yapmadı isen

sedaabc
Memur
06 Aralık 2022 09:42

Evet yüksek lisans yaptım, doktoraya başlamıştım bir işte çalışmadım ama buradan olamayacağını anlayınca ilk kez kpss'ye hazırlanmaya karar verdim, şimdi atama bekliyorum 29 yaşındayım. Kpss'yi çok daha önce düşünmeliymişim.

hanzel
Müsteşar Yardımcısı
06 Aralık 2022 10:04

Evet katılıyorum. Çalışmak kolay değil, atanamamayı bahane ederek evde oturup baba parası yemek, kendine acımak kolay şeyler. İş aramak ne iş olursa olsun yapmak, kendi parasını kazanmak bir yandan da iş aramak ise zor; evde oturup iş yok diye ağlanmaya devam ... İş bulup çalışanlar uzaylı çünkü Mars'tan gelen aşırı üstün yetenekli hepsi

richelieu, 1 yıl önce

felly nurtado
Aday Memur
06 Aralık 2022 10:49

Neden devam etmediniz hocam? Doktoradan sonra kadro mu vermiyorlar yoksa?

sedaabc, 1 yıl önce

Evet yüksek lisans yaptım, doktoraya başlamıştım bir işte çalışmadım ama buradan olamayacağını anlayınca ilk kez kpss'ye hazırlanmaya karar verdim, şimdi atama bekliyorum 29 yaşındayım. Kpss'yi çok daha önce düşünmeliymişim.

Ys44
Aday Memur
06 Aralık 2022 10:50

24 yaşındayım. Pandemi döneminde mezun oldum. Önce lojistik sektöründe çalıştım şimdi de bankada çalışıyorum.

turasas2022
Memur
06 Aralık 2022 11:21

22 yaşındayım haziranda mezun oldum iş tecrübem yok atanmayı bekliyorum

ahmeterdal91
Kapalı
06 Aralık 2022 13:02

Azizim liseden mezun olduktan sonra 3 yıl call centerda çalıştım

06 Aralık 2022 13:39

Yok Mars'tan gelen aşırı yetenekli kişiler değil tanıdık var. Ben iki yere girdim tanıdık yok kendim buldum dediğimde çoğu şaşırırdı çünkü hepsi tanıdıkla iş bulmuştu.

hanzel, 1 yıl önce

Evet katılıyorum. Çalışmak kolay değil, atanamamayı bahane ederek evde oturup baba parası yemek, kendine acımak kolay şeyler. İş aramak ne iş olursa olsun yapmak, kendi parasını kazanmak bir yandan da iş aramak ise zor; evde oturup iş yok diye ağlanmaya devam ... İş bulup çalışanlar uzaylı çünkü Mars'tan gelen aşırı üstün yetenekli hepsi

N.Bilge
Aday Memur
06 Aralık 2022 15:23

Bir işletmede proje sorumlusu olarak işe girdim. Kalkınma ajansına proje yaptım geçti 2015 yılında adamlar 380 bin lira hibe kazandı. Projeyi yürüttüm. Ordan ayrılınca tecrübeyle ajans destek personeli alımına başvurdum. Evraklarımı inceleyen uzman aradı cv niz iyi tecrübenizi belgeleyin dedi. Sgk dan iş yerinin girişimi satış pazarlama elemanı olarak yaptığını gördüm bir işe yaramadı.

Toplam 14 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi