Editörler : crops35

Rapapa
Aday Memur
22 Nisan 2019 17:09

mke sorusturmalarini msb yapıyormuş. yani evraklar msb ye yollandı ve msb bitirince geri mke ye yollayacak. her türlü aşamada olabilir. sanırım en sona biz kalicaz henüz hiç kimsenin çağrılmadığı kurum kaldı mi bilmiyorum sahsen.
Larynn, 5 yıl önce

Ben de bugün aradım kurumu. Henüz gelen evrak olmamış. Gelen olursa çalışacağı birimleri belli olan kişilere tebligat göndereceğiz dediler. Dosyaları MSB'YE göndermişler. Bu konuyla ilgili bilgisi olan var mı arkadaşlar, MSB'den sonra mı emniyete gidiyor evraklar ? Yoksa msb son aşama mı?

Larynn
Aday Memur
23 Nisan 2019 20:15

Anladım direk MSB yapıyor yani soruşturmayı, teşekkürler bilgi için. Evet, en sona biz kaldık muhtemelen. Ben de diğer kuruma atananlardan başlayanlar duydum çevremden.

Rapapa, 5 yıl önce
mke sorusturmalarini msb yapıyormuş. yani evraklar msb ye yollandı ve msb bitirince geri mke ye yollayacak. her türlü aşamada olabilir. sanırım en sona biz kalicaz henüz hiç kimsenin çağrılmadığı kurum kaldı mi bilmiyorum sahsen.

Elm1nster
Aday Memur
29 Nisan 2019 14:33

Az önce aradım ik'yı , hala olumlu yada olumsuz sonuçlanan bir aday yokmuş, beklemeye devam...

Rapapa
Aday Memur
29 Nisan 2019 14:55

bize zaten doğru düzgün bilgi de verilmiyor. msb de dosyalar bize gelmedi deniyor o kadar. beklemek bizim işimiz oldu artık.
Elm1nster, 5 yıl önce

Az önce aradım ik'yı , hala olumlu yada olumsuz sonuçlanan bir aday yokmuş, beklemeye devam...

erdem120
Aday Memur
29 Nisan 2019 15:24

nası yanı msb de dosyalar bıze gelmedı dıyor.E nerde bu dosyalar

Rapapa, 5 yıl önce
bize zaten doğru düzgün bilgi de verilmiyor. msb de dosyalar bize gelmedi deniyor o kadar. beklemek bizim işimiz oldu artık.

Elm1nster
Aday Memur
03 Mayıs 2019 21:50

MKEK insan kaynaklarına göre henüz kimsenin yazışması , evrağı gelmemiş arkadaşlar , acaba güvenlik şubeye gidip güvenlik soruşturmasının bittiğini öğrenen var mı?

White river
Aday Memur
08 Mayıs 2019 10:04

Güncel

Elm1nster, 5 yıl önce

MKEK insan kaynaklarına göre henüz kimsenin yazışması , evrağı gelmemiş arkadaşlar , acaba güvenlik şubeye gidip güvenlik soruşturmasının bittiğini öğrenen var mı?

buraky111
Aday Memur
08 Mayıs 2019 15:36

Arkadaşlar güvenlik soruşturma sonuçları ile ilgili bir gelişme var mı acaba ?

buraky111
Aday Memur
10 Mayıs 2019 09:41

Herhalde bir gelişme yok, kimse bir şey yazmadığına göre :)

buraky111, 5 yıl önce

Arkadaşlar güvenlik soruşturma sonuçları ile ilgili bir gelişme var mı acaba ?

buraky111
Aday Memur
14 Mayıs 2019 13:11

+

Rapapa
Aday Memur
14 Mayıs 2019 15:37

Ben cuma günü aramıştım kurumu gelişme yok henüz demişlerdi.
buraky111, 5 yıl önce

Herhalde bir gelişme yok, kimse bir şey yazmadığına göre :)

buraky111
Aday Memur
14 Mayıs 2019 16:01

Teşekkürler

Rapapa, 5 yıl önce
Ben cuma günü aramıştım kurumu gelişme yok henüz demişlerdi.

Elm1nster
Aday Memur
16 Mayıs 2019 16:55

Selamlar , bugün gene sordum MKEK İnsan Kaynaklarına hala bir gelişme yok diyor , kimsenin evrağı yazışması gelmemiş. Beklemeye devam.

Elm1nster
Aday Memur
16 Mayıs 2019 17:09

Bugün itibarıyla 4 ayı tamamladık , hayırlı olsun...

erdem120
Aday Memur
16 Mayıs 2019 18:46

bayramdan sonraya kalıcak gibi görünüyor

White river
Aday Memur
16 Mayıs 2019 20:01

Bayramdan önce başlasak güzel olurdu, hayırlısı bakalım

Troya Trak
Aday Memur
16 Mayıs 2019 22:39

En geç Haziran ayında başlarız inşallah bizden önceki atamalara bakarak tahmin yürütürsek bayramdan önce mi yoksa sonra mı olacak???
White river, 5 yıl önce

Bayramdan önce başlasak güzel olurdu, hayırlısı bakalım

Elm1nster
Aday Memur
17 Mayıs 2019 18:43

2017/2. atamadayla gelenler 6 ay beklemiş, , 2018/1dekiler 4 ay beklemiş, ben bizimki en fazla 4 ay sürer diye tahmin etttim ama seçim yada başka bir sebep yüzünden uzadı... İnşallah en geç 6ay olur ...

Troya Trak, 5 yıl önce
En geç Haziran ayında başlarız inşallah bizden önceki atamalara bakarak tahmin yürütürsek bayramdan önce mi yoksa sonra mı olacak???

buraky111
Aday Memur
17 Mayıs 2019 20:49

Bende en fazla 4 ay bekleriz diye tahmin ediyordum

Elm1nster, 5 yıl önce

2017/2. atamadayla gelenler 6 ay beklemiş, , 2018/1dekiler 4 ay beklemiş, ben bizimki en fazla 4 ay sürer diye tahmin etttim ama seçim yada başka bir sebep yüzünden uzadı... İnşallah en geç 6ay olur ...

Elm1nster
Aday Memur
23 Mayıs 2019 14:49

Bir iyi bir kötü haberm var arkadaşlar. MKEK İK 'ya göre atamalra başlamışlar ancak özellikle Ankara'da ikamet edenlerde emniyet ayağında sıkıntı varmış uzun sürüyormuş Ankara'da ikamet edenlerde başlayan yokmuş daha....Benim gibi Ankara'da ikamet edenler yani.

Toplam 103 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi