Editörler : ayşegül bgm
04 Aralık 2021 16:32

6 Aralık kılavuz diyorlar ne düşünüyorsunuz ?

Ocak 15 te kırmızı et mi yicez yoksa pırasaya devam mı ?

Seo-Jaw
Aday Memur
04 Aralık 2021 16:35

Duyumlar = Hayal kırıklığı

04 Aralık 2021 16:36

Kim diyor acaba. Gerçeklik payı ne olabilir

04 Aralık 2021 16:49

Laborant bir arkadaşa Daire başkanı önümüzdeki hafta gelir yazmış kılavuz mu branş mı bilemem ama.

Kaptan2735
Memur
04 Aralık 2021 16:52

Branş dağılımı olmadan laap diye klavuz gelebilir mi ?

Ragnar Lorthbrok, 2 yıl önce

Laborant bir arkadaşa Daire başkanı önümüzdeki hafta gelir yazmış kılavuz mu branş mı bilemem ama.

04 Aralık 2021 17:00

Bence öyle olacak hocam 2si bir arada gelecek zaten branş dağılımı vermiyorlar lisans tekniker diye veriyorlar bu sefer kılavuzla bir gelir diye düşünüyorum ben.

Kaptan2735, 2 yıl önce

ayse.ij
Aday Memur
04 Aralık 2021 17:01

Ben de onu merak ediyorum resmi gazetede ilan edildikten sonra yhgm sitesinde paylaşılır mı ilk önce hangisi oluyor normalde yhgmden sonra mı resmi gazete

Kaptan2735, 2 yıl önce

cesxa
Memur
04 Aralık 2021 17:13

atanınca hemen göreve başlayamıyorsun ki anca şubat 15de kırmızı et yersin..

Saglıkcihanimm
Aday Memur
04 Aralık 2021 17:13

bu laborant arkadaş bakanın neyi oluyor herkes daire başkanı ile müdürler ile rahat rahat konuşuyor nasıl oluyor bu iş

04 Aralık 2021 17:44

Konuşma değil hocam instagramdan yazmış resmi felan var telegram gruplarında zaten.

Saglıkcihanimm, 2 yıl önce

bu laborant arkadaş bakanın neyi oluyor herkes daire başkanı ile müdürler ile rahat rahat konuşuyor nasıl oluyor bu iş

KingAlmora
Aday Memur
04 Aralık 2021 17:56

Odin aşkına Yüce Ragnar hangi telegram grubu bu ?

Ve daire başkanı ÖSYM'deki kılavuzu daire başkanı nereden bilsin kendi tahmini söylemiş olabilir mi ?

Konuşma değil hocam instagramdan yazmış resmi felan var telegram gruplarında zaten.

04 Aralık 2021 18:59

Hocam Adam Atama daire başkanı instagram hesabı bu :dravsaraslan arkadaşa diyen bu fotosu var. Ben pcden yazdıgım için atamıyorum link felan telde

KingAlmora, 2 yıl önce

Odin aşkına Yüce Ragnar hangi telegram grubu bu ?

Ve daire başkanı ÖSYM'deki kılavuzu daire başkanı nereden bilsin kendi tahmini söylemiş olabilir mi ?

04 Aralık 2021 19:00

Edit : Sağlık Bakanlığı Daire başkanı.

Hocam Adam Atama daire başkanı instagram hesabı bu :dravsaraslan arkadaşa diyen bu fotosu var. Ben pcden yazdıgım için atamıyorum link felan telde

Rcpsnr
Aday Memur
04 Aralık 2021 19:02

Kamu Sağlık Tesisleri Ruhsatlandırma Daire Başkanıymış. Atama daire başkanı değil.

04 Aralık 2021 19:09

Düzelttim hocam sonradan zaten Bilgisi olabilecek biri. Her hafta önümüzdeki hafta diyorlar zaten alıştık.

Rcpsnr, 2 yıl önce

Kamu Sağlık Tesisleri Ruhsatlandırma Daire Başkanıymış. Atama daire başkanı değil.

Rcpsnr
Aday Memur
04 Aralık 2021 19:11

Geç gördüm kusura bakmayın. Hocam birde hangi grupta gördünüz?

Düzelttim hocam sonradan zaten Bilgisi olabilecek biri. Her hafta önümüzdeki hafta diyorlar zaten alıştık.

Cileklikekk
Aday Memur
04 Aralık 2021 20:54

Hic bir telegram grubunda görmedim hocam bana da atabilir misiniz ss i.

Edit : Sağlık Bakanlığı Daire başkanı.

Onurrrrr.
Memur
04 Aralık 2021 23:36

Gelcek olsa 40 yerden haber yapılırdı

Cegevara
Aday Memur
04 Aralık 2021 23:39

Yo yapilmazdi. Haberin kendisi bu zaten cunku. bunun haberi nasil yapilabilir ki?

Onurrrrr., 2 yıl önce
Gelcek olsa 40 yerden haber yapılırdı

Onurrrrr.
Memur
04 Aralık 2021 23:44

Geçen yılı hatırla eylülde yapılacak atama sarktıldı etti ösymde olan kılavuz bakanın tweetinden 5 6 sonra tercihleri alındı. O yüzden bence o tren geçti
Cegevara, 2 yıl önce

Yo yapilmazdi. Haberin kendisi bu zaten cunku. bunun haberi nasil yapilabilir ki?

Onurrrrr.
Memur
04 Aralık 2021 23:47

Hatta tam tarih yazayım bakan 24 kasımda duyuruyor. Tercihler 1 aralık itibariyle başlıyor.
Toplam 22 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi