Editörler : Pangaea
19 Ağustos 2019 23:53

+

20 Ağustos 2019 06:20

#

ekonomi.çoh.eyi
Yasaklı
20 Ağustos 2019 13:53

Bir özel güvenlik şirketinden güvenlik sertifikası alıp yaz kış açık otellerde 3 öğün yemek ve yatılı yer dahil güvenlik görevlisi olarak çalışmak.

A101,Bim,Şok gibi ekonomik krizden kötü şekilde değil tam tersine iyi şekilde etkilenecek ucuzluk marketlerinde çalışmak.

öfkeli34
Aday Memur
20 Ağustos 2019 16:38

Haklısın da insan: "ben bunun için mi okudum" diye her gün kendi kendini yer bitirir.

ekonomi.çoh.eyi, 5 yıl önce

Bir özel güvenlik şirketinden güvenlik sertifikası alıp yaz kış açık otellerde 3 öğün yemek ve yatılı yer dahil güvenlik görevlisi olarak çalışmak.

A101,Bim,Şok gibi ekonomik krizden kötü şekilde değil tam tersine iyi şekilde etkilenecek ucuzluk marketlerinde çalışmak.

21 Ağustos 2019 11:38

Valla 1-2 sene sonra ülke ekonomisi öyle bir hale gelecek ki bu bahsettiğim işlerde çalışanlar en azından bir işleri olduğu için sabah akşam Allah'a şükredecekler.

Böyle giderse (ki gidişat bu yönde) 2 sene sonra ülkedeki 5 milyon işsiz sayısı 10 milyona falan çıkacak.Hayat pahalılığı da şimdinin 2-3 katına falan çıkacak.Sokaklarda gasp, hırsızlık,yan kesicilik,market yağmalama olayları feci bir boyuta varacak.

öfkeli34, 5 yıl önce

Haklısın da insan: "ben bunun için mi okudum" diye her gün kendi kendini yer bitirir.

öfkeli34
Aday Memur
21 Ağustos 2019 12:38

Bence fazlaca felaket senaryoları yazıyorsun. 30 yaşın üstündeysen bilmen gerekir ki bu ülke 90larda %100lerin üzerinde enflasyonlar %700 repo fazileri gördü ve o ekonomik krizlerin altından kalkabilmeyi başardı. Bunun da altından kalkamaması hiçbir sebep yok. Yeter ki azmimizi inancımızı yitirmeyelim. Ben ülkeme ve içindeki insanlara inanıyorum 💪

ekonomik.çöküş, 5 yıl önce

Valla 1-2 sene sonra ülke ekonomisi öyle bir hale gelecek ki bu bahsettiğim işlerde çalışanlar en azından bir işleri olduğu için sabah akşam Allah'a şükredecekler.

Böyle giderse (ki gidişat bu yönde) 2 sene sonra ülkedeki 5 milyon işsiz sayısı 10 milyona falan çıkacak.Hayat pahalılığı da şimdinin 2-3 katına falan çıkacak.Sokaklarda gasp, hırsızlık,yan kesicilik,market yağmalama olayları feci bir boyuta varacak.

onur1461
Aday Memur
23 Ağustos 2019 10:01

haramdan kımseye fayda gekemdıyse bunlar neden 17 yıldır iktidarda :D

ccc6420, 5 yıl önce

açıktan alımlarda 35 yaş sınırı var bekçi polis zabıta askerlikte 30 yaş sınırı var ayrıca faiz işi de haramdır kimse harama bulaşmasın haramdan kimseye hayır gelmez

kivi1571
Memur
23 Şubat 2021 14:54

Bu kullanıcınin yorumları tutuyor bence ..

ekonomik.çöküş, 5 yıl önce

Kasvetinrengi06
Aday Memur
23 Şubat 2021 15:47

Fareli köyün kavalcısının yönettiği ülke de geleceği kestirmek için alim olmaya gerek yok.

Netice de bedava peynir de fare kapanın da oluyor

Toplam 49 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi