Editörler : swat3410
09 Eylül 2019 22:51

Pasaport yasağınız var mı yok mu buradan öğrenin..

E-devlette yapılan güncelleme ile kişinin yurtdışı çıkış yasağı olup olmadığı arama yerine "protokol" yazıp ilk çıkan nüfus ve vatandaşlık işleri sekmesinden öğrenilebiliyor.Yasak varsa" il/ilçe nüfus müdürlüğüne başvurunuz" yazısı çıkıyor.Yasak yok ise kimlik bilgileri çıkıyor!

Alıntı...

Ben baktım maalesef var mış !

09 Eylül 2019 22:52

Kendi KHK li eşi değilse esinde diğer seçenek çıkıyormuş..

kuzgun19031903
Şube Müdürü
09 Eylül 2019 23:04

bende herhangi bir pasaport kaydı bulunanamamıştır diyor durum ne peki
09 Eylül 2019 23:09

Tahdit yok

Aciktasin galiba

Yada çalışan

Yada hiç memur olmadın..

kuzgun19031903, 5 yıl önce
bende herhangi bir pasaport kaydı bulunanamamıştır diyor durum ne peki

Kartal676767
Aday Memur
09 Eylül 2019 23:18

bende baktım TC numaram çıkıyor sorguda .ihracim 686 KHK
09 Eylül 2019 23:24

Enteresan

MeMuR-8046
Aday Memur
10 Eylül 2019 13:22

alakası yok.. açıkta falan değil. pasaportu yok adamın. o sorgulama daha önceden aldığı bir pasaportu olanlar için.. bendede aynı yazı çıkıyor. çünkü pasaportum yok. meraktan sorguladım.

J W ARGO İZMİR 3310, 5 yıl önce

Tahdit yok

Aciktasin galiba

Yada çalışan

Yada hiç memur olmadın..

11 Eylül 2019 02:42

Yanlış bilgi vermeyin ortalığı galeyana getirmeyin kardeşim be cok seviyosunuz saçma sapan başlık açmayı

Sky-Star
Memur
11 Eylül 2019 05:36

Bulunduğum il Nüfus Müdürlüğü ile aylar önce tahtid hakkında görüşmüştük. Bende tahtid var Eşimde tahdit yok. ikimizin de pasaportu yok. Bu başlığın Doğruluğunu test etmek için yaptığım sorgulamalar da bende "İl/ilçe Nüfus Müdürlüğüne başvurun" yaziyor. Eşimde "Pasaport kaydı yok" yazıyor. Kısacası başlık doğru sorgulamanizi yapabilirsiniz.

Kendi KHK li eşi değilse esinde diğer seçenek çıkıyormuş..

11 Eylül 2019 09:09

Yolda yuruken

Karınca ezmeye korkan ben

İnsanların vaktini çalmaya

Hele hele resmi konuda sallamaya meyil mi edecem

Saçma sapan nasıl bı kelime,

Neyse

Durum genel itibariyle böyleymiş

İmkanı olmayan merkeze benim gibi uzak olan arkadaşların yararına

Olur diye yazdım.

Acemimemur9967, 5 yıl önce
Yanlış bilgi vermeyin ortalığı galeyana getirmeyin kardeşim be cok seviyosunuz saçma sapan başlık açmayı

varex
Aday Memur
11 Eylül 2019 09:51

adam faydalı bir bilgi vermiş haklı beyler.

denedim ben bende dediği gibi nüfus merkezine gidin yazıyor.

daha önce il nüfus müdürlüğü de aynısını söylemişti.

farklı bir tc ile sorgulama yaptıgım da ihraç olmayan biri için direk görüntüledi.

sistem çalışıyor.

Acemimemur9967, 5 yıl önce

deliyim_deli7
Aday Memur
11 Eylül 2019 15:04

Şuan aktif görevdeyim ve herhangi bir soruşturma vs hiç geçirmedim 2017 11. Ayda aldığım pasaportum var ama aldığımdan beri hiç yurtdışına çıkmadım bende de aynı il yada ilçe nüfüs müdürlüklerine başvurun yazıyor hiçbirşey anlamadım şimdi benim yurt dışı çıkış yasağım mı var yoksa pasaport tahditi mi ikisi arasında herhangi bir fark var mı bilen birisi yardımcı olabilir mi

Bahadırg
Memur
11 Eylül 2019 17:51

muhtemelen hakkınızda sizin haberiniz olmadan açılan idari veya adli soruşturma var bulunduğunuz ildeki cumhuriyet savcılığına veya hukuk işlerine başvurun

deliyim_deli7, 5 yıl önce

Şuan aktif görevdeyim ve herhangi bir soruşturma vs hiç geçirmedim 2017 11. Ayda aldığım pasaportum var ama aldığımdan beri hiç yurtdışına çıkmadım bende de aynı il yada ilçe nüfüs müdürlüklerine başvurun yazıyor hiçbirşey anlamadım şimdi benim yurt dışı çıkış yasağım mı var yoksa pasaport tahditi mi ikisi arasında herhangi bir fark var mı bilen birisi yardımcı olabilir mi

OrdinaryOfficer
Kapalı
22 Eylül 2019 14:35

Son bir yılda birkaç kez yurtdışına çıktım. Edevletten yeni açılan hizmete baktığımda pasaportum görünmüyor ve hiçbir bilgilendirme yok. Ayrı bir servis olan Pasaport gönderi takibine girince ise Pasaportunuz iptal edilmiştir. İl nüfusa başvurun diyor. Başvuracağım. Bir hata olduğunu sanıyorum sistemde.

OrdinaryOfficer
Kapalı
22 Eylül 2019 14:49

Pardon. Açıklama olarak: Kimlik Numaralı kişiye ait herhangi bir pasaport kaydı bulunamamıştır.Yazıyor

OrdinaryOfficer, 5 yıl önce

Son bir yılda birkaç kez yurtdışına çıktım. Edevletten yeni açılan hizmete baktığımda pasaportum görünmüyor ve hiçbir bilgilendirme yok. Ayrı bir servis olan Pasaport gönderi takibine girince ise Pasaportunuz iptal edilmiştir. İl nüfusa başvurun diyor. Başvuracağım. Bir hata olduğunu sanıyorum sistemde.

OrdinaryOfficer
Kapalı
22 Eylül 2019 14:59

Konuyu açana yardımcı olmak gerekirse, yeni hizmetin adı şu: T.C. Kimlik Kartı/Nüfus Cüzdanı, Pasaport ve Sürücü Belgesi Sorgulama

frcry
Memur
22 Eylül 2019 15:33

alakası yok

EL CHAPO
Genel Müdür
23 Eylül 2019 11:22

sen beraat ve takipsizlik almamismiydin ?

seni tam kafa kola almislar

Enteresan

23 Eylül 2019 17:36

Alamazlar babus

Kurt kapaniyla cevap vericez...

EL CHAPO, 5 yıl önce

sen beraat ve takipsizlik almamismiydin ?

seni tam kafa kola almislar

polaris89
Aday Memur
02 Ekim 2019 14:13

Yaklaşık 10 gün önce takipsizlik aldım ve adli kontrolüm ve yurtdışı yasağım kaldırıldı. ama dediğiniz yönteme göre var görünüyor. nüfusun güncellemesi gerekiyor sanırım öyle mi?

polaris89
Aday Memur
02 Ekim 2019 20:00

Bundan mıdır acaba?
polaris89, 5 yıl önce

Yaklaşık 10 gün önce takipsizlik aldım ve adli kontrolüm ve yurtdışı yasağım kaldırıldı. ama dediğiniz yönteme göre var görünüyor. nüfusun güncellemesi gerekiyor sanırım öyle mi?

Toplam 25 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi