Editörler : F16 Gökçen
«843844845846847848849850851852853854855

ketepzanyvr
Aday Memur
08 Ocak 2020 16:38

Merhaba arkadaşlar, yaklaşık 2 hafta önce mülakata girdim fakat hala cevap gelmedi. Gelen var mı?

ketepzanyvr
Aday Memur
08 Ocak 2020 16:39

Evet Almanca'dan girdim

Kahireninmorgülüü, 4 yıl önce

2. Dilden başka mülakata giren oldu mu hiç?

Sibel0322
Aday Memur
09 Ocak 2020 22:03

Merhabalar, herkese süreçlerinde bol şans diliyorum . Ben merkeZdeki sınava 20 aralıkta girdim ve bugün 15 ocak için mülakat maili aldım.6. Partı bitirdim. Çalıştığım yerden izin almam bira zor ve sehir dısından geleceğim için sabah 1030 da mülakata katılmak beni fazlasıyla zorlayacak. Bilgisi olan arkadaşlar için bir sorum olacaktı. Mülakat tarihini erteletme talebinde bulunmak , kurul tarafından eksi olarak değerlendirilir mi?

Suspiciouscupcake
Aday Memur
09 Ocak 2020 22:21

merkezdeki sınavlar devam ediyo mu? bilginiz var mı bu konuda?

AyAz1985
Yasaklı
10 Ocak 2020 00:18

Öyle bir şansın yok erteleme gibi girmezsen elenirsin .
Sibel0322, 4 yıl önce

Merhabalar, herkese süreçlerinde bol şans diliyorum . Ben merkeZdeki sınava 20 aralıkta girdim ve bugün 15 ocak için mülakat maili aldım.6. Partı bitirdim. Çalıştığım yerden izin almam bira zor ve sehir dısından geleceğim için sabah 1030 da mülakata katılmak beni fazlasıyla zorlayacak. Bilgisi olan arkadaşlar için bir sorum olacaktı. Mülakat tarihini erteletme talebinde bulunmak , kurul tarafından eksi olarak değerlendirilir mi?

10 Ocak 2020 02:06

Sibel adindaki arkadasimiza cevap olarak yaziyorum alinti yapamadim kusura bakmayin. Thy kabin memuru adaylari diye facebook grubu var. Orda mulakat surecini erteleyen adaylar var. Mailde yazan aday iletisim numarasini arayip durumunuzu bildirirseniz erteliyorlar. Planlamaya gore bu surec 1 hafta da 3 hafta sonrasina da size tarih verilebilir. Ertelendigini bilmenizi isterim. Facebook grubunu takip ederseniz ordaki adaylar bu konu hakkinda cok paylasim yapti. Basarilar.

Pınarkks
Aday Memur
10 Ocak 2020 11:20

Sen moral bozmak için mi burdasın yalan yalnış bilgi verme insanlara herşeyi biliyormuş gibi daha sürecin içinde değilsin

AyAz1985, 4 yıl önce
Öyle bir şansın yok erteleme gibi girmezsen elenirsin .

AyAz1985
Yasaklı
10 Ocak 2020 13:06

Arkadaş ertelesin buraya yazısın bakalım öle bi durum yok siz bişi bilmeden yazıyorsunuz mülakatının olduğu gün cenAze hariç hiç bir şekilde yardımcı olamaz
Pınarkks, 4 yıl önce

Sen moral bozmak için mi burdasın yalan yalnış bilgi verme insanlara herşeyi biliyormuş gibi daha sürecin içinde değilsin

AyAz1985
Yasaklı
10 Ocak 2020 13:08

Sürecin değil ama mesleğin içindeyim sen benim burda yazdığım şeyle moralin bozuluyorsa bi psikoloğa gözük ....
Pınarkks, 4 yıl önce

AyAz1985
Yasaklı
10 Ocak 2020 13:17

İnsan kaynakları herkese uygun saat tarih ayarlamaya kalksa bu işin içinden kalkamaz dediğim gibi cenazen olur onunda kişinin yakınının ölüm raporu istenir, hastasındır onu da hastaneden raporla belgelemen gerek diğer şekilde yok ben iş yerimden izin alamam bu sebeple sen saat değiştirileceğini düşünüyorsan fazla iyi niyetlisin bu şekilde moralin çok bozulur bu şekilde mülakat saati ve yeri değişen varsa yaZsın burdan milleti sizin gibi boş bişi bilmeyen yok Facebook grubu şu bu diye kandırmayın hepiniz adaysınız ve bişi bildiğiniz yok bileni karalamayın dikkate alın

Sibel0322
Aday Memur
10 Ocak 2020 14:10

Mesleğin içinde biri olark o zaman yeterli bilgiye sahip değilsiniz. Bir sürü insan şehir dışından geliyor ve sizin çok iyi niyetli gördüğünüz işten izin alamama durumları yaşanabiliyor. Cevap veren ve yönlendiren diğer arkadaşlara teşekkür ederim.Aday iletişim merkezini aradığımda sadece haftalık mülakat planlaması yapıldığı önümüzdeki hafta arayıp bir sonraki hafta planlama yapılıp yapılmacagını öğrenmemi söyledi. Eğer bir sonraki hafta için planlama varsa ertelenebileceğini , başka bir tarihte mülakata girebilceğimi söyledi . Yani sadece 'cenaze ' mizin olması gerektiği gibi bir mazaretimizin olması gerektiğinden bahsetmedi. Yine de yorumunuz için teşekkürler .

AyAz1985, 4 yıl önce
İnsan kaynakları herkese uygun saat tarih ayarlamaya kalksa bu işin içinden kalkamaz dediğim gibi cenazen olur onunda kişinin yakınının ölüm raporu istenir, hastasındır onu da hastaneden raporla belgelemen gerek diğer şekilde yok ben iş yerimden izin alamam bu sebeple sen saat değiştirileceğini düşünüyorsan fazla iyi niyetlisin bu şekilde moralin çok bozulur bu şekilde mülakat saati ve yeri değişen varsa yaZsın burdan milleti sizin gibi boş bişi bilmeyen yok Facebook grubu şu bu diye kandırmayın hepiniz adaysınız ve bişi bildiğiniz yok bileni karalamayın dikkate alın
10 Ocak 2020 14:20

Arkadaslar bu forumdan cok sey ogrendim fakat sinir bozan fake arkadaslar var onlara kulak asmayin. Merak ettiginiz sorular facebook grubunda cok fazla azildi. O gurubu takip edin arkadaslar hemen hemen her soeuya cevap bulabilirsiniz . Hem orda sinir bozan kisiler admin tarafindan engelleniyor. Daha saglikli bir ortam . Tekrardan herkese basarilar diliyorum. Linki asagiya birakiyorum.

https://m.facebook.com/groups/395536137178911?multi_permalinks=2830639007001933¬if_t=feedback_reaction_generic¬if_id=1578523775922232&ref=m_notif

kh1990
Kapalı
10 Ocak 2020 14:23

Mesleğin icinde biri olarak ne çok vaktiniz var şurada sürekli moral bozan açıklamalar yapmaya. Geçen yıldan beri takip ediyorum sürekli negatif yorumlar tartışmalar icindesiniz. Sadece kadın alımı yapılacak bir süreçle zaten neden ilgilenir insan muamma. Fake ya da hastalıklı bir durumdasınız inşallah sizi tatmin edecek mesleğe en kısa zamanda kavusursunuz

AyAz1985, 4 yıl önce

Pınarkks
Aday Memur
10 Ocak 2020 15:58

Surecin icinde biri olarak gözlerimle kaç kere tarih erteleyip giden gördüm o yüzden gereksiz konuşup insanları etkileme en doğru bilgiyi IK verir.

AyAz1985, 4 yıl önce
Sürecin değil ama mesleğin içindeyim sen benim burda yazdığım şeyle moralin bozuluyorsa bi psikoloğa gözük ....

AyAz1985
Yasaklı
10 Ocak 2020 18:28

Sınav da kamera yok deyip ben kameralı olacak dediğimde iddiada bulunan arkadaş sendin hatırlatırım bilmediğin konuda ben ce fikir verme
lima.antevorte, 4 yıl önce

Arkadaslar bu forumdan cok sey ogrendim fakat sinir bozan fake arkadaslar var onlara kulak asmayin. Merak ettiginiz sorular facebook grubunda cok fazla azildi. O gurubu takip edin arkadaslar hemen hemen her soeuya cevap bulabilirsiniz . Hem orda sinir bozan kisiler admin tarafindan engelleniyor. Daha saglikli bir ortam . Tekrardan herkese basarilar diliyorum. Linki asagiya birakiyorum.

https://m.facebook.com/groups/395536137178911?multi_permalinks=2830639007001933¬if_t=feedback_reaction_generic¬if_id=1578523775922232&ref=m_notif

AyAz1985
Yasaklı
10 Ocak 2020 18:31

Sen yazılanı okuyup anlamıyorsun sanırım insan kaynakları sana eğer planlama olursa demiş ki sana göre planlama olmayacak girmezsen eleneceksin senin gibi arayan herkese detaylı bilgi vermemesi normal senin elenip elenmemen insan kaynaklarının çok umrunda değil sen bunu anlamıyorsun insan kaynaklarındaki kişinin babasının kızı falan değilsin senle ilgilensin anlıyormusun ben ce anlamıyorsun ....
Sibel0322, 4 yıl önce

Mesleğin içinde biri olark o zaman yeterli bilgiye sahip değilsiniz. Bir sürü insan şehir dışından geliyor ve sizin çok iyi niyetli gördüğünüz işten izin alamama durumları yaşanabiliyor. Cevap veren ve yönlendiren diğer arkadaşlara teşekkür ederim.Aday iletişim merkezini aradığımda sadece haftalık mülakat planlaması yapıldığı önümüzdeki hafta arayıp bir sonraki hafta planlama yapılıp yapılmacagını öğrenmemi söyledi. Eğer bir sonraki hafta için planlama varsa ertelenebileceğini , başka bir tarihte mülakata girebilceğimi söyledi . Yani sadece 'cenaze ' mizin olması gerektiği gibi bir mazaretimizin olması gerektiğinden bahsetmedi. Yine de yorumunuz için teşekkürler .

AyAz1985
Yasaklı
10 Ocak 2020 18:33

Boş konuşuyorsun İnan ki ...
kh1990, 4 yıl önce

Mesleğin icinde biri olarak ne çok vaktiniz var şurada sürekli moral bozan açıklamalar yapmaya. Geçen yıldan beri takip ediyorum sürekli negatif yorumlar tartışmalar icindesiniz. Sadece kadın alımı yapılacak bir süreçle zaten neden ilgilenir insan muamma. Fake ya da hastalıklı bir durumdasınız inşallah sizi tatmin edecek mesleğe en kısa zamanda kavusursunuz

Pınarkks
Aday Memur
10 Ocak 2020 18:43

Dalga mi geçiyorsun:) gördüm diyorum erteleyip girenini...

Sibel0322
Aday Memur
10 Ocak 2020 19:45

Bildikleriniz doğrultusunda yardımcı olmaya çalışıyorsunuz sanırım fakat niye herkese karşı bu öfke ve sinirle anlamış değilim. yazılanı tabi ki okuyup anlıyorum. siz de cenazeniz dısında hiç bir mazaretiniz kabul edilmiyor diye bi açıklama yaptınız ben de aramamın ardından bana iletileni söyledim ik ' in tabi ki umrumda olmaz benim elenip elenmemem ve konumuz d bu değildi , bir planlama yapılmama dogruktusunda zaten asıl mülakt günümde bi şekilde giderim gtimemek için salak olmak lazım .Sizi oldukça strese soktu bu erteletme durumu en iyisi tepkisiz kalın .

AyAz1985, 4 yıl önce
Sen yazılanı okuyup anlamıyorsun sanırım insan kaynakları sana eğer planlama olursa demiş ki sana göre planlama olmayacak girmezsen eleneceksin senin gibi arayan herkese detaylı bilgi vermemesi normal senin elenip elenmemen insan kaynaklarının çok umrunda değil sen bunu anlamıyorsun insan kaynaklarındaki kişinin babasının kızı falan değilsin senle ilgilensin anlıyormusun ben ce anlamıyorsun ....
13 Ocak 2020 12:07

Arkadaslar 3.part bıtırıp 4.parta gecmeden mulakat maılı alan oldumu . bu sekılde bısey duyan oldumu aranızda

Toplam 17088 mesaj
«843844845846847848849850851852853854855

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi