Editörler : Pangaea
24 Haziran 2019 14:50

İSKİ mülakatı iptali ve kpss puanına göre alımı

Arkadaşlar İSKİ mülakatının nasıl ve hangi şartlarda yapıldığını biliyoruz onun için Ekrem imamoğluna ulaşıp alımın iptali için uğraşmalıyız, bununla ilgili WhatsApp grubu varsa paylaşırsanız sevinirim.

murdock reis
Genel Müdür
24 Haziran 2019 14:53

yeniden alıma çıkılmalı ve sadece puana üstünlüğü olmalı!

Heybetlimühendis
Şube Müdürü
24 Haziran 2019 15:08

Iski su an dava asamasinda sonuclanmis bir surec.Buna ekrem imamoglunun yapacagi birsey yok.Ama eger dava acilmamissa ibb meclis karariyla iptal edebilir diye biliyorum.

91maliye.p3
Kapalı
24 Haziran 2019 15:43

davaları zaten kpps puani yuksek olanlar acti. baskan denetler usulsuzlugu bulur. liste puana gore tekrar aciklanir. davada hem magduriyet giderildiginden hemde konusu kalmadigindan duser

tele1993
Aday Memur
24 Haziran 2019 17:01

Cok koniksiniz arkadaşlar. Benim girdiğim listede en yüksek puanlıyla en düşükler arasında 3 puan fark var. Girdiğim mülakatta mülakatta yuksek puanlıların girip hiçbir şey yapamdım diye ağladığını bile gordüm. Şimdi yok sehiv sevdesi sordular yok adaletsizdi falan diyip seçimden dolayı oluşan siyasi ortamdan yararlanmak istiyorsunuz. Algı yaratmanız seçimden once işlerine geldi destek çıkıldıama yok öyle sorular sorulmadı. Hiçbir soruyu cevaplayamayan benden 2 ouan yuksek almış insanında benim yerimeouanıyla atanması bir hak değil bana yapılcak bir haksızlıktır. Kanuna aylırı hiçbir şey yok açın davanızı eğer sizin mülakatınızda özel bir olay olduysa hakkınızıalırsınız. Yoksa peri masalı anlatıp insanları boşa umutlandırmayın onunuze bakın

24 Haziran 2019 17:09

iskiyi aradım iptal olacak mı diye net soru sordum. kanunen bunu söylememiz yanlış, yerleştirme çalışmalarına devam ediyoruz dedi.

delo
Aday Memur
24 Haziran 2019 17:13

Bu gözler bu ülkede neler görmedi ki herşey olur alım iptal olur tekrar dan herkese 100 verilir olur

sevo88
Aday Memur
24 Haziran 2019 19:32

İSKİ MÜLAKAT MAĞDURLARI WHATSAPP GRUBUMUZ

https://chat.whatsapp.com/I7mnMjTALfQ38k1Rxm7B8P

24 Haziran 2019 19:34

Kpss puanina alinirsa guzel olur önümüzden daha cok insan gitmis olur

kram
Memur
01 Mart 2020 12:22

İski alımının mülakat sınavının iptali için açılan davanın sonucu belli oldu mu? Dava süreci hakkında bilgisi olan bir arkadaş var mıdır?

çatlakpanda
Şube Müdürü
01 Mart 2020 18:21

Ne davası? Göreve başlattılar seçilenleri...
kram, 4 yıl önce

İski alımının mülakat sınavının iptali için açılan davanın sonucu belli oldu mu? Dava süreci hakkında bilgisi olan bir arkadaş var mıdır?

kram
Memur
02 Mart 2020 11:41

Kazananları göreve ekim başı gibi başlattıklarını biliyorum ama açılan ve süren davalar da mevcuttu. Bu sıralar o davalar sonuçlanması lazım veya karara çıkmaya yakındır diye düşünüyorum.

çatlakpanda, 4 yıl önce
Ne davası? Göreve başlattılar seçilenleri...

gencosman12
Memur
02 Mart 2020 11:42

Bazıları sonuçlandı hocam

kram, 4 yıl önce

Kazananları göreve ekim başı gibi başlattıklarını biliyorum ama açılan ve süren davalar da mevcuttu. Bu sıralar o davalar sonuçlanması lazım veya karara çıkmaya yakındır diye düşünüyorum.

Toplam 12 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi