Editörler : supporters.
08 Eylül 2018 11:17

Eskişehirde KPSS kursları tavsiye

Eskişehirde KPSS ye A grubundan hazırlanacağım hangi kursları tavsiye edersiniz arkadaşlar?

Araştırma yapıyorum,sizlerde beni bilgilendirirseniz çok sevinirim

toprakberk58
Aday Memur
08 Eylül 2018 18:02

merhaba, ben de bu yıl gireceğim sınava ben de araştırma yapıyorum.Pegem ve Data Akademi'ye uğradım Data yeni açılmış çok fazla bilgim yok biraz daha araştırma yapıp burada paylaşırım.

09 Eylül 2018 15:20

Arzu merhaba, ben de biraz araştırma yaptım.Açıkcası şuanda data akademiye daha sıcak bakıyorum.

bkrtekn
Aday Memur
11 Eylül 2018 18:50

Merhaba, iyice araştırdıktan sonra karar verin arkadaşlar ama az zamanınız kaldı ekim kasımda dersler başlıyor hemen hemen her yerde. gidilebilecek az kurum var eskişehirde .çoğu bu 2018 kpss de çuvalladı. vaatlere inanmayın herkes kayıt almak için atıp tutuyor.

erdemsozudogruol
Aday Memur
12 Eylül 2018 20:37

2015 yılında adalar migros arkasında akademik tarz iisimli kursta hazırlanmıştım kpss ye. Hocalar başarılı ve iyilerdi. tavsiye edebilirim. bir diğer tavsiyem pegem

toprakberk58
Aday Memur
17 Eylül 2018 18:07

Akademik tarz kapandı diye biliyoruz.Benim diğer arkadaşlarımda dataya uğradı biz memnun kaldık.Eğer ilgilinirseniz bence bi gidin görüşün.

arzuakin071
Aday Memur
19 Eylül 2018 16:51

Evet ben de birkaç yerle görüştüm datanın kadrosu efsane olmuş Ankara'dan gelen hocalar filan var. ben dataya kayıt olmayı düşünüyorum açıkcası

toprakberk58
Aday Memur
24 Eylül 2018 18:18

Araştırmalarımız sonucu iki arkadaş data ya kayıt yaptırdık. idare kısmız bizimle çok iyi ilgilendi inşallah başarılı oluruz

toprakberk58
Aday Memur
24 Eylül 2018 18:20

dersimize girecek birkaç hocayla tanıştık hatta kurucuları da iktisatçıymış inşallah bu sene kpss yi kazanacağız

ozalpkn
Aday Memur
25 Eylül 2018 18:47

2015 yılındaki Pegem artık beyaz kalem oldu. eski pegem değil. gidecekseniz beyaz kaleme ve data akademiye gidin .

muratyildirim102
Aday Memur
25 Eylül 2018 21:14

merhabalar eskişehirde ortak ders çalışmak isteyen varmı

tweetyasl
Aday Memur
27 Eylül 2018 18:37

Kpss ye bu sene kendim hazırlanacağım.geçen yıl kursa gittim fakat memnun kalmadım. youtube dan video ders izleyeceğim. ama kurumların türkiye geneli sınavlarına gireceğim. sanırım aralık gibi başlar. sınav sistemi iyi olan sonuçları açıklayan bir kurum arıyorum.geçen yıl sonuçlarımız bile açıklanmadı denemeler yalan oldu

bkrtekn
Aday Memur
29 Eylül 2018 17:11

Temelin varsa kendin hazırlan kardeşim ama bol bol soru çöz özellikle de deneme sınavı yap bol bol

volkancndr
Aday Memur
05 Ekim 2018 02:03

Beyaz kalemi kesinlikle önermiyorum boşuna yakmayın paranızı

bkrtekn
Aday Memur
09 Ekim 2018 15:47

Evet arkadaşlar dersler bazı yerlerde başlamış düşünen arkadaşlar için yorumlarınızı paylaşır mısınız merak ediyorum, yine hayaller hayatlar durumu varmış duyumlarıma göre

kubra vtnsvr
Aday Memur
11 Ekim 2018 18:45

Merhaba, matematik öğretmenliğinden hazırlanacağım , geçen yıl hazırlandım ama olmadı bu yıl sadece eğitim bilimleri ve matematik öabt düşünüyorum hangi kuruma gitmeliyim bilmiyorum

mertokcu93
Aday Memur
13 Ekim 2018 15:19

dostlar bir kuruma yazılırken iki kere düşünün. biri 6 yıldır bu işi yapıyorum dedi bize diğer yerleri kötüledi inandık ama 6 yıldır yalanlarla ayakta durdukları belli. 45 kişi ahıra sokar gibi derse sokuyorlar. sonra süt versin diye bekliyorlar. bu kadar karşısında ki öğrenciyi para olarak gören eğitimsiz eğitimcilerden ders almaktan nefret ediyorum. ben kaydımı sildirdim utanmadan kesinti aldılar. insanın yüzü kızarır dicem ama sıfatsızlar. okuldaki derslerle çakışmaz diyip yağlayıp balladılar sonra bir derse girdim 8 saat aynı adamın yüzünü gördüm. derse arada farklı hoca sokun bari. gelmezsen kazanamazsın diyor arkadaş gelirsem okul bitmiyor. yani kısacası dikkatli olun.

magnar26
Aday Memur
26 Kasım 2018 16:09

Bende araştırma yaptım. Kendim için yabancı dil kursu olarak gidiyorum memnunum ama bir sonraki sene için kpss alacağım. şu anda arkadaşım alıyor ve çok memnun. en azından 40-50 kişilik sınıflarda ders yapılmıyormuş. bir de çok fazla kaynak verdiler, beraber anca taşıdık.

ozalpkn
Aday Memur
01 Aralık 2018 17:42

forumları okurken rastladım data akademi öğrencisiyim , dgs kursuna kayıt oldum, suana kadar bi problem yaşamadık sınıfça memnunuz, ders saatleri çok uygun geldiğiiçin tercih etmiştim, aynı zamanda çalışıyorum. hocalarda idari personelde gayet sıcak ve ilgililer, dgs sınavından sonraboşa çıkınca yabancı dil kursuna kayıt yaptırmayı düşünüyorum, idarede derse giren yabancı hocaları görüyorum Türk hoca değil yabancı hocalar ders veriyo, baktım gördüm dgs den yerleşemedim olmadı seneye lise kpss ye yazılır kpss sınavını denerim, evim gibi oldu ne ararsam var

kubra vtnsvr
Aday Memur
01 Aralık 2018 17:56

merhaba bende geçen yılki kötü tecrübemden sonra tereddütlerim vardı tekrar kursa gitmek hakkında ama data akademi şuan bu düşüncelerimi kırdı, gayet güzel başladık, geciken kaynaklarım var ama suan her kurum aynı sıkıntıyı yaşıyor dert etmiyorum, öğretmenlerimden çok memnunum, ne olursa olsun iş bizde bitiyor arkadaşlar sıkı çalışmalıyız bırakmamalıyız, ales ve yds kursunada arkadaşımı yazdıracağım kanına girmeye çalışıyorum :) tüm çevreme öneriyorum şuan

Toplam 19 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi