Editörler : "eskiyara"Pangaea
24 Mayıs 2020 01:25

Yazın da canlı derslere devam edilir mi?

2019-2020 eğitim öğretim yılı her ne kadar sonlandırılmış olsa da uzaktan eğitim yazın da EBA, TV ve internet üzerinden devam edecekmiş. Sizce 19 Haziran'dan sonra, Temmuz-Ağustos aralığında bu uzaktan eğitime "gönüllülük" esası üzerine kurulu EBA canlı dersler yapılmaya devam edilir mi?

Englishzynp
Aday Memur
24 Mayıs 2020 01:34

neredeyse bir aydır canlı ders veriyoruz. konular bitti bitecek hatta. yazın neden uzaktan eğitim olsun? ne coronaymış yahu.

castis
Şef
24 Mayıs 2020 01:47

Yaz okulu gibi olacak falan yazmışlar. Şimdiki gibi olmaz. Olsa da gönüllü bulamaz valla artık.

matikpss
Kapalı
25 Mayıs 2020 00:31

okul zamanı tamam dedik gönüllü olmasına rağmen. yazın bence de kimseyi bulamazlar....

castis, 4 yıl önce

Yaz okulu gibi olacak falan yazmışlar. Şimdiki gibi olmaz. Olsa da gönüllü bulamaz valla artık.

brera-2
Müsteşar Yardımcısı
25 Mayıs 2020 00:39

bildiğim kadarıyla yaz tatilnde canlı eğitim olmayacak. EBA TV deki uzakten eğitimin tekrarı verilecek

ogrettmn
Kapalı
25 Mayıs 2020 00:50

Orda da faaliyet kesilmiiş durumda takip eden sayısı elin parmağı kadar kalmış değil. bu iş bitti ..

brera-2, 4 yıl önce

bildiğim kadarıyla yaz tatilnde canlı eğitim olmayacak. EBA TV deki uzakten eğitimin tekrarı verilecek

actual1985
Aday Memur
25 Mayıs 2020 01:17

19 Haziran'dan sonra olmaz

4DMC5
Kapalı
25 Mayıs 2020 12:17

19 Hazirandan sonra canlı derslere devam edileceğini sanmıyorum. EBA TV ile idare edilir.

castis
Şef
25 Mayıs 2020 12:52

Aynen takip eden kalmamış. Bursluluk sınavına girecek olan en çalışkan öğrencilerimin haberi bile yok dersten ders saatinden artık. Zaten psikolojik olarak yoruldu herkes. Yazın bir miktar normal hayata dönebilirsek insanlar tatil yapmak isteyecek. Kimse çocuğunu ekran başında oturtmak istemez daha fazla.

Bir de seneye ne olacağı belli değil belki bir süreliğine yine uzaktan eğitime dönmek zorunda kalacağız. Olmaz inşallah ama. Bırakalım da yapabiliyorlar tatil yapsınlar çocuklar yazın.

ogrettmn, 4 yıl önce

Orda da faaliyet kesilmiiş durumda takip eden sayısı elin parmağı kadar kalmış değil. bu iş bitti ..

historiann78
Aday Memur
25 Mayıs 2020 14:53

Bakanımızın da bir dediği diğerini tutmuyor ki, daha geçen gün öğrencilere "kuzum yazın okul yok" derken şimdi yaz okulu çıkarttı. Çocuklar da iyice bunaldı, devamlı ekran karşısında, bırakın da yazın açık havaya çıksınlar, oynasınlar, korona belası geçerse tabi..

ivan.snath
Kapalı
25 Mayıs 2020 16:59

Kaçırdığımız bir nokta var. En son yapılan yasal düzenleme ile 1 ayı geçmemek üzere eğitim yapabilecek. Ek ders verilmesi koşuluyla yapılma ihtimali var.

Ama bence şu an turizm sektörüne daha fazla ağırlık verdikleri için yapmayacaklarını düşünüyorum.

Toplam 10 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi