Editörler : E.Kayı Han
24 Haziran 2009 18:02

infaz koruma memurluğu mülakatında hangi sorular sorulur

arkadaşlar infaz koruma memurluğu mülakatında ne tür sorular sorarlar bilgisi olan arkadaşlar paylaşsın lütfen...

antiçelik
Şube Müdürü
01 Temmuz 2009 09:15

güncel...

kemal41
Şef
01 Temmuz 2009 09:56

evet, bu seferki katiplik sınavını kazanmasaydım bunada girmeyi planlıyordum. iki kez katıldım bunun mülakatına, kurulun önünde genel kültür kitabı vardı, ben ilk katılışımda çok talep oldu ve 750. sırada felandım , ikinci katılışımda akıllandım ilk gün kaydoldum:)) 1. sıradan, neyse sordular soruları bildim. ama olmadı iki kezde , aklınıza ne gelirse sorarlar. şansınıza, mülakat için fazla kasmayın arkadaşlar, ben okadar çok çalıştım bu seferki katiplik için, çalışmadığım yerden geldi fakat bildiğim sorular geldi:)) yani kaderde varsa olacaktır. 5. girişimde katipliği kazandım. darısı iş arayan arkadşların başına. görüşmek üzere

antiçelik
Şube Müdürü
01 Temmuz 2009 10:48

benim bölüm fen bilg öğrt artık umudu kestim bayanım ve infaz koruma düşünüyorum .. kpss puanım 81,5 yani memurluk da zor artık sınava hazırlanmak da istemiyorum

bridge
Müsteşar Yardımcısı
01 Temmuz 2009 22:52

bende başvurcam bu sınava ama hiç hazırlanmıyorum ne sorarlarsa artık. bizim ilçeye 90 erkek 10 bayan alıyorlar puan 78.5 lisans...

cripton
Şube Müdürü
02 Temmuz 2009 00:17

vay be bu puanlarla gardiyan olmaya çalışıyor millet gençliği ne hale getirdiler.ben gardiyanlığa başvurmayı düşünmüyorum pek.ömür cezaevinde geçermi ya zor iş.allah hepimize sabır versin.hele bir fen bilgisi öğretmeninin gardiyan olmayı düşünmesi bunun içinmi okumuş bu insan ayıptır ya.

tugrul.ca
Müsteşar
02 Temmuz 2009 01:19

hala mülakattta şu sorular soruluyor diye yazan olmamış...

demir_bey
Memur
02 Temmuz 2009 08:25

cripton dostum,cezaevleri fenbilgisi,tarih,sosyalbilgiler öğretmenliği mezunu dolu,işşsiz kalmaktan iyidir.Acaba sen ömrünü nerede geçireceksin,merak ediyorum.

bluenight03
Memur
02 Temmuz 2009 13:11

bı arkadasım gırdı bu sınava genel kultur guncl olaylar sormuslar sorulardan bırı de 2. bes yıllık sanayı planı neden hayata gecırılemedı dıesormuslar daha sonra ataturk'un hangı kongreye sıvıl katıldıgını sormuslar vsvs..

tugrul.ca
Müsteşar
02 Temmuz 2009 20:43

lütfen mülakata önceden katılan arkadaşlar biraz daha katılım...

yusuf19izm
Memur
03 Temmuz 2009 17:48

arkdaslar mumkunse bu baslıgı canlı tutalım ...

cripton
Şube Müdürü
03 Temmuz 2009 22:07

demir_bey ben şu an özel sektördeyim.hiç memnun değilim.bu ülkede öğretmenler çaresizlikten hiç alakası olmadığı halde gardiyan olmaya çalışıyorsa bu o ülkenin ayıbıdır yalan değil.bana neden sitem ediyorsunki?gardiyanlığın maaşı iyi sonuçta.düşünen arkadaşlar için gayet uygun.bende kpssye sıkı bir şekilde hazırlanmaya çalışıp ne yapabileceğimi görücem.

tugrul.ca
Müsteşar
04 Temmuz 2009 12:45

güncel........tartışmadan mülakata girmiş arkadaşların tavsiyelerini alırsak daha yararlı olacaktır..kimse neden başvurduğunu açıklamak zorunda değil...

yusuf19izm
Memur
04 Temmuz 2009 12:50

guncel

antiçelik
Şube Müdürü
04 Temmuz 2009 19:38

infaz koruma mülakatı ile ilgili bilgi verecek arkadaş yok mu ?

yusuf19izm
Memur
04 Temmuz 2009 19:40

arkdasım her konudan gelebılır , o yuzden kımsede tam bı bılgı yok olamazda zaten surda kaldı 2 hafta...ama su var ılkelere ınkılaplara ,ınfaz ceza mevzuatına goz atıcam bu ıkı hafta boyunca

04 Temmuz 2009 23:06

arkadaşlar bende geçen sene atanan infaz koruma memurlarındanım,sınava ankarada girdim,mülakatta bana infazkoruma memurunun görevlerini,türkiyenin beş büyük gölünü ve hangi kanunlarla kadınlara nasıl haklar verildi,

ikincisi de iş konusunda endişeniz olmasın hiç düşündüğüm gibi değilmiş çok rahatım ve eğitim fakültesi mezunları için bulunmaz fırsat çünkü her sene ünvan değişikliği sınavı yapılıyor ve kurum içinde öğretmen oluyorsun ki cezaevinde yapılacak tek meslek öğretmenlik,endişelenmeyin hakkınızda hayırlısı

Toplam 16 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi