Editörler : "eskiyara"Pangaea

hugo.almeida
Kapalı
30 Eylül 2020 16:34

Sherlock mübarek.

kml6161, 4 yıl önce

allahul alem işe yaramıyorsundur...

mikado411
Kapalı
30 Eylül 2020 17:13

Müdür ve yardımcıları mesailerine uygun hareket ediyorlarsa sorun yok o zaman. Ama iş öğretmene gelince aslan kesiliyorlarsa her türlü çekişme yoluna giderim.

shiftmn
Kapalı
30 Eylül 2020 19:07

ya bırak seviyeymiş polyanacı seni

hugo.almeida, 4 yıl önce

Zaten karşı çıkan benim. Kimin hangi nedenle istediği konusunda bir şey diyemem. Sizin gibi hiç diyemem. Ama tutup da işi ilkokul ortaokul seviyesinde milletin karısına kızına bakacaklar noktasına getirilmesini normal bulamam.

30 Eylül 2020 19:55

veliden izinsiz çocukların görüntüsünü paylaşmak ve paylaşılmasını istemek suçtur

Bizden17
Aday Memur
01 Ekim 2020 00:38

Eğer öğrenci velilerinden izin almadıysanız bu yaptığınız suç. Müdür ne için istiyor fotoğrafları?

berfin-meb
Müsteşar
01 Ekim 2020 18:08

"Sınıf ortamı mahrem ve özeldir. Bu, canlı dersler için de geçerlidir. Sizlerden ricam, canlı derslerin ekran görüntülerini, kayıtlarını öğrencimizle bağı olmayan insanlarla paylaşmamanız. Dijital bir ortamda da olsa sınıfımız kendimizi rahat ifade ettiğimiz özgür alanlarımız."

***MEB Ziya Selçuk***

izmüh35
Aday Memur
02 Ekim 2020 10:33

sende müdürden foto iste. okuldamı değilmi diye:)

iMAJJJ TURK
Yasaklı
03 Ekim 2020 16:22

isteyemez. cok istiyorsa bakanliga yazsin. kim girdi kim girmedi ogrensin .

yeniuyeoldum12
Aday Memur
04 Ekim 2020 12:21

Peki bu müdür yüz yüze eğitim varken her öğretmenin her dersine girip tek tek ders işleyip işlemediğini kontrol ediyor muydu?

hopali
Başbakan Müsteşarı
04 Ekim 2020 15:41

Bu Şekilde Çağ Dışı Bir Şekilde Foto İstemek Çağın Gerisinde Kalmış(Sosyal Medya Kullanarak ileride Olduğunu Sanan Kitle) Kişilere Ait Psikolojik Bir Vakadır.

Atmak İsteyen Varsa Zoomda Kişi Listesini Açar. Oranın Görüntüsünü Alırsa Yeterli. İsim Listesi Var Sadece. Yöneticiler Suyunu Çıkarmasın. Bakanı Az Dinlesinler. Şüphesi Varsa Derse Katılsın.

akbirkurt
Memur
04 Ekim 2020 16:16

Foto işi saçma geliyor bana, curcuna olur, nasıl takip edecek? Başka bir yolu yok mu bu işin?

narniaxx
Kapalı
04 Ekim 2020 16:36

Takip etmeyecek, öğretmenin beyanına güvenecek çok mu zor? Ayıp doğrusu. Ki zaten yaptırım uygulayacak yetki yok bilse de ne diyecek öğretmene ne yapacak? Böyle olmasa bakanlık da zaten sizden önce düşünür bunu bir takip mekanizması yapardı. Bu kadar işgüzar olmak iyi değil.

memurolm
Genel Müdür
04 Ekim 2020 20:56

müdürde öğretmen nasıl derslere girebiliyorsa canlı derside teftiş etmek görevi. hem size ek ders parası ödediğinde der ki ben dersi gördüm verdim. yani siz kendinizi garantiye almıs olursunuz bence

berfin-meb, 4 yıl önce

"Sınıf ortamı mahrem ve özeldir. Bu, canlı dersler için de geçerlidir. Sizlerden ricam, canlı derslerin ekran görüntülerini, kayıtlarını öğrencimizle bağı olmayan insanlarla paylaşmamanız. Dijital bir ortamda da olsa sınıfımız kendimizi rahat ifade ettiğimiz özgür alanlarımız."

***MEB Ziya Selçuk***

anther
Şef
04 Ekim 2020 21:02

bizde de öğretmen arkadaşalr paylaşıyor. idareciler yeter paylaşmayın diyor :)

berken47
Şef
05 Ekim 2020 08:16

Cep telefonu ile zoomdan canlı ders verirken idare ekran görüntüsü istiyor ama ekran görüntüsü alınca katılımcı saat felan görünüyor da tarih yok nasıl yapıyorsunuz

berfin-meb
Müsteşar
05 Ekim 2020 19:12

Bilgisayar ekranının sağ alt köşesinde saat de var tarih de..

Onu kapsayacak şekilde ekran görüntüsü alabilirsiniz..

berken47, 4 yıl önce

Cep telefonu ile zoomdan canlı ders verirken idare ekran görüntüsü istiyor ama ekran görüntüsü alınca katılımcı saat felan görünüyor da tarih yok nasıl yapıyorsunuz

berfin-meb
Müsteşar
05 Ekim 2020 19:24

Özür dilerim cep telefonu demişsiniz..

Ben dikkat etmemişim..

berken47, 4 yıl önce

Toplam 57 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi