Editörler : swat3410

Kral yanluz
Yasaklı
22 Ocak 2021 22:41

Şimdi can devrem mücadelen azmin daim olur sizi tebrik ediyorum inşallah bu değerli mücadelenizden netice alırsınız. Burda yazılanları mutlaka idarecilerinizde okuyordur oda fişlemek için ama açık açık sana sunu diyeyim biz egm için bir personel değil sayıyız 1 eksik 1 fazla ve binlerce insan işsiz emin olun emin ol binlerce polisin canına kıydığı ve mesleği nedenler olduğu açık belli iken egm açmaz engeller disiplin ile korku salar ve emin ol işinden eder İNSALLAH ben mücadele ettim kamu denetçiliği cimer başvurdum durdum dediler yönetmelik Allahın emri galiba kapıyı örtüp tekrar tekrar aynı cevap eğer burda sağlık yönetmeliğine dava açılıp ilgili yönetmelik maddelerin iptali olursa can devrem siz amacınıza ulaşır hemde bu ayrımı yaşayan hemde özlük kaybını önlemiş olursunuz. Tekrar tekrar teşekkürler can devrem

23 Ocak 2021 00:06

Kardeşim şunu ekleyebilirsiniz yönetmelikte var amir sınıfından biri hastalanıp d dilimi aldığında gihe geçmiyo okuyabilirsin aynen bu şekilde yazıyo ne demek bu bal gibi eşitlik ilkesine aykırı bidurum

sirensesi, 3 yıl önce
Eyvallah teşekkür ederim.. Sizinde tespit ettiğiniz, bizim gözümüzden kaçan hususlar olursa paylaşın bizimle.
28 Ocak 2021 09:26

Bugün mecliste malulen emekli edilen uzman çavuşların özlük hakları görüşülecekmiş adamlara helal olsun katettikleri yola bakın. Biz harekete geçemediğimiz sürece hiç olmaya devam ederiz. sözlşmeli ilkokul mezunu hademeyle aynı kimliği taşıyorum kimliği geç hadi aynı özlük hakları nerde kaldı şarkta girdiğim çatışmalar nerde kaldı sabaha kadar -20 derecede tutulan nöbetler

Kral yanluz
Yasaklı
28 Ocak 2021 12:50

Bakın haklarını alıyorlar. Bizim hiç adımız yok olmazda anca laf atma bakın

Cozefim
Aday Memur
28 Ocak 2021 16:29

Devremiz güzel bir konuya değinmiş amir sınıfı sınıf değişikliği olmazken hak kaybı yaşamazken memura aynı değil. Eşitsizlik

sirensesi
Şef
28 Ocak 2021 16:34

naçizane bir şeyler derleyip toplayıp bir işaret fişeği yaktım.. birimizde çıkıp EGM ye bilgi edinme kapsamında yazsın .. kimse elini taşın altına koymaz ise bu konu burada kalır..

Emreciksi
Aday Memur
28 Ocak 2021 21:04

Beyefendi Iyi Güzel başarılı bir araştırma olmuş bu kadar bilgi ve belgeyi senin dilekçeye taşıyıp hakkımızı savunman daha iyi olur

Mardinli338
Aday Memur
08 Şubat 2021 14:39

Bı gelisme varmı Reis?

sirensesi, 3 yıl önce
Başvurdum, önce kurumunuza başvurun diye cevap verdiler.. Zaten kamu denetçiliğinin hiç bir etkisi yok EGM üzerinde.. Zaman kaybı..

sena13
Şef
08 Şubat 2021 15:05

Merhaba ben polis eşi bir öğretmenim.Esim 2019 Ekim ayında trafik kazası geçirdi. Beyin kanaması ve buna bagli ameliyat oldu.Sag köprücük kemiğine ve sol koluna platin takıldı.. Ankara'da görev yapıyor. Şehir hastanesi ortopedi eşime A dilimi nöroloji ise b dilimi verdi..Lakin kazadan sonra eşimde beyin kanamasina bağlı unutkanlık var , hafıza kaybı yaşadı..Şu an aşırı stresli kaygı düzeyi yüksek biri..Arada bir öfke nöbetleri geçiriyor..Kendi de artık bu meslekte mutlu olmadığını silahını unutma korkusu yaşadığını ve hareket kabiliyetinde sıkıntı yaşadığını söylüyor.bizim rapora itiraz etme hakkımız var mı? Gih memurluğuna nasıl geçebiliriz? Lütfen yardım edin..

Utanan Adam
Aday Memur
14 Şubat 2021 04:26

İnşallah buradan bir kıvılcımla büyük bir ateşe dönüşürüz. Yakından takip ediyorum. Emek veren arkadaşlara da çok teşekkür ederim. Lütfen eski polisken şimdi gih olan arkadaşlar konuyu yakından takip etsin.

sirensesi
Şef
17 Şubat 2021 12:55

geçmiş olsun.. özelden bilgi verdim..

sena13, 3 yıl önce

Merhaba ben polis eşi bir öğretmenim.Esim 2019 Ekim ayında trafik kazası geçirdi. Beyin kanaması ve buna bagli ameliyat oldu.Sag köprücük kemiğine ve sol koluna platin takıldı.. Ankara'da görev yapıyor. Şehir hastanesi ortopedi eşime A dilimi nöroloji ise b dilimi verdi..Lakin kazadan sonra eşimde beyin kanamasina bağlı unutkanlık var , hafıza kaybı yaşadı..Şu an aşırı stresli kaygı düzeyi yüksek biri..Arada bir öfke nöbetleri geçiriyor..Kendi de artık bu meslekte mutlu olmadığını silahını unutma korkusu yaşadığını ve hareket kabiliyetinde sıkıntı yaşadığını söylüyor.bizim rapora itiraz etme hakkımız var mı? Gih memurluğuna nasıl geçebiliriz? Lütfen yardım edin..

Mardinli338
Aday Memur
20 Şubat 2021 21:00

Bilgi.

Mardinli338
Aday Memur
24 Şubat 2021 16:54

Konu hakkında gelişme varmı? Teknisyen yardımcıları hukuki kazanım elde etti bizde ses seda yok

Toplam 33 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi