Editörler : Pangaea
«684268436844684568466847684868496850685168526853»

starrubyziraat
Daire Başkanı
22 Mayıs 2019 19:15

Şu birbiriyle gereksiz tartışanlar defolun gidin özelinize mesaj atın defolun harbiden ayıp ya

Stalk
Yasaklı
22 Mayıs 2019 19:18

Akü komple yok

Vareniklin Tartarat, 5 yıl önce

Hayırdır kardeşim, ne bu tantanaa?

Samet7129
Aday Memur
22 Mayıs 2019 20:49

O mesajı atan,yazan arkadaşa söylüyorum birinin hakkında buraya ileri geri iftira atıp hakaret edip kimliğini açıkça yazdığı için lp adresinden tespit edilip suç duyurusunda bulunulacak haberi olsun Bilge direkt savcı Tanıdığına durumu iletti sizleri rahatsız ettiğim için kusura bakmayın böyle bir saldırıya karşı sessiz kalamazdık iyi günler.

stark666
Yasaklı
22 Mayıs 2019 20:56

Olm siz harbiden tuhafsınız özelden devam edin diyoruz tatlı dille nazik nazik halen buraya şahsi işlerinizi yazıyorsunuz

22 Mayıs 2019 21:15

Herkes şov derdinde

özziraatçi
Aday Memur
22 Mayıs 2019 22:21

Araba komple yok ama biz var sanıyoruz :Ddd
Stalk, 5 yıl önce

Akü komple yok

inceptions.34
Aday Memur
23 Mayıs 2019 02:29

Araba mı, ortada tır var dorsesi boş

Asi2112
Aday Memur
23 Mayıs 2019 03:00

Tarim bakanliginin duyurular sayfasinda nisan ayi gorusmlerinde madde 14te personel ihtiyacni bildirdiklerini yaziyorlar fakat alimin aciktan olacagini da yazmislar okuyaniniz var mi yoksa ben mi yanls anladim

stark666
Yasaklı
23 Mayıs 2019 03:09

Günaydın

Devrimkotan
Şube Müdürü
23 Mayıs 2019 08:58

günaydın herkes birbirine girmiş ama size olanı söyleyeyim eksileyin ne yapalım 2022 den önce seçim sürecine girilmeden büyük bir atama beklemeyin bizler çok değerli değiliz siyasilerin gözünde sadece seçim yatırımı oluruz eylüle ertelenen bir proje açıklaması olacak oda ertelenmezse tabi ordada muhtemelen devlet daha çok özelleştirme atağına girişecek diğer kurumlar gibi olan budur 20 senedir özelleştir devleti küçült tantanası meb sağlık adalet içişleri ve ms bakanlığından başka alım yok uzun zamandır onlarada mecburen atama yapıyorlar meb i özelleştirebilseler şimdi özelleştirirler onuda söyleyeyim

ibrahim48300
Aday Memur
23 Mayıs 2019 09:26

arkadaşlar alım konusunun rafa kaldırıldığını düşünenlerdenim. neden mi? milli tarım projesi kapsamında bakanlığın belli hedefleri vardı. örneğin 42 milyon kbaş hayvan sayısını 100milyona çıkarmak gibi. bu hedeflerle beraber personel ihtiyacı duyulacaktı. bakanlık da maliyeye şu kadar ithatı azaltacağız ama benim personele ihtiyacım var diyebilecekti. şimdi ne proje kaldı ne de başka bişey en yakın tarım şurasında bir proje oluşturulacak büyük ihtimalle de alıma öyle çıkılacak. bu söylediklerim bnm şahsi düşüncemdir. Kimseyi umutsuzluğa düşürmek istemem belki de ben yanılıyorumdur inşaallah. ama şöyle de bir gerçek var bizim bakanlık alımı için bu zamana kadar hep bir proje olmuştur.
23 Mayıs 2019 10:13

Bence alım olacak hemde 2 ay içinde olacak. Sayı veren olmadı çoktandır ben vereyim 2500 ile 5000 arasında bir alım olacak. Temmuz sonuna kadar bu haberi alamazsak ben bişey bilmiyorum.

23 Mayıs 2019 10:49

Ben ikinci seçeneği seçiyorum bişey bilmiyorsun ama kral adamsın seviliyorsun

Bak şikayet ederler yine seni sayı verme :)

Bence alım olacak hemde 2 ay içinde olacak. Sayı veren olmadı çoktandır ben vereyim 2500 ile 5000 arasında bir alım olacak. Temmuz sonuna kadar bu haberi alamazsak ben bişey bilmiyorum.

Aromatic
Aday Memur
23 Mayıs 2019 11:23

Bu projeye bel bağlamayın eğer olursa o proje hepimize geçmiş olsun. %50 si özel olan bir yerde özlük haklarımıza sahip olacağınızı mı düşünüyorsunuz? Kaldı ki tik da bile bu kadar torpil dönerken %50 si özel olan bir yere girmek ne kadar zor olur artık siz düşünün benim dusunceminsallah iptal olur hem bizi bitirmeye hemde küçük çiftçiyi bitirmeye yönelik bir proje.

ibrahim48300, 5 yıl önce
arkadaşlar alım konusunun rafa kaldırıldığını düşünenlerdenim. neden mi? milli tarım projesi kapsamında bakanlığın belli hedefleri vardı. örneğin 42 milyon kbaş hayvan sayısını 100milyona çıkarmak gibi. bu hedeflerle beraber personel ihtiyacı duyulacaktı. bakanlık da maliyeye şu kadar ithatı azaltacağız ama benim personele ihtiyacım var diyebilecekti. şimdi ne proje kaldı ne de başka bişey en yakın tarım şurasında bir proje oluşturulacak büyük ihtimalle de alıma öyle çıkılacak. bu söylediklerim bnm şahsi düşüncemdir. Kimseyi umutsuzluğa düşürmek istemem belki de ben yanılıyorumdur inşaallah. ama şöyle de bir gerçek var bizim bakanlık alımı için bu zamana kadar hep bir proje olmuştur.

özziraatçi
Aday Memur
23 Mayıs 2019 12:19

Bu iş sazan sarmalına döndü :D Biz çalıp biz söylüyoruz ortada oynayan yine biziz:)) Alırsada almazsada bu vakitten sonra :) Alayına güder uleyynnn :P

mühendisss3535
Aday Memur
23 Mayıs 2019 13:53

Kesinlikle sana katılıyorum hocam tarım özelleştiriliyor hangi şirketlere verileceği bile beli örnk bir tanesi ülker artık tahmin edin onun için alım yapmayacaklar bende 81 puanla bekleyenlerdenim arkadaşlar kızmasın sadece 23 haziran seçimlerinden sonra açıklarlar

ibrahim48300, 5 yıl önce

Tarimatama
Daire Başkanı
23 Mayıs 2019 19:26

Bakan 29 Mart'ta ormanı açıklarken diğer meslek mensupları ne olacak onlar da çalışıyoruz önümüzdeki günlerde gerekli açıklamaları yapacağız demişti . Vay be 2 ay geçti :)

Tarimatama
Daire Başkanı
23 Mayıs 2019 19:28

Ormana da atama yapıldığı yok daha ormancı olsam bile korkarım ben ÖSYM sitesinde gormedikce rahat yok bize . Her neyse OYALANIYORUZ !

23 Mayıs 2019 20:52

Arkadaşlar farklı bir şey sormak istiyorum. Ben 2017 mezunuyum tecilim 15 Haziran?da bitecek. Baharda bayilik olur diye kasımda askere gitmedim. Yeni askerlik sistemi içerisinde asker kaçağı ve bakaya kalanlar özelde ve kamu çalışamayacakmış. Bizim alımlar da (insallah olursa) askerlik şartı istemiyor acaba yenisistemde bu madde kaldırıp askerlik ileilişiği bulunmayanlar, tecilli veya AŞ?lerde olanlar die değişir mi ?? Teşekkürler

Aromatic
Aday Memur
23 Mayıs 2019 21:10

Haberi bende okudum ama bahsettiğiniz gibi bir şey yok inşallahta olmaz benim de 16 haziran da bitiyor. Yeni sistemde nasıl olur bilmiyorum ama eski sistemde askerlik memur olmaya engel değildi inşallah yine olmaz.

Plant protection.44, 5 yıl önce

Arkadaşlar farklı bir şey sormak istiyorum. Ben 2017 mezunuyum tecilim 15 Haziran?da bitecek. Baharda bayilik olur diye kasımda askere gitmedim. Yeni askerlik sistemi içerisinde asker kaçağı ve bakaya kalanlar özelde ve kamu çalışamayacakmış. Bizim alımlar da (insallah olursa) askerlik şartı istemiyor acaba yenisistemde bu madde kaldırıp askerlik ileilişiği bulunmayanlar, tecilli veya AŞ?lerde olanlar die değişir mi ?? Teşekkürler

Toplam 193811 mesaj
«684268436844684568466847684868496850685168526853»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi