Editörler : Pangaea

19 Ekim 2019 21:43

2 kez Kadrolu atama olursa nolur...

Nükleer Mülakatına girip mülakat daha açıklanmadan... ( yani kazanıp kazanmadığım belli değilken) Merkezi'den yer kazanırsam .... Merkeznin Güvenlik soruşturması bitene kadar Mülakat açıklandığında , eğer ki mülakatı kazanmışsam 2 si çakışmış oluyor(mülakat açıklandığında Güvenlik soruşturması bitmiş olucak Nükleeer için belgeyi teslim ettik çünkü) ....... Bu durumda Mülakatlı alımdan feragat edebilirmiyim?

bkpssb
Aday Memur
20 Ekim 2019 00:16

+

bkpssb
Aday Memur
20 Ekim 2019 00:18

puaniniz kac hocam?

Quetzicoatl
Genel Müdür
20 Ekim 2019 00:22

Belirtilen süreler içerisinde göreve başlamayanlar (1 ya da 15 gün ikametgah yerine göre değişiyor) müstafi(çekilmiş) sayılırlar ve bu kişiler 1 yıl boyunca memur olamazlar.

Maliye7777
Yasaklı
20 Ekim 2019 00:34

ee napalm şimdi kazanılması garanti olmayan bi mülakatamı bekleyelim yoksa ya tutarsa diye mülakata gitmeyip merkeziden kadromu bekleyelim bu nası iş ?

poseidon66
Memur
20 Ekim 2019 00:34

kpss puanınız kaç? merkeziden atanma şansınız nedir

hsnozylmz
Aday Memur
20 Ekim 2019 20:33

nükleere belge teslim etmezsin sıra yedeğe geçer belge teslim etmedikten sonra bir sıkıntı olmaz

matador7777
Kapalı
20 Ekim 2019 21:02

Soruşturma ve tüm belgeler mülakat listesi açıklanmadan istendi teslim ettik... yani açıklandığında muhtemelen gel başla dicekler o yüzden böyle bir soruya gerek duydum

hsnozylmz, 4 yıl önce
nükleere belge teslim etmezsin sıra yedeğe geçer belge teslim etmedikten sonra bir sıkıntı olmaz

hsnozylmz
Aday Memur
21 Ekim 2019 09:29

kardeşim bende verdim belgeleri verdim dediğin belgeler her açıktan alımda istenen belgeler sen mülakatı kazan senden daha fazlasini isteyecekler.Mulakatj kazanirsan 15 gün içinde istenen evrakları teslim etmezsen sıra yedeğe geçer
matador7777, 4 yıl önce

Soruşturma ve tüm belgeler mülakat listesi açıklanmadan istendi teslim ettik... yani açıklandığında muhtemelen gel başla dicekler o yüzden böyle bir soruya gerek duydum

carentan
Aday Memur
21 Ekim 2019 09:59

eksileyip durmuşlar insan gibi soru sormuş arkadaş, ortada belirsizlik var yapacak bişeyi yok

Toplam 9 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi