Editörler : Lanet

Eskitbl
Aday Memur
05 Aralık 2018 16:54

ben bugun aradım belediyeyi ne zaman açıklanacağını bilmediklerini söylediler sizlerde sizlerde sık sık ararsanız en azından bir baskı oluşturup süreci hızlandırabiliriz
2.abuziddin, 5 yıl önce

Arkadaşlar varmı bilgi alabilen?

2.abuziddin
Aday Memur
05 Aralık 2018 17:28

Bende ariyorum ama cevap ayni belki farkli cevap alabilen vardir diye sordum

2.abuziddin
Aday Memur
05 Aralık 2018 17:32

Hem burdaki tüm arkadaslar arayip sormali.

2.abuziddin
Aday Memur
06 Aralık 2018 21:46

+güncel

tturgutt52
Aday Memur
06 Aralık 2018 23:40

Hadi bakalm ya bu cuma ya haftaya cuma

Eskitbl
Aday Memur
07 Aralık 2018 13:20

kesin gün olarak cuma diyorsunuz yani ?? sanki salı çarşamba açıklanacak gibi hissediyorum ama umarım bir güzellik yapıp bugün açıklarlar.
tturgutt52, 5 yıl önce
Hadi bakalm ya bu cuma ya haftaya cuma

tturgutt52
Aday Memur
07 Aralık 2018 13:32

Sözlü mülakat tarihini cuma açıkladılar ibb de sonuçları cuma açıkladı o yüzden cuma diyorum ama kesinliği tabii ki yok inşallah uzatmazlar daha fazla
Eskitbl, 5 yıl önce
kesin gün olarak cuma diyorsunuz yani ?? sanki salı çarşamba açıklanacak gibi hissediyorum ama umarım bir güzellik yapıp bugün açıklarlar.

Eskitbl
Aday Memur
07 Aralık 2018 13:58

insallah çünkü yeterince uzadı
tturgutt52, 5 yıl önce
Sözlü mülakat tarihini cuma açıkladılar ibb de sonuçları cuma açıkladı o yüzden cuma diyorum ama kesinliği tabii ki yok inşallah uzatmazlar daha fazla

Zabitaadayii
Aday Memur
07 Aralık 2018 23:02

Haftaya cuma acıklanabılır dıye dusunuyorum.

2.abuziddin
Aday Memur
09 Aralık 2018 15:03

güncel

tturgutt52
Aday Memur
12 Aralık 2018 13:10

Arayıp soran var mı arkadaşlar

evren90
Aday Memur
12 Aralık 2018 17:55

Açıklanmış sonuçlar

k.oglu.
Aday Memur
12 Aralık 2018 18:26

Arkadaşlar sonuçlar açıklanmış. Kazanan ve kazanamayan tüm arkadaşların hakkında hayırlısı olsun. Allah'a şükür bende kazanmışım. Ben içerdeyim :)

gpstrnk
Aday Memur
12 Aralık 2018 18:26

AKP!!
k.oglu., 5 yıl önce
Arkadaşlar sonuçlar açıklanmış. Kazanan ve kazanamayan tüm arkadaşların hakkında hayırlısı olsun. Allah'a şükür bende kazanmışım. Ben içerdeyim :)

k.oglu.
Aday Memur
12 Aralık 2018 18:35

Kardeş neye göre akp ? Zan zinadan kötü demişler beni tanırmısın oraya nasıl gittim bilirmisin bireyselden yaz ben sana izah edeyim lakin Allah şahittir geçtim akp chpsini bir Allah kuluna konuyla alakalı bir kelam ettiysem anamın babamın bilgisi yok başvurduğumdan kazandığımdan ne akpsi !!!
gpstrnk, 5 yıl önce
AKP!!

hsynkck77
Aday Memur
12 Aralık 2018 18:48

onlisans 1 yedeklerde 8. sıradayım sıra gelir mi? 3 kişi ibb yi kazanmıs listeden asillerde

gpstrnk
Aday Memur
12 Aralık 2018 18:54

Hadi ağbii hadii hadii.. 93 alan adam 68 ortalamanın altında kalmış. Sen gelmiş YÖK anamın haberi yok yok babamın haberi YÖK. Geçin bunları. Eğer ki öyleysen güvenlik soruşturmasında elerler seni zaten. Geçmiş olsun.
k.oglu., 5 yıl önce
Kardeş neye göre akp ? Zan zinadan kötü demişler beni tanırmısın oraya nasıl gittim bilirmisin bireyselden yaz ben sana izah edeyim lakin Allah şahittir geçtim akp chpsini bir Allah kuluna konuyla alakalı bir kelam ettiysem anamın babamın bilgisi yok başvurduğumdan kazandığımdan ne akpsi !!!

k.oglu.
Aday Memur
12 Aralık 2018 20:05

Bak hala zanda bulunuyorsun bu bir. İkincisi geçeceğim bi durum yok üçüncüsü bak seninle üslubumu bozmadan gayet güzel bir dille anlatmaya çalışıyorum. Dördüncüsü herkes kendinden sorumlu değil mi? Ben ne 93 alan arkadaşı tanır bilirim ne 70 alan adamı. Ne 93 alan adamın nasıl elendiğini bilirim ne 70 alan adamın nasıl girdiğini. Bilmediğim şeyi konuşmam ben kendimle alakalı kısmı da msj atarsan ordan numaranı yaz arar sana kim olduğumu neden ana babama söylemediğimi yada orada mülakat nasıl geçti nasıl başvurdum herşeyi anlatayım :) tamam güzel kardeşim. Güvenlik soruşturmasında elerler mi elesinler benim için ölüm mü son mu :) ben gitmemeyi bile düşünüyorum normalde :) elhamdulillah işimiz gücümüz zabıta maaşından çok daha iii gelirim var. Mevzular farklı ama . Onun için sen herkes hakkında yorum yapma sana tavsiyem budur vesselam
gpstrnk, 5 yıl önce
Hadi ağbii hadii hadii.. 93 alan adam 68 ortalamanın altında kalmış. Sen gelmiş YÖK anamın haberi yok yok babamın haberi YÖK. Geçin bunları. Eğer ki öyleysen güvenlik soruşturmasında elerler seni zaten. Geçmiş olsun.

Zabitaadayii
Aday Memur
12 Aralık 2018 21:15

anne babasından izin almadan başvurmaz mı 25 30 yaşındaki adam bu güvenlik sorusturmasında nıye sıkıntı yapsın. bak kardesım bende kazanamadım ama kazanan arkadaslara da kın kusmadım. Akp ile kazanacak bırı olsaydı ben gırdıgım 3 beledıyeyı de kazanırdım ama hıcbırını kazanamadım gel acıkma madem partı kazandırıyorsa. onu gectım sen daha adamı tanımıyorsun bıle dırek yapıstırmıssın. bence bıraz sakın olmakta fayda var.

gpstrnk, 5 yıl önce

Aday0015
Aday Memur
12 Aralık 2018 21:49

6.yedegim ,asil listeden 7 kişi İBB yi kazanmış asil ,önümdeki 1 yedekte kazanmış İBB yi,bana geliyor gibi gözüküyor ama emin değilim ya herşey olabilir

Toplam 52 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi