Editörler : Pangaea
09 Şubat 2020 11:39

Mülakata girdim ama bir sorum var??

merhabalar. mülakata dün girdim soruları okurken sorunun sayısıyla birlikte oku dediler. ilk soruyu o şekilde okudum cevapladım ancak diğer sorularda heyecandan unuttum soru sayısını söylemeyi ve onlarda bir uyarı vs yapmadılar bir şey demediler. çıkışta fark ettim ben bunu bir sorun olur mu??

sultan6161
Memur
09 Şubat 2020 12:02

Ben de bir iki okudum soru sayısını sonra sallamadım,bir problem olsa orada hatirlatirlardı.bisey olmaz.

teachertobe
Memur
09 Şubat 2020 12:16

peki bir şey daha sormak istiyorum herkese. mülakatta sorulara geçmeden kendimi tanıtırken ücretli konusu açıldı ve neden ücretliyi bıraktın yanlış yapıyosunuz olmaz öyle dönem ortası gibi kabaca bir çıkışta bulundu bir komisyon üyesi. Bu benim puanımı etkiler mi düşürme hakkı varmı bu görüşte olduğu için?? 4 soruyu da doğru cevapladım ama.

elt1
Aday Memur
09 Şubat 2020 12:19

Kimsenin üç dakikalık konuşma ile puanınızı düşürmeye hakkı yok rahat olun hocam

T1903
Şube Müdürü
09 Şubat 2020 12:33

Sorulara verilen cevaba bakmıyorlar bence yani mülakat tamamen formalite gibi geldi banada

ErenMF
Aday Memur
09 Şubat 2020 16:55

Öyle zaten :)

T1903, 4 yıl önce

Sorulara verilen cevaba bakmıyorlar bence yani mülakat tamamen formalite gibi geldi banada

09 Şubat 2020 17:46

Zaten 1 ay sonra ataninca birakicaksin neden tepki gösterdiler ki ne dediler tam olarak

09 Şubat 2020 17:50

Etkilemez hocam, sadece biraz fazla dikkat çeken bir husus olduğu için irdelemiştir.

teachertobe, 4 yıl önce

peki bir şey daha sormak istiyorum herkese. mülakatta sorulara geçmeden kendimi tanıtırken ücretli konusu açıldı ve neden ücretliyi bıraktın yanlış yapıyosunuz olmaz öyle dönem ortası gibi kabaca bir çıkışta bulundu bir komisyon üyesi. Bu benim puanımı etkiler mi düşürme hakkı varmı bu görüşte olduğu için?? 4 soruyu da doğru cevapladım ama.

baris05
Aday Memur
09 Şubat 2020 21:07

allah allah kadrolu gelince postayı koyuyolar ama biz tepki gösteriyoz mu?

teachertobe
Memur
09 Şubat 2020 22:24

ben de atama olacağı için şimdiden bıraktım dedim. Atama Martta olabilir ama o süreç uzuyor hemen başlamıyorsunuz sonuçta vs dedi ben de uzamasın diye bir şey demedim daha. kaba kaba çıkışları olan birisi sanırım ben öyle anladım ters konuşuyordu biraz kendisi bir ilçe milli eğitim müdürü. Ben de bunu taktım biraz ama yuvarlama yapılacağı için bir şey olmaz diye düşündüm. Bir de sanki bırakmaya hakkımız yokmuş gibi açıklama yaptırıyorlar... işin garibi başka bir şehirde de arkadaşıma neden bırakmadınız ücretliyi hala atama olacak sonuçta diye çıkışmışlar :)

GamzeErglu, 4 yıl önce

Zaten 1 ay sonra ataninca birakicaksin neden tepki gösterdiler ki ne dediler tam olarak

10 Şubat 2020 01:20

Gerçekten anlamak zor bakan kendi ağzıyla soyledi yuvarlama olacak diye bir sorun olmaz

aystmc
Aday Memur
14 Şubat 2020 19:42

Ücretli öğretmenliği ne zamana kadar yapabiliriz? Görev yerimiz belli olana kadar yapabilir miyiz?

Toplam 11 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi