Editörler : ayşegül bgm

Reversi
Aday Memur
14 Aralık 2019 15:32

O önce atanır hocam bence bir de senden puanı ne kadar düşük o faktör var. Yanlış bilgi vermek istemiyorum, çünkü ben de pek bilmiyorum, sadece yorum yapabilirim. Netice de bilirkişi değilim.

anestezi.hb, 4 yıl önce
Şunu demek istedim benim sıralamamdan düşük biri alımı fazla olan bir yeri yazsa ben ilk alımlarıma atanmazsam o mu önce atanır ben mi?

Reversi
Aday Memur
14 Aralık 2019 15:33

Estağfirullah hocam ne demek.

NazarB, 4 yıl önce

Sormak istedim sadece kusura bakma:(

Tupak
Memur
14 Aralık 2019 15:34

Puan öncelikliymiş yani öncelik yüksek puanlı olanın atanması o yüzden çok istediğin yerden az istediğin yere göre yazmak en mantıklısı

Reversi, 4 yıl önce

O önce atanır hocam bence bir de senden puanı ne kadar düşük o faktör var. Yanlış bilgi vermek istemiyorum, çünkü ben de pek bilmiyorum, sadece yorum yapabilirim. Netice de bilirkişi değilim.

Reversi
Aday Memur
14 Aralık 2019 15:37

Tupak hocam bu konu da bilgili gibi arkadaşlar, teşekkürler hocam.

Tupak, 4 yıl önce

Puan öncelikliymiş yani öncelik yüksek puanlı olanın atanması o yüzden çok istediğin yerden az istediğin yere göre yazmak en mantıklısı

Tupak
Memur
14 Aralık 2019 15:52

Yok pek bilgili değilim de arkadaşlara sormuştum böyle bir şey var mı diye yok dediler ben teşekkür ederim

Reversi, 4 yıl önce

Tupak hocam bu konu da bilgili gibi arkadaşlar, teşekkürler hocam.

3quinox
Aday Memur
15 Aralık 2019 00:21

İlk sıralara yazdığın tercihlerin gelmedi diyelim.Bir kurumun da 1 kişilik kontenjanı var senden düşük puan alan kişi ve sen o kurumu da tercih listenize eklediniz.Bu kurum sizden düşük puanlı kişinin listesinde birinci sırada olsa bile o değil siz yerleşirsiniz.Yüksek puan öncüldür.İyi forumlar.

Ozannnnnn
Aday Memur
15 Aralık 2019 01:33

Istanbul da her hastanede döner var mi

Bonapart335
Aday Memur
15 Aralık 2019 01:57

Döner yok, kuru fasulye var yer misin?

Ozannnnnn, 4 yıl önce

Istanbul da her hastanede döner var mi

Ozannnnnn
Aday Memur